Şimdi Ara

mide guruldaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son bi haftadır böyle bi sorun yaşıyorum arkadaşlar. sürekli tok tutuyorum kendimi ama bi türlü kurtulamadım. okulda sınavlarda falan çok zor oluyor, insanın engelleyemediği bişey ama yinede kendinizi tutuyorsunuz. ne derse konsantre olabiliyosunuz ne sınavlara.
    varmı başka bu sorunu yaşayan? çözümü nedir?

• Çok kötü bi durum o Nedense geçti bende ama geçen sene öss zamanlarında,sabah girilen sınavlarda eyvah eyvah dikkatimi veremiyodum sorulara,her an tetikteydim Bir arkadaş karın boşluğuna bastır falan demişti (o tarz bişey).Faydası oluyordu.
  • Ya şimdi evet tutuyosun benim de gurulduyo osuruyomuşsun gibi oluyo ses çıkıyo sıra titriyo ne biçim iştir anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

Çok kötü bi durum o Nedense geçti bende ama geçen sene öss zamanlarında,sabah girilen sınavlarda eyvah eyvah dikkatimi veremiyodum sorulara,her an tetikteydim Bir arkadaş karın boşluğuna bastır falan demişti (o tarz bişey).Faydası oluyordu.

çok kötü gerçekten. karın boşluğuna bastırma olayınıda denerim ama kalıcı bi çözümünü arıyorum. cuma günü doktora gitmeyi düşünüyorum bu sebepten çok sıkkın canım

• Motoru bozmuşun anlaşılan.Sınawda yakalnınca harbi çok pis oluyo
    Kimseden çıt çıkmyıo sonra garç gurç sesleri ve sana dönen kafalar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Heafy*

Motoru bozmuşun anlaşılan.Sınawda yakalnınca harbi çok pis oluyo

sınavda olmadı çok şükür. herhangi bi organımda falanda sorun yok herşey normal. tokta tutuyorum kendimi dediğim gibi.
    internetteki yazıları okuyorum birazda psikolojik bişey sanırım. çünkü buna odaklandığınızda daha çok oluyor gibi.
    ama bi kere olduktan sonra da derse odaklanıp unutmak zor gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: Matt Heafy*

Motoru bozmuşun anlaşılan.Sınawda yakalnınca harbi çok pis oluyo

sınavda olmadı çok şükür. herhangi bi organımda falanda sorun yok herşey normal. tokta tutuyorum kendimi dediğim gibi.
    internetteki yazıları okuyorum birazda psikolojik bişey sanırım. çünkü buna odaklandığınızda daha çok oluyor gibi.
    ama bi kere olduktan sonra da derse odaklanıp unutmak zor gerçekten.

Hocam oluyor arada bu tarz şeyler genelde strese bağlı yada psikolojik olur. Maksimum 1-2 hafta sürer geçer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.