Şimdi Ara

Midnight Club Reboot Sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    Bir Reddit kullanıcısı XboxLive.com sunucusu üzerinde henüz resmi olarak duyurulmamış bir Midnight Club oyununun varlığını keşfetti.

İki adet ekran görüntüsü sızdırıldı: 

“My Xbox Live Games” ikonu:

Midnight Club serisinin en son oyunu Midnight Club: Los Angeles 2008'de PlayStation 3, Xbox 360 ve PSP için çıkışını gerçekleştirmişti. 

Gematsu 

• Allah Allah nidalarıyla bekliyoruz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Neeeeeeeeee, gelirse bayram olur. Ne kadar daha yeni 3. oyununu sinir krizleri geçirerek bitirsem de yeni oyuna hayır demem.

Güzel müzik listesiyle tabi ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 1 Ağustos 2017; 21:10:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Harika bir oyun serisidir.
  • Eğer doğruysa gerçektende tam bomba olur.
  • Manyak iyi oyun ama fake kokuyor buram buram.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Of of of deme!!! Ara ara ikinci oyunu oynar dururum steam e de gelid 4k akıyorum, şahane haber :D
  • Düşük süspansiyon araçlarla tırların altlarından geçmek çok zevkliydi.Oyunda konsollardaki o dönem kaplamaların geç yüklenmesi nedeniyle zevkini tam olarak çıkaramamıştım.

Oyunun sorunlarından birisi nereye gideceğimizin bize iyi bir şekilde gösterilmemesi.Oyun gereğinden fazla hızlı ve arcade.Yarış yaparken nereye gideceğinizi kestiremiyorsunuz.

Havalı süspansiyonları ,direksiyon desenine kadar aracı özelleştirebilme ve de o üstü açıp kapayabilme efsane.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bildiğin NFS yahu o görseller. Fake gibi duruyor.

• Gece yarışlarının tek kralıdır.Çok özledik dön desem...
  • Bence fake ama olsa keşke, EA'den umudu kestim ben bu gelsin bari.
  • hadi hıyırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Düşük süspansiyon araçlarla tırların altlarından geçmek çok zevkliydi.Oyunda konsollardaki o dönem kaplamaların geç yüklenmesi nedeniyle zevkini tam olarak çıkaramamıştım.

Oyunun sorunlarından birisi nereye gideceğimizin bize iyi bir şekilde gösterilmemesi.Oyun gereğinden fazla hızlı ve arcade.Yarış yaparken nereye gideceğinizi kestiremiyorsunuz.

Havalı süspansiyonları ,direksiyon desenine kadar aracı özelleştirebilme ve de o üstü açıp kapayabilme efsane.

Yarışta nereye gideceğini kestirememek delirtiyor(NFS ne olursa olsun kafa olarak daha rahat bu oyundan). Bazen basit bir yarış işkence olabiliyor. Hele turnuva modu falan ise. Rakipler de iyi bildiği için her yeri rahat geçiyorlar. Pratik şansı da vermiyor. Bizim avantajımız hep hızımızdı. O da doğru modifiye olursa.

Bir de checkpointlerin rastgele toplanabildiği bir yarış vardı(unordered race) 3. oyunda. Onlarda bayağı işkence oluyordu.

Ama şehirleri, müzikleri çok iyi.

Her şey bir yana Bully mi Midnight Club mı gelsin Rockstar'dan deseler Bully'i tercih ederdim. Konuyla alakası yok ama yapımcı aynı olunca belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 2 Ağustos 2017; 12:17:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gta 5'i yarışlar için almıştım ve bu haber beni çok heycanlandırdı. rockstar sürüş dinamiklerini çok iyi yapan bir firma, gerek RDR olsun gerek gta serisi olsun. merakla bekliyorum..
  • Dün öğleden sonra Midnight Club LA'nın gameplay videolarını izliyordum. Geçen nesil xbox 360 ve ps3 olmadığı için haliyle oynayamadım. Xbox geriye uyumluluğa gelse keşke. Bir ara içimden "ah be rockstar bi midnight club oyunu duyurmadın, oldu mu şimdi" dedim. Birkaç saat sonra da bu haberle karşılaştım ve şaşırdım. Her ne kadar duyuru olmasa da heyecanlandırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar 9 yılda bir Midnight çıkaramadı GTA6'nın logosu bile yok. Birde diğer firmalara kızıyorsunuz. En tembel firma karşınızda duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Rockstar 9 yılda bir Midnight çıkaramadı GTA6'nın logosu bile yok. Birde diğer firmalara kızıyorsunuz. En tembel firma karşınızda duruyor

Rockstar'ı Rockstar yapan şey az ama öz oyun çıkarmasıdır. Yoksa her yıl çıkan Assassin's Creed ya da Call of Duty oyunları gibi binbir türlü eksiklikle çıkan ve bitirildikten sonra bir daha yüzüne bakılmayacak olan sürüsüyle Grand Theft Auto, Max Payne, Bully, Midnight Club, Red Dead oyunu görürdük.

Ancak bu haberle birlikte Midnight Club serisini cidden özlediğimi hissettim. Keşke yeni oyunu duyurulsa ve PC için de gelse de eski günlere geri dönsem diyorum. Beklediğime değecek bir oyun geleceğinden hiç şüphem yok.
  • Keşke gerçek olsa,resimler fake gibi.MC1,2,3 hepsinini oynadım.En çok sevdiğim sokak yarış oyunu serisiydi.Ulan ps2 zamanında ne oyunlar geldi geçti,nerede o zenginlik şimdi ara ki bulasın... :(

• quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Rockstar 9 yılda bir Midnight çıkaramadı GTA6'nın logosu bile yok. Birde diğer firmalara kızıyorsunuz. En tembel firma karşınızda duruyor

Rockstar'ı Rockstar yapan şey az ama öz oyun çıkarmasıdır. Yoksa her yıl çıkan Assassin's Creed ya da Call of Duty oyunları gibi binbir türlü eksiklikle çıkan ve bitirildikten sonra bir daha yüzüne bakılmayacak olan sürüsüyle Grand Theft Auto, Max Payne, Bully, Midnight Club, Red Dead oyunu görürdük.

Ancak bu haberle birlikte Midnight Club serisini cidden özlediğimi hissettim. Keşke yeni oyunu duyurulsa ve PC için de gelse de eski günlere geri dönsem diyorum. Beklediğime değecek bir oyun geleceğinden hiç şüphem yok.

GTA III - 2001
    Vice City - 2002
    San Andreas - 2004

Bunlar öz oyun değildi herhalde? Bizim insanımız bir şeyi sevince savunmak için havada kırk takla atıyor valla.
  • Umarım gerçektir haber, pspdeki oyunu bile ayrıdır benim için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.