Şimdi Ara

Miele Çamaşır Makineleri ##ANA KONU## (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
12
Favori
97.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu miele deterjanı hipolarjen olması yüzünden mi, makine ömrü için mi, temizleme için mi koku için mi tercih ediyorsunuz sonuçta biraz pahalı
  • çalışır, arızasız ve temiz vaziyette miele w936 model çamaşır makinemiz satılıktır.
    ilgilenenler pm
  • Ustadim merhaba. Makineyi satın mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Arkadaşlar yakın zamanda miele çamaşır makineler ile ilgili fiyat alan oldu mu? İnternetteki liste fiyatlarına yaklaşık yüzde olarak ne kadar indirim yapıyorlar? Bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybercem

Selamlar,
    Arkadaşlar yakın zamanda miele çamaşır makineler ile ilgili fiyat alan oldu mu? İnternetteki liste fiyatlarına yaklaşık yüzde olarak ne kadar indirim yapıyorlar? Bilginiz var mı?

Miele çamaşır ve kurutma makinalarında pek fiyat indirimine gitmez. 1 yıllık deterjan hediyesi kampanyaları olabiliyor birde Miele elektrikli süpürge hediyeleri olabilir.

• mb arkdslar --ıst gurbuz baktım nplus var --- İST GURBUZ ALCAM BASKA TAVSYESI OLAN VARSA ---
    Miele WKB 120 Çamaşır Makinası 4100
    Miele G 4203 ACTIVE -2000
    sızce degısmem gerkekn model var mı yormunuz nedır haftaya alıncak
  • barbr B kullanıcısına yanıt
    Miele markasını nereden alırsanız alın fiyat kuruş oynamaz. Birde ürünleri TR Miele müşteriye kendisi sevk ediyor.

• G 4203 almayı çok düşündüm , inceledim , nedense klasik miele sağlamlığı onlarda yok gibi geldi bana , uzak durdum....
  • wkb120 camasır g4203 bulasık aldım Kasım sonu elıme gececek aklımda sımens vardı kurcaladm bıraz tuzlu ama uzun omurlu olsun dedım satıcılarda miele varken baska birsey denmez dıyolar artık hayırlısı olsun..

• barbr B kullanıcısına yanıt
    Wkb 120 yi bende alali 1 ay kadar oldu. Daha onceki makinem 9/6 arcelikti 3 yilda 6 defa ariza verdi 2 defa servise gitti. İllallah etmistim babamin evine gonderdim kapak problemini ne yaptilarsa tam olarak cozemediler, kapagi dan diye kapatmadiktan sonra calismiyor. Bundan sonra kafam agrimasin diye miele aldim. 8 kg olmasina ragmen arcelik 9 kg likten daha iyi gibi yada benzer diyebilirim. Arcelik 1400 devirde ortaligi ayaga kaldirirken miele 1600 devirde gayet iyi. Pahali cihaz ama ben pisman degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 31 Ekim 2016; 9:46:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbr

mb arkdslar --ıst gurbuz baktım nplus var --- İST GURBUZ ALCAM BASKA TAVSYESI OLAN VARSA ---

Ben wkb 120 yi 3.750 ye aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abı kurcaladım hep mıele acıkcası muhabet su sımens 232 bulasık alcaktım fıyat yakın satıcılarda mıele vraken mıele alınır camasır wm560 2400 fıyat vardı dedım ııysı olsun oda alman soncda onada mıele varken bunlar yolda kalır dedı aldım bende 4-mlyar --bulasık 2 toplamda 6-mlyar verdım -gurbuz cevahırden
    sımdı kaldı buzdolaı aysonu beklıycem kafamda sımens BUZDOLABI --KG76NAW30N -- var bakalım kasım sonuna oda netlesır buzdolabında hıtachı lıebher maytag denılıyor ama butce meselesı
  • Wda201 nasıl arkadaşlar yardımcı olurmusuz

Oha 3700 lira olan makine 4300 olmuş bugün öğleden sonra 600 lira zam koydular.Arçelik alacağız büyük ihtimal,arçeliğin 12 kg olan en üst modeliyle wda 201 arasında kalmıştım wda 120 mi ne bir model daha geçiyor forumda biraz daha pahalı ama wda 201 daha yeni teknoloji gibi sanki.daha düşük elektrik tüketimi 120 ye göre,en üst versiyonun teknolojisi sanırım wda201,elektrik tüketiminin daha düşük olmasını yeni teknoloji olarak algılıyorum.caps dosing yok sanırım 201 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zultaran -- 1 Ocak 2017; 16:2:30 >
  • miele çamaşır makinesinin üzerine miele kurutma makinesinin kurulumu için gerekli ara bağlantı aparatına 380 lira gibi bir ücret istediler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

miele çamaşır makinesinin üzerine miele kurutma makinesinin kurulumu için gerekli ara bağlantı aparatına 380 lira gibi bir ücret istediler :(

Benim de bu aparattan almam lazım. Daha uyguna bulabildiniz mi?
  • bulamadım, sanırım bu aparat çekmece şeklinde.
  • satılık w936 ankastre miele çamaşır makinemiz var. ilgilenenler pm atabilir.
  • Urun ikinci el mi sıfır mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: trojana

quote:

Orijinalden alıntı: barbr

mb arkdslar --ıst gurbuz baktım nplus var --- İST GURBUZ ALCAM BASKA TAVSYESI OLAN VARSA ---

Ben wkb 120 yi 3.750 ye aldim.

nerden ve ne zaman aldınız hocam
  • Merhaba Arkadaşlar.

Mielenin 9 kg'luk, 72 lt tambur hacmi ve su jetli olan bir modeli vardı. Youtube da bakındım biraz. Mielinin kendi sitesinde de baktım, ama bulamadım. Makinanın kodunu bilen arkadaşlar paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.