Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasa81

kutunun içinden sadece kullanım kılavuzu çıktı, garanti belgesi yok. herkeste durum aynı mı ?
    Evet bende de sadece kullanım klavuzu çıktı.

Yazmışken yorumunu da yazayım. 8 farklı seviyesi var, birinci seviyede bile gayet rahat çekiyor herşeyi ve bu seviyede inanılmaz sessiz çalışıyor.
    Sonraki seviyeler için sanırım turbo başlık lazım çünkü betona bile yapışıyor, yani kullanmak için güç lazım. Çok fazla elektrik süpürgesi tecrübem yok ama bence gayet kaliteli bir makine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi iade ettim, taksitli almıştım, parayı cash geri verdiler, sorgusuz sualsiz iade oldu.

Miele çok daha kaliteli ve ayrıca halıya yapışıp kaldırmıyor, çok güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Şimdi iade ettim, taksitli almıştım, parayı cash geri verdiler, sorgusuz sualsiz iade oldu.

Miele çok daha kaliteli ve ayrıca halıya yapışıp kaldırmıyor, çok güzel..
    Sen satıcı olsan, sattığın malı müşterinn tepe tepe bir hafta kullansa ve sonra daha çok beğendiği bir malı alıp, senden aldığını getirip önüne koysa ve iade ediyorum dese, tepenin atacağını ve bunun onur kırıcı bir davranış olacağını ikimiz de biliyoruz.

Bu iade hakkı böyle keyfi iadeler için getirilmemiş.. Suistimale açık hale getirildiğinde bunun önüne geçilmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 27 Mart 2020; 13:21:38 >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Adamlar bu şartı bilerek mal satıyor a101 veya benzeri marketlerde.

Ben alırken elemanın dediği, 15 gün sonra garanti belgesi veriyoruz bu sürede iade edebilirsiniz.
    Bugün de neden iade dedi bende memnun kalmadım dedim..
    Bu ürünü meida Markt, teknosa veya başka yerden alsam iade olmazdı çünkü böyle bir imkanı vermiyor ve biz de bunu biliyoruz, haliyle talepte etmiyoruz.

Neticede suistimal değildir iade etmem.
    Benim içim rahat.

Daha iyi ürün dediğiniz de eğer miele almasam yine iade edecektim, başka süpürge alicaktim, çünkü samsung gerçekte kullanışlı değildi.

• Bende de garanti belgesi çıkmadı.
    Kullanım kılavuzu var.

Garanti için bim e gidip fişi mi kaşeletmek gerekiyor acaba?

Bu arada süpürge eserinin çok üstünde, en dip ayarda bile güzel çekiyor malzeme kalitesi çok iyi.
    Tavsiye ederim herkese

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Sen haklısın . Eskide kaldı çakal esnaf kan emiciliği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Macaristan'da 10 ölü var sokağa çıkma yasağı ilan ettiler. Bizde ucuz mal alacam diye millet birbirinin üstüne çıkıyor hala sokaklar, marketler adam dolu. Karantina günlerinizde süpürge imdadınıza koşar.
    Vallahi eğitilmez bu millet.
    Aynen katılıyorum sabah Cnnturk canlı yayında doktor ağladı,spiker ağladı..önlem alınmazsa 2 hafta sonra millet birbirini yiyecek hastanelerde
    sağlık sistemi çökecek diye..bunlarda süpürge peşinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 27 Mart 2020; 13:43:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende de garanti belgesi çıkmadı.
    Kullanım kılavuzu var.

Garanti için bim e gidip fişi mi kaşeletmek gerekiyor acaba?

Bu arada süpürge eserinin çok üstünde, en dip ayarda bile güzel çekiyor malzeme kalitesi çok iyi.
    Tavsiye ederim herkese
    Ses durumu nasıl? Eski makineniz ya da bilinen bir makine ile karşılaştırma yapmanız mümkün mü?

• Tedbirli olunca ne sakıncası var ya Allah Allah bu abartı da başka bir sorun.
    Adamlar millete laf anlatamıyor tedbir konusunda, biz bilinçli hareket ediyoruz, ona rağmen virüs kapacsksak yapacak bir şey yok.

• alman değil sanırım orjinal alman mallarının motor güçleri farklı bende orjinal alman malı var gayet iyi..çin malı olanların motorları da kaliteleri de daha düşük..
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Bende iade ettiğim samsung 79db idi bunun gibi, ama torbasızdi ve güç ayarı yoktu sesi daha çoktu onun. Bunda en az ayarda bile çekiyor ve ses epey düşüyor.
    Yine de sessiz denemez, eğer sessiz süpürge istiyorsanız bütçe bunun 3 katına çıkmalı.
    Bu süpürgenin
    + yönleri
    Marka güveni
    Malzeme kalitesi
    Toz torbalı olması
    Fiyatı çok uygun

- yönleri
    Sesli çalışması
    Kimine göre toz torbalı olması
    Ucuz Fiyatı (çoğu insan ve/veya kadın ucuz diye beğenmiyor maalesef)

• reko kullanıcısına yanıt
    Made in Germany yazıyor Ama üretim yeri yazmıyor veya ben göremedim

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    %90 çin üretimi...forumda var aşağıyada ekledim.. almanyada 550-890w dısında motor üretilmiyormuş..
    aşağıdaki tabloya göre mielenın hangi ülke üretimi oldugunu bakabilirsiniz..o fiyattan satıldıgına göre bana göre de %90 çin üretimi..neredeyse 80-85 euroya geliyor ki almanya üretimi olsa bu fiyattan satılmaz..
    Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Marthttps://forum.donanimhaber.com/miele-nilfisk-electrolux-usorigindb-philips-9194-elektrikli-supurge-testi--104996658#&gid=1&pid=0250d07dca836d33e704087b97348e14-104996658

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 27 Mart 2020; 13:59:56 >

• iPhone da Çin’de üretiyor sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • farang kullanıcısına yanıt
    miele için sıkıntı var ben mediamarktta hem çin hem de alman üretimlerini incelemiştim kalite farkı vardı..kısaca kalite farkı var baya var hem de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 27 Mart 2020; 14:1:39 >
  • farang kullanıcısına yanıt
    Linkte 16 toz torbası 4 motor 4 hava filtresi 299 lira iyi fiyat aslında hem de orijinal

• reko kullanıcısına yanıt
    Çin ise Çin yapacak bir şey yok, şimdilik memnunuz, 600 liraya göre çok iyi

• Bu Süpürge mi yoksa genelin sorun yaşamadığı memnun olduğu benzer fiyatta ki Torbasız Electrolux ESPC74SWT mi

Aklım torbasız Elektrolux a kayıyor torbaya uğraşmamak için

• quote:

Adamlar bu şartı bilerek mal satıyor a101 veya benzeri marketlerde.

Ben alırken elemanın dediği, 15 gün sonra garanti belgesi veriyoruz bu sürede iade edebilirsiniz.
    Bugün de neden iade dedi bende memnun kalmadım dedim..
    Bu ürünü meida Markt, teknosa veya başka yerden alsam iade olmazdı çünkü böyle bir imkanı vermiyor ve biz de bunu biliyoruz, haliyle talepte etmiyoruz.

Neticede suistimal değildir iade etmem.
    Benim içim rahat.

Daha iyi ürün dediğiniz de eğer miele almasam yine iade edecektim, başka süpürge alicaktim, çünkü samsung gerçekte kullanışlı değildi.
    İlk kullanımdan sonra hemen gidip iade etsen tamam, ama sen 1 haftadır kullanmışsın makineyi..Memnun olmadığın halde kullanmaya devam etmişsin ve muhtemelen bu bim fırsatı olmasa 15. güne kadar da kullanmaya devam edecektin.. Ben şahsen memnun olmadığım bir cihazı iade etmek istediğimde 2. kez çalıştırmam, kenara kordum iade için.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    2 kere çalıştırdım zaten evde vardı eski süpürge.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.