Şimdi Ara

Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.583
Cevap
54
Favori
145.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yaklaşık 6 aydır Miele cx1 cat&dog kullanıyorum. Çok memnunum. Kullanımı kolay çekiş gücü harika. Benim halılarım çok kalın olmadığı için normal başlıkla 2. Seviyede kullanıyorum süpürgeyi. Turbo başlıkta çok güzel yerde hiç toz bırakmıyor. Dyson da kullandım daha önce. Ben mieleden daha memnunum herkese öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hukihuki H kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim bilgilendirmenize.. turbo baslik takinti olmaya basladi galiba bende..hala karar veremedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimurat34 A kullanıcısına yanıt
    Birbirine bu kadar yakın iki farklı model üretmelerindeki mantık ne acaba, EPF62IST 575 e mevcut aslında ama daha güçlüsünü almak tabiki daha mantıklı hocam.. Yarın güvenilir satıcı bulursam alacam inşallah.. İkisinin de sitelerdeki yorumları olumlu.

• pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    Neredeyse bütün süpürge üreticileri bunu yapıyor.
    Farklı motor ve farklı kasa ile 3-5 çeşit olacakken
    filtre tiplerini, kasa renklerini, standart başlık modelini, ek başlıkların sayısını değiştirip
    20-30 model çıkarıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 26 Nisan 2020; 23:34:49 >
  • ozgeg kullanıcısına yanıt
    Turbo başlık sadece cat&dog da mı vardı ?
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Miele Türkiye'de torbalı ve torbasız modellerde
    sadece cat&dog serisinde
    turbo başlığı ek olarak veriyor.
  • ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba yeni marathon serisinden 1600₺ olan xb9125 düşünüyoruz ya da onun bir üst versiyonu olan kumandali olan model.
    Ama kumanda bozulur orası kırılır ve cok da gerekli değil diye ust versiyona cikmayalim diyoruz model hakkında fikriniz nedir power cylone 10 ve nano clean var.

Bir de triactive ultra başlık mesajlarinizda bahsettiginiz turbo başlık gibi iş görüyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 27 Nisan 2020; 5:1:37 >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    hayır
    Peki power pro max yerine marathon onerir misiniz 1600₺
    Yeni serilerin de kumandali olanlarin tutma yerleri zayıf mi kırılıyor mu ?
    Bizde evde hayvan yok turbo başlığa gerek var mi ?
    Trendyolda 85₺ satılıyor Hepsiburadada 150 küsurlerde..

• general4242 kullanıcısına yanıt
    önerdiğim modeller yukarıda
    bizde de hayvan yok, ama turbo başlık halı için şart.
    Vatan Teknosa gidip bakacağız kalite farkı yoksa power pro max alırız galiba.

• https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143160880

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 29 Nisan 2020; 11:31:57 >
  • Merhabalar, teknofish isimli satıcı hakkında deneyimi olan var mı, bir tık daha ucuza satıyor ama pek güven vermedi..

• pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/teknofishcom
  • Rica ederim, ben de turbo başlık olayına takılmıştım ama kullandıkça ihtiyaç hissetmiyorum. En azından kedi tüylerinitoplamada hiç sıkıntı yaşamadım. Ha turbo başlık alırsam kıyasyaparım daha mantıklı olabilir belki ama şu an tek başlık, tak çıkar yapmadan yerleri süpürebiliyorum, ufaklarla da koltuk, toz alma vs işleri için yetiyor. Beni dediğim gibi made in china olması baya düşündürdü aldıktan sonra ama kullandıkça seviyorum ki bu sıralar neredeyse her gün evden bir yerleri süpürme gerekiyor.

• 1.200 liraın altına satıyorlar.

Eğer büyük turbo başlık ve parke başlığı da varsa
    torbasız süpürge alacaklar inceleyip kaçırmasın
    https://www.akakce.com/toz-torbasiz-supurge/en-ucuz-nilfisk-meteor-deluxe-mrd-aus-nz-800-w-fiyati,532081989.html

Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge TestiMiele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi

Hocam Electrolux müşteri hizmetlerini aradım. EUS8ANIMAT ve PD91 in eski model olduğunu EUS8ANIMAT’ın stokta olmadığını belirttiler. Özellikle EUS8ANIMAT bulunmuyor çoğu büyük site stoğunda.
    PD82 modelinin yeni olduğu bilgisi geldi, bu modeli inceleyebildiniz mi hiç?

• Cpt.Apollo C kullanıcısına yanıt
    Turbo başlığı yok.

Turbo başlıklı modeli alın:
    Elektrolux PURED9 PD91-ANIMT

Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi
    Turbo başlık ekstradan alacağım, sessizliği nedeniyle bu modeli sorguluyordum. Çekim gücü v.b. özellikleri benim için soru işareti.

https://www.electrolux.com.tr/vacuums-home-comfort/vacuum-cleaners/vacuum-cleaners/vacuum-cleaner/pd82-alrgt/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt.Apollo -- 28 Nisan 2020; 16:52:48 >
    Hocam öncelikle mükemmel bir çalışma. Elinize emeğinize sağlık.
    Electrolux EPF61RRT 800W ürününü almak istiyorum ama 2 sorum olacaktı. İlki arnica'nın çok övülen turbo başlığı bu makinaya olur mu?

ikincisi de şu linkteki satıcıdan alınır mı, güvenilir midir sizce?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-elektrikli-ev-aletleri-kucuk-ev-aletleri-elektrolux-epf61rrt-power-force-abaa-76db-toz-torbali-elektrikli-813552108/detay/

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.