Şimdi Ara

Miele Süpürge 350TL Gittigidiyor Teknosa tekrar stokta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
4
Favori
22.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Arnica tesla premium varken bununla ne diye uğraşıyorsunuz ki arkadaşlar. Yukarıda biri toz torbalı demiş. Yani öyleyse hiç alınmaz. Dünya para vereceksiniz torbaya

Arnica nasıl hocam sessiz mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arnica tesla premium varken bununla ne diye uğraşıyorsunuz ki arkadaşlar. Yukarıda biri toz torbalı demiş. Yani öyleyse hiç alınmaz. Dünya para vereceksiniz torbaya

Arnica ile Miele'yi karşılaştırmanızdan bu konudan hiç anlamadığınız anlaşılıyor. Hiç alınmaz gibi boş tavsiyeler vermeyin millete lütfen... Miele'nin kalitesi, uzun ömürlülüğü tartışılmaz hele hele arnica gibi çöplerle hiç kıyaslanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

quote:

Arnica ile Miele'yi karşılaştırmanızdan bu konudan hiç anlamadığınız anlaşılıyor. Hiç alınmaz gibi boş tavsiyeler vermeyin millete lütfen... Miele'nin kalitesi, uzun ömürlülüğü tartışılmaz hele hele arnica gibi çöplerle hiç kıyaslanmaz.

kesinlikle katılıyorum, bir arkadaşımda arnica bora vardı, sulu model makinenin hiç bir problemi yokken temizlemesinden ve kokusundan bıktığı için direk çöpe atıp miele almıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: px

c1 mielenin tavsiye edilmeyen modelidir
    F enerji sınıfıdır ve özellikleri B-D-D katagorisindedir

link http://www.trustedreviews.com/reviews/miele-classic-c1-junior-powerline

almadan araştırmanızı öneririm....

Teşekkürler bilgi için, almaktan vazgeçtim.
  • Niye aldım bilmiyorum ama aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son ütü aldım teknosadan tabanı çatlaktı bi daha almam

• quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

quote:

Hocam makine canavar gibi :) kullanmayan bilmez. Torba vs derdi yok çekişi çok çok kuvvetli. Halıyı kaldırır sürükler nerdeyse. Marka takıntısı zor şey tabi ne diyeyim. 500 küsüre aldım çokta memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

quote:

Bence çok iyi. Sessiz denebilir. Az sesi var. Üstteki yorumuma bakarsın. Toz torbalı alıp yıllarca torbaya para vermek enayilik bence

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede 8000 serisi var torba modeli GN bulmakta zorlanmıyorum ama almakta zorlanıyorum tanesi 11 TL'nin üzerinde varın gerisini siz düşünün...

• sanki torbasız modellerde filtre yokmuş gibi anlatılıyor. onlarda da hepa filtre var, daha çabuk kirleniyor ve fiyatlarına bir göz atın derim. torbalılarda da var ama diğerine nazaran çok çok geç kirleniyor
  • bende neden teknosa tek biri veri bile eklemeden satıyor bu urunu diyordum

etiketi rezaletmiş urunun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

quote:

Bence çok iyi. Sessiz denebilir. Az sesi var. Üstteki yorumuma bakarsın. Toz torbalı alıp yıllarca torbaya para vermek enayilik bence

hocam yerli üretim düşünüyorum zaten
  • geçen hafta c3 modelini aldım, bugünde bunu, güzel makineler.

• Bu arada annem astım hastası diye sanırım 2012 de arnica 4000 almıştım ilk zamanlar kullandı çekici falan güzeldi ama temizleme problemi yüzünden 3 yıldır hiç kullanmıyor

• 1 adet aldım. %8 indirim kodu varmış 346ya geldi. ihtiyaç vardı idare ediyorduk eskisiyle..

• C3 stokta yok değil mi?

• Rowenta Ro3723 aldim cok iyi cekiyor eyvallahta halida kaydirmak tam bir dert resmen borusundaki ayar dugmesi ile anca iyi kayiyor :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.co.uk'da yaklaşık 300 yorumda 4,5 yıldız verilmiş. kısacası yorumlar iyi. enerji etiketi F diyenler olmuş. diğer miele modellerine de bakın bakalım onlar neymiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 14 Ağustos 2017; 21:35:54 >
  • 1800 W bir ürün. Boşuna masraf etmeyin bence. Çekim gücünden sıkıntı duyarsınız.

MIELE evet kaliteli ama bu modeli hem tavsiye edilmiyor hem de iyi çekim gücüne sahip değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktheblack -- 14 Ağustos 2017; 23:3:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

800 W bir ürün. Boşuna masraf etmeyin bence. Çekim gücünden sıkıntı duyarsınız.

MIELE evet kaliteli ama bu modeli hem tavsiye edilmiyor hem de iyi çekim gücüne sahip değil

Yorumunu silde birşey bilmediğin anlaşılmasın..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.