Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anadolu’ya dağılmak lazım😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    ELECTROLUX ESPC74SWT bu har hocam açıkcası ikisi arasında kaldım bende ama torbalı diye bunu seçtim
  • JEWJEWPIE kullanıcısına yanıt
    Güzel anlatmışsınız...
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Hah işte tam da bu sebepten biz bu konuya yazıyoruz 😁

Tipinin eski model gözükmesi cafcaflı durmaması, halen daha bulunabilmesi şansını doğuruyor .

Elektrolux vs gibi markalar kıyaslanmaz bile ..

Nilfisk miele dyson bir yana ..samsung philips lg eletrolux vs bir yana ...

Bu tip makinalara kötü diyenler onları hiç kullanmamış olanlardır ..

Son sözümü ettim konudan geri dönmemek üzere cıkıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl olmuş 2020 toz torbalı elektrik süpürgeside nedir. Şu zamanda toz torbalı elektrik süpürgesine değil 599TL 1TL vermek... paranı ÇÖPE atmaktır.

Dünyada emiş gücünü kaybetmeyen tek bir süpürge vardır oda DYSON. Şimdi diyeceksiniz dyson pahalı. Eee pahalıda kardeşim.

1 kere alıyorsun
    Toz borbası derdin yok
    Emiş gücünü kaybetmiyor
    Ömürlük.
  • Eyvallah... Şu makineyi kullanmayan yorum yapmasin arkadaşlar

• dyson diyor 2000₺ .. bu süpürge 600 ₺ den satıldı. Lütfen mantıklı olalım ve bu süpürge mukkemmel bir performansa sahip

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    Biz evde bunu kullanıyoruz zaten:)

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart

• Kutudan yedek torba çıkıyor yazmıştı birileri, galiba tassarufu oradan yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Yıl olmuş 2020 toz torbalı elektrik süpürgeside nedir. Şu zamanda toz torbalı elektrik süpürgesine değil 599TL 1TL vermek... paranı ÇÖPE atmaktır.

Dünyada emiş gücünü kaybetmeyen tek bir süpürge vardır oda DYSON. Şimdi diyeceksiniz dyson pahalı. Eee pahalıda kardeşim.

1 kere alıyorsun
    Toz borbası derdin yok
    Emiş gücünü kaybetmiyor
    Ömürlük.
    Bir akıllı sizsiniz. Biz bu kadar insan düşünemedik bunları!

Özellikle toz torbalı süpürge tercih eden bir kesim var. İkisinin de artıları eksileri var kendine göre.

Dyson daha iyiymis. Hadi ya. Bak sen. Dyson bu süpürgenin 4, 5 katı fiyatta. Bak 5 kat diyorum. Gelip böyle çok bilmiş bilmiş yorum yapıyorsunuz bir de.

100.000 TL'lik araba bakan birine bak 500.000'e Mercedes var. 100.000'e araba mı alınır diyorsunuz. Teşekkür ederiz bizi bilgilendirdiğiniz için. Biz bilemedik Dyson'ın iyi olduğunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Toz torbalı süpürgemi alınır şu devşrde diyenlere bakmayın siz,onların dertleri çileleri herdaim o tozbonasız ve sulu sistemi kullandıkça devam edicek ama alıştıkları için o yaptıkları hammallığın farkında değiller,

Bakmayın siz torba doldukça devir düşer demelerine elimdekicat ang dog modeli süpürgeyle en kral dysonın emiş gücü, toz alma persormansını ve toz sızdırmama performansını karşılaştıralım bakalım,

Hala bilgisiz insanlar,dünya kadar para verip aldığın dyson süpürge toz sızdırıyor kardeşim farkında değilsin aç video izle biraz,o dyson ve sulu sistem süpürge güyya evini temizliyor peki sonrasında o süpürgeyi kim temizliyor ,sen temizliyorsun paşa paşa,

Kaç defa şahit oldum hazheye sıkışan tozların dökülmediğini dysonda hem arkadaşlarımda hemde videolarda,sulu sistem süpürgenin yaptığı kokudan bahsetmeyim bile rezillik,

Eli yüzü düzgün toz torbalı süpürge alın rahat edin,miele,nilfiks ve elektrolux ü değerlendirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 29 Mart 2020; 12:9:5 >

• Toz torbasız süpürgelerin alayı toz kaçırıyor hiçbiri sağlıklı değil hala dünyada en sağlıklı ve iyi temizlik orjinal toz torbalı kullandığınız sürece toz torbalı süpürgelerdir bilmeyenler atıp tutuyor işte

• Arkadaşlar ben son kalanı kaptım Alanya'da yaşıyorum. Corona günlerinde birlikte her gün evi temizliyoruz.

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Dyson aldı tanıdık, kablosuz pahalı modeli. Evin tamamına şarjı yetmiyordu, sordular neden diye meğer düşük hız da ancak bir eve yetiyormus süresi :)
    İade ettiler (bu iade olayı iyi) başka marka aldılar.

Toz torbası candır, temizdir, maliyeti de epey az..

• WinKy kullanıcısına yanıt
    merhaba, sizin gibi dyson her yönüyle harika (+tek tuşla çok çok kolay temizleniyor) diyen bir başka arkadaşa 5-10 sayfa geride yazmıştım bi zahmet video koyarmısınız biz de görelim şu kolaylığı diye ama cevap gelmedi, belki görmemiştir vakti olmamıştır ama siz belki cevaplarsınız. bende dc52 alelergy dyson var, evet değiniz gibi harika süpürüyor vs ama içindekileri dökmek ve içindeki tozu almak işkence ve tüm iyi özellikleri öldürüyor. sizdeki ne modeli bilmiyorum ama madem bu kadar harika bir zahmet bu konuda da yorumunuzu ve varsa video foto koyarsanız sevinirim. ironi yapmıyorum inanın, sizi hafife aldığımız da düşünmeyin bazen diyorumki benim aldığım model mi böyle hatalı ve diğer dysonlar harika?

miele'yi bir kaç BİMde (Ankara) baktım bulamadım ama ilk sıcak fırsatta almayı düşünüyorum kısmetse, Ankara'da alıp da kullanmadan BİMe iade etmeyi düşünen varsa aynı ücreti kendisine verip elden teslim alabilirim bu arada.

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Torbalılarda çekiş gücü azalıyor yazılmış yukarda ona bağlı paylaşmış linki

• farang kullanıcısına yanıt
    :) link açılmadı bir kaç kez ondan yazmıştım, benden kaynaklıymış
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.