Şimdi Ara

Middle-Earth: Shadow of War | Yeni Nemesis Sistemi Gösterildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

IGN ve geliştirici stüdyo Monolith Productions'tan Michael de Plater, Middle-earth: Shadow of Mordor'un devam oyunu Middle-earth: Shadow of War için oynanış görüntülerinden oluşan yeni bir tanıtım videosu paylaştı. Altı dakikaya yakın bu videoda ilk oyunda beğenilen Nemesis sisteminin geliştirilmiş sürümü gösteriliyor.

Middle-earth: Shadow of War 22 Ağustos 2017 tarihinde Kuzey Amerika'da ve 25 Ağustos 2017 tarihinde ise Avrupa'da çıkış yapacak. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC (Windows 10 ve Steam) platformları üzerinde ulaşılabilir olacak. 

• Bu oyunda ilk oyun gibi acik dunya olacak mi yoksa kale kusatmasindan kale kusatmasina mi kosacagiz ben bunu anlamadim? Sanki her kale kusatmasi kendi icinde acik dunya olacak gibi bor his uyandirdi bende. Insallah boyle degildir. Ilk oyunu cok sevmistim acik dunyasi bostu dogru ama o bos dunyada kosmak bile zevk veriyordu bana. Bu oyunu da bekliyorum lakin en buyuk korkum sadece kaleler olmasi. Bir de 100 kusur level nedir ya. En fazla 50 olaydi bari 3 haneli olunca sinir oluyorum cidden. Neyse bi ciksin da gorecegiz artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun grafiklerinde pek bir gelişme olmamış.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bizim okuduğumuz izlediğimiz middle-earth bu değil Tolkien bu günleri görseydi kahrolurdu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İlk oyunu oynadım ve hiç zevk almadım :( Bu orta dünya değil. Uydurma ve kalitesiz bir kopya hikaye.

• çok kötü bir oyun gibi duruyor zaten durmadan kale kuşatması göstermeleri de buna işaret başka hiç bir yenilik yapmadık demek oluyor gibi geliyor bana zaten monolith ilk oyunları güzel fakat ikinci oyunları genelde berbat olan bir stüdyo
  • berbat, orta dünyaya hakarettir bu oyun. dövüş mekaniklerine bak zaten leş
  • ilk oyun çok güzeldi , bu oyunda öyle olucak ama bi insan bu kadar mı kötü oynanış videosu çeker.. her yeri atladın zaten göstermedin bir şey

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 6 Haziran 2017; 15:27:29 >
  • İlk oyuna dlc gelmiş gibi bir hali var oyunun, Monolith yine devam oyunu yaparken tutan şeyin üzerine gidip geri kalanını boşlamış. Şu oyunun en büyük eksiği senaryo geri kalanını aynı yap ama iyi senaryo yazıp güzel işlese eksiği kalmaz oyunun.

• Bu oyun bana ilk oyunun expension pack i gibi geliyor. Nerede o eski ilerlemeli lotr oyunları. Shadow of mordor iyiydi güzeldi de bence buram buram lotr tadı vermedi bana. Yeni bir strateji oyunu veya lotr konsepli bir moba güzel olabilirdi.

• https://youtu.be/fM-DvgBm27k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.