Şimdi Ara

Mide ulantısı nasıl gecer arkadaslar annemler evde yok yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaslar ılk oncelıklemodlardan rıca edıyorum konuyu saglık bolumune tasımasınlar çok gec vap gelı cevap gene ada olucem benNese bızımkılevde yok sızden yadm ıstıyım dedım mıde bulantısnı ne gecırır 2de okula gıdcemde 2 ye kadar gecırıcek bısey varmı?

Edit:Klavye bozuk yazım yanlısları olabılır kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldo.7 -- 15 Şubat 2008; 13:15:18 >

• Kola iç.
  • dnıyım baska?
  • Bence okula gitme çok kötü sonuçlar olabilir.Bugün yat nane limon iç iyileş yarın git.Eğer geçmezse kusmayı dene.Çok rahatlarsın.
  • Ben de bu aralar çok şiddetli mide bulantısı yaşıyorum, en etkili yöntem parmak atmak...

Dilinin arkasına tabiki sonrası biraz zor ama dayanıcan mecbur
  • okula arkadasla bulusup tasıme nıkeye gıdıcez ayakkabı almaya ondan okulda ne ısım var zatenaksam gece sancı tuttu mıdemı halım yoktu bu sabah tvalete cıktım uzerınıze afıyet ısal olmusum sonra rahatladım sımdı basım agrıyo bıraz mıdem bulanıyo ara sıra bunları gecırıcek bısey varmı ıse...
  • o parmaklama olayın ıcmıstım bıkere cok ozamn yaptım rahatlıyım dıye cok kotu oluyo yamam onuaksam kusucak gıbı oldumbaya bı ama kusmadım sımdı bırazhalkım yok bıde ısalım:)nasıl gecırcem ıste bıde cok susadım ısal oldugum ıcın galıba acayıp cok susuadım ıctım su mıdem bulanıyo bu seferde ondan suda ıcemıom
  • midem bulunıyo de okula gitme
  • okula zaten gıtrmedım işim ar onun cınde yarına kalsın dfedım gıtmedım yarın basıcaz ona bugun ne geceır su agrıyı
  • Nane çayı iyi gelir. Mutlaka naneli birşey ye... Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 15 Şubat 2008; 14:13:15 >
  • Bir kaşığa kahve koy üzerine limon sık ve hafifçe karıştırıp iç.
  • Kusmaya çalış.Biliyorum berbat bişi ama çoq mükemmel rhaatlıyor insan.
  • su khveyı naneyı denıcem kusmak ıstemıoru okadar mıdem bulnmıyo halım yk ama ayaga kalktıggımda sahros gıbı yuruyom
  • sen burdamıydın
  • ayran iç bol tuzlu

çubuk kraker ye tuzlusundan
  • Bir gün,bir gün,bir çocuk eve de gelmiş kimse yok
    Açmış bakmış dolabı,şekerde sanmış ilacı.
    Yemiş yemiş bitirmiş,akşama doğru bir sancı.
    Kıvrım kıvrım kıvranmış....
  • cubuk kırakerı denıcem saolasın kardes
  • o kadar çok şey yazmışlar herşeyi denersen daha beter olursun ama
  • Aşırı alkol aldığımda denediğim şeyleri yazayım.

Mesela bir keresinde bira, sek rakı, votka, bacardi, viski içmiştim. Normalde kusulmaz ama aç karnına içince, en dayanıklı bünye bile dayanamıyor. O akşam önce acı bir kahve yaptılar, kusmama bayağı faydası oldu. Sonra limonlu su içirdiler, yine bayağı kustum.

Ama hala midem bulanıyor, kusmak istiyordum.

En sonunda yılların alkoliği bir tanıdığım, ekmek + soğan yememi tavsiye etti. Yedikten sonra hemen etki etmiyor; lakin ben 30 dk. sonra etkisini görmüştüm.

Umarım sende de işe yarar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.