Şimdi Ara

Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.583
Cevap
54
Favori
145.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arastirmagorevlisi A kullanıcısına yanıt
    Ben aldım yardımcı olmaya çalışayım. Model avrupada watt kısıtlaması gelmeden önce mielenin çıkardığı modellerden. Daha sorna kademeli olarak 900 e kadar düşürdüler güç kısıtlamasını. Almadan önce bende aynı soruların cevabı aradım. Ancak her hangi bir eksiğini görmedim. Renk takıntınız yoksa çok güzel bir süpürge.

Güç olarak çok iyi. Parke başlığı muazzam . Ben çok halı kullanmıyorum o nedenle çok işime yarıyor. Turbo başlığını alırsanız cat & dog modelinden daha güçlü bir makineyi daha ucuza almış olursunuz.

Cx1 modelinide çok inceledim ama onda tozun tutulduğu haznenin mandalı çok güven vermedi. Toz haznesini çekerken istenmeyen görüntüler olabilir. O nedenle torbalı modalı tercih ettim. Bence al pişman olmazsın.

Parke başlığını bu şekilde bedavaya getirmiş olursun. Motorun eski model olması hususu çok dert edilecek bişi değiş miele bunu kendi daha iyi bi motor yaptı diye değiştirmedi tamamen kısıtlamalardan. Değiştirdi. Kaldıki motorun yaptığı iş aynı. Yıllarca kullanıcağın bi süpürge için+-2 yılın bence bi önemi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sadıkakyol

Ben aldım yardımcı olmaya çalışayım. Model avrupada watt kısıtlaması gelmeden önce mielenin çıkardığı modellerden. Daha sorna kademeli olarak 900 e kadar düşürdüler güç kısıtlamasını. Almadan önce bende aynı soruların cevabı aradım. Ancak her hangi bir eksiğini görmedim. Renk takıntınız yoksa çok güzel bir süpürge.

Güç olarak çok iyi. Parke başlığı muazzam . Ben çok halı kullanmıyorum o nedenle çok işime yarıyor. Turbo başlığını alırsanız cat & dog modelinden daha güçlü bir makineyi daha ucuza almış olursunuz.

Cx1 modelinide çok inceledim ama onda tozun tutulduğu haznenin mandalı çok güven vermedi. Toz haznesini çekerken istenmeyen görüntüler olabilir. O nedenle torbalı modalı tercih ettim. Bence al pişman olmazsın.

Parke başlığını bu şekilde bedavaya getirmiş olursun. Motorun eski model olması hususu çok dert edilecek bişi değiş miele bunu kendi daha iyi bi motor yaptı diye değiştirmedi tamamen kısıtlamalardan. Değiştirdi. Kaldıki motorun yaptığı iş aynı. Yıllarca kullanıcağın bi süpürge için+-2 yılın bence bi önemi yok.
    Çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu gerçekten.

• https://ty.gl/fgubji7u

Bu üründe turbo başlık bulunuyor değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cogg C kullanıcısına yanıt
    evet
  • Okan Turkoglu O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Önceden de çokça ve ayrıntılı yazdığım gibi:

Torbalı/torbasız sizin kullanım alışkanlığınıza ve tercihlerinize bağlıdır. Ben daha hijyenik bulduğum için torbalı kullanıyorum.
    Daha detaylı açıklamalar önceki sayfalarda...

Torbalı C3 Cat&Dog Kırmızı: SGEF3
    https://www.akakce.com/toz-torbali-supurge/en-ucuz-miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-fiyati,103727838.html

Torbasız CX1 Cat&Dog Kırmızı: SKCF3
    https://www.akakce.com/toz-torbasiz-supurge/en-ucuz-miele-blizzard-cx1-cat-dog-powerline-skcf3-890-w-fiyati,192643638.html

[Kunye=]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 28 Ağustos 2019; 0:10:45 >

• ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Hocam çok maliyetli oluyor sanki torba işi. Torbasızı katlıycak galiba bu gidişle eğer torbalı alırsam. Evet 350-400 tl ye 5 yol yetcek torba vs satılıyoe ama muhafaza etmek onları bile yer kaplayıcı geldi. Çok teşekkürler bilgileriniz için. Aon sorum

Cx1 ve animal pro2 kıyasladığımızda öneriniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 28 Ağustos 2019; 0:14:29 >
    İlk linkteki görsel yurtdışı ve özellikle amerikada satılan modellere ait. Bu başlıklar elektrikli turbo başlıklar ve miele 1000 dolar 1200 dolar bandında satıyor bu paketleri, türkiyede satılan başlıklar ise hava akımıyla dönüyor( yinede çok etkili). Evet ikinci linkte yer alan turbo başlık mevcut cat&dog modellerinde. Türkiyede hiç bir modelde led ışıklı olan Miele SEB 236 Electro premium powerbrush yer almamakta. C3 cat&dogda da, cx1 cat&dogda da miele stb 305-3 numaralı başlık yer almakta.

Son sorun kişiye göre değişir. Bence c3 torbalı. Cx1’i mağazada inceledim toz haznesini tutan mandal yalama olmaya çok müsait. Hatta geçmiş sayfalarda süpürgeyi almadan önce bi link atmıştım orda kişi tecrübesini paylaşmış.

• sadıkakyol kullanıcısına yanıt
    Size de sorayın hocam üstteki soruyu, Cx1 ve animal pro2 kıyasladığımızda öneriniz nedir

torbalı bana artık çok eski teknoloki gibi geliyor torba değiştirme yönetminden ötürü. Ne sıklıkla torba vs değiştiriorsunuz hocam siz, yalama fln diyorsunuz cx1 e ama miele galiba o kdrını düşünmüştür diye düşünüyorum, yurtdışı sitelerde forumlarda kullananların dediğiniz şikayete dair hiçbir şikayetini görmedm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 28 Ağustos 2019; 0:34:34 >
    Pardon ben animaş pro2 yi yanlışlıkla c3 diye okumuşum. Bence dysondan eksiği yok cx1 in. Hatta ben ilk neyse parası vericem en iyisini alıcam diyordum ama dyson ile herşeyi temizleyemiyorsun. Cam kırığı vs ufak bir istenmeyen parça içine kaçarsa bozma ihtimali varmış. Bende bu nedenle cx1 modeline yöneldim, sonradan tamamen tercih meselesi olarak torbalı aldım. Almadan önce bi yerde gidip canlı görmenizi tavsiye ederim. Ordaki satıcılar illa başka model söyliyceklerdir ama incelemekte yarar var. Ben parquet modelini aldım, turbo başlığı ayrı alarak daha ucuza getirmeye çalıştım. Ama ben aldığımda süpürge 1100 tl başlıkda 590 tl idi. Şimdi süpürge 1200tl Başlıkda 690 gibi bi rakam. Bu durumda senin linkteki paketle pek binfarkı kalmıyor. Onu tercih edebilirsin.

Saol hocam bilgiler için.
    Cx1 i alcam yarın turbo başlıklı olanını. Cam kaçtı bozuldu vs hocam efsaneden öteye değil dysonda , çok baktm yaşayan yok sadece muhabbeti dönmüş :) dyson daha kaba geliyo bana. Fiyat olarak şu an 500 tl fln oynuor animal pro 2 ile cx1 arasında ondan sordum. Miele kullanıp dyson a tırt diyen epeyce var

Hayırlı olsun hocam.

• Arkadaslar miele s8310 kullaniyorum yaklasik 6 yıl oldu. Arkadaslarin aldiklari yeni ust model makimelerede bakiyorum miele gibisi yok. Sekline bakinca teknolojinin gwrisinde gibi durmasina ragmen inanilmaz bir kalitesi var. Yaomasi gerekeni cok iyi yaoiyor. Sanki hic bozulmayacakmis gibi bir his veriyor. Inanilmaz ergonomik ve kullanisli bir makine. Herkese tavsiye derim.
    Hala 460 lira kardasın...
    https://shop.miele.com.tr/miele-sbb-400-3-parke-fircasi-xl
  • alimurat34 A kullanıcısına yanıt
    Evet ben onu unutmuşum. Parquet + turbo başlık almak halen mantıklı

• Arkadaşlar herkese merhaba, Miele Süpürge ile ilgili olarak ürün almak isteyen varsa çok uygun fiyatlara yardımcı olabilirim. Faturalı ve garantili olarak kapınıza kadar gelir. Sorgulamak isteyene her türlü vergi numaramı ve şirket bilgilerimi paylaşabilirim. Ürününün satışını N11 ve HepsiBuradadan yapıyorum zaten internette görebileceğiniz en uygun fiyatlar tarafımıza aittir. İster N11 ve HepsiBuradadan isterseniz ise karşılıklı görüşerek (fiyat ve kargo bilgileri için) satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dediğim gibi güvenilirlik açısından aklınıza ne takılırsa tüm bilgileri sizlerle paylaşabilirim istediğiniz yerden bizleri sorgulayabilirsiniz.

HepsiBurada = GüneşliAVM
    N11 = GüneşliAVM (https://www.n11.com/magaza/gunesliavm/magaza-yorumlari )
    EPTTAVM = GüneşliAVM
    https://www.hepsiburada.com/miele-blizzard-cx1-excellence-ecoline-550w-beyaz-skcp3-p-HBV00000CQA0C?magaza=G%C3%BCne%C5%9FliAVM&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=0.73
    https://www.hepsiburada.com/miele-complete-c3-excellence-ecoline-550-w-elektrik-supurgesi-sgsp3-p-HBV00000CQA1A?magaza=G%C3%BCne%C5%9FliAVM
    https://www.hepsiburada.com/miele-complete-c3-allergy-powerline-p-HBV0000025SZO?magaza=G%C3%BCne%C5%9FliAVM
    https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/miele-complete-c3-allergy-powerline-P372304012

İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdilekk -- 4 Eylül 2019; 11:31:26 >

merhaba,
    bu iki model arasında ne gibi farklar var sizde hangisi almalıyım :

Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Kırmızı Elektrikli Süpürge- SKCF3

vs

Blizzard CX1 550W Comfort Ecoline Siyah Elektrikli Süpürge
  • rad R kullanıcısına yanıt
    cat&dog al. 700 tl değerindeki ek turbo başlığı yanında veriyor.

890 wattlık motoru daha güçlü.4/6 kademe kullandığında zaten 550 wattlık motorun gücü ve "sessizliğine" kullanırsın. Sessizlik hikaye yani.

cx1 kerde kırmızı cat&dog hariç diğer torbasız modeller (turbo başlık olmadığından) sadece kazık yeme opsiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 5 Eylül 2019; 9:58:24 >
    Çok teşekkürler

Bu turbo başlık günlük kullanıma uygun mudur?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.