Şimdi Ara

Midnight Club Reboot Sızdırıldı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
24
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Midnight Club Reboot Sızdırıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    15644 Mesaj
       Bir Reddit kullanıcısı XboxLive.com sunucusu üzerinde henüz resmi olarak duyurulmamış bir Midnight Club oyununun varlığını keşfetti.

İki adet ekran görüntüsü sızdırıldı: 

“My Xbox Live Games” ikonu:

Midnight Club serisinin en son oyunu Midnight Club: Los Angeles 2008'de PlayStation 3, Xbox 360 ve PSP için çıkışını gerçekleştirmişti. 

Gematsu 

|
    |

• Yarbay
    5537 Mesaj
    Allah Allah nidalarıyla bekliyoruz.
    |
    |

Güzel müzik listesiyle tabi ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 1 Ağustos 2017; 21:10:18 >
    |
    |

:_:_:_:_:_:_:_:_:_:
  • Yarbay
    5401 Mesaj
    Harika bir oyun serisidir.
    |
    |
    Eğer doğruysa gerçektende tam bomba olur.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Misafir Üyelik
    160402 Mesaj
    Of of of deme!!! Ara ara ikinci oyunu oynar dururum steam e de gelid 4k akıyorum, şahane haber :D
    |
    |

kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
  • Yarbay
    8089 Mesaj
    Düşük süspansiyon araçlarla tırların altlarından geçmek çok zevkliydi.Oyunda konsollardaki o dönem kaplamaların geç yüklenmesi nedeniyle zevkini tam olarak çıkaramamıştım.

Oyunun sorunlarından birisi nereye gideceğimizin bize iyi bir şekilde gösterilmemesi.Oyun gereğinden fazla hızlı ve arcade.Yarış yaparken nereye gideceğinizi kestiremiyorsunuz.

Havalı süspansiyonları ,direksiyon desenine kadar aracı özelleştirebilme ve de o üstü açıp kapayabilme efsane.
    Bildiğin NFS yahu o görseller. Fake gibi duruyor.
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    18384 Mesaj
    Bence fake ama olsa keşke, EA'den umudu kestim ben bu gelsin bari.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Düşük süspansiyon araçlarla tırların altlarından geçmek çok zevkliydi.Oyunda konsollardaki o dönem kaplamaların geç yüklenmesi nedeniyle zevkini tam olarak çıkaramamıştım.

Oyunun sorunlarından birisi nereye gideceğimizin bize iyi bir şekilde gösterilmemesi.Oyun gereğinden fazla hızlı ve arcade.Yarış yaparken nereye gideceğinizi kestiremiyorsunuz.

Havalı süspansiyonları ,direksiyon desenine kadar aracı özelleştirebilme ve de o üstü açıp kapayabilme efsane.

Yarışta nereye gideceğini kestirememek delirtiyor(NFS ne olursa olsun kafa olarak daha rahat bu oyundan). Bazen basit bir yarış işkence olabiliyor. Hele turnuva modu falan ise. Rakipler de iyi bildiği için her yeri rahat geçiyorlar. Pratik şansı da vermiyor. Bizim avantajımız hep hızımızdı. O da doğru modifiye olursa.

Bir de checkpointlerin rastgele toplanabildiği bir yarış vardı(unordered race) 3. oyunda. Onlarda bayağı işkence oluyordu.

Ama şehirleri, müzikleri çok iyi.

Her şey bir yana Bully mi Midnight Club mı gelsin Rockstar'dan deseler Bully'i tercih ederdim. Konuyla alakası yok ama yapımcı aynı olunca belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 2 Ağustos 2017; 12:17:28 >
    |
    |

:_:_:_:_:_:_:_:_:_:

• Yarbay
    7042 Mesaj
    gta 5'i yarışlar için almıştım ve bu haber beni çok heycanlandırdı. rockstar sürüş dinamiklerini çok iyi yapan bir firma, gerek RDR olsun gerek gta serisi olsun. merakla bekliyorum..
    |
    |
    Dün öğleden sonra Midnight Club LA'nın gameplay videolarını izliyordum. Geçen nesil xbox 360 ve ps3 olmadığı için haliyle oynayamadım. Xbox geriye uyumluluğa gelse keşke. Bir ara içimden "ah be rockstar bi midnight club oyunu duyurmadın, oldu mu şimdi" dedim. Birkaç saat sonra da bu haberle karşılaştım ve şaşırdım. Her ne kadar duyuru olmasa da heyecanlandırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Steam: starkiller
  • Misafir Üyelik
    160402 Mesaj
    Rockstar 9 yılda bir Midnight çıkaramadı GTA6'nın logosu bile yok. Birde diğer firmalara kızıyorsunuz. En tembel firma karşınızda duruyor

• Yarbay
    10354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Rockstar 9 yılda bir Midnight çıkaramadı GTA6'nın logosu bile yok. Birde diğer firmalara kızıyorsunuz. En tembel firma karşınızda duruyor

Rockstar'ı Rockstar yapan şey az ama öz oyun çıkarmasıdır. Yoksa her yıl çıkan Assassin's Creed ya da Call of Duty oyunları gibi binbir türlü eksiklikle çıkan ve bitirildikten sonra bir daha yüzüne bakılmayacak olan sürüsüyle Grand Theft Auto, Max Payne, Bully, Midnight Club, Red Dead oyunu görürdük.

Ancak bu haberle birlikte Midnight Club serisini cidden özlediğimi hissettim. Keşke yeni oyunu duyurulsa ve PC için de gelse de eski günlere geri dönsem diyorum. Beklediğime değecek bir oyun geleceğinden hiç şüphem yok.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Rockstar'ı Rockstar yapan şey az ama öz oyun çıkarmasıdır. Yoksa her yıl çıkan Assassin's Creed ya da Call of Duty oyunları gibi binbir türlü eksiklikle çıkan ve bitirildikten sonra bir daha yüzüne bakılmayacak olan sürüsüyle Grand Theft Auto, Max Payne, Bully, Midnight Club, Red Dead oyunu görürdük.

Ancak bu haberle birlikte Midnight Club serisini cidden özlediğimi hissettim. Keşke yeni oyunu duyurulsa ve PC için de gelse de eski günlere geri dönsem diyorum. Beklediğime değecek bir oyun geleceğinden hiç şüphem yok.

GTA III - 2001

Vice City - 2002

San Andreas - 2004

Bunlar öz oyun değildi herhalde? Bizim insanımız bir şeyi sevince savunmak için havada kırk takla atıyor valla.

• Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Umarım gerçektir haber, pspdeki oyunu bile ayrıdır benim için
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.