Şimdi Ara

Middle-earth: Shadow of War PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yüzüklerin efendisi ne daha çok benziyor en azından mekanlar güzel görünüyor ama sinematik olduğu için karar vermek için çok erken
  • oyun lotr e alternatif bir hikaye ile çıkacak. Eğer seriyi uzatmayı düşünüyorlarsa bir çok tanıdık karakter ya ölecek yada olmayacak. Ayrıca Celerimbor un yüzük tayfı olduğunu görebilriz bu oyunda.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Olması gereken bir LOTR oyunu geliyor sonunda. Filme bayağı benzetmişler, umarım önceki oyundan çok farklı bir yapım olarak çıkar.
  • allllaaaaaaahhhh hype hype hype
  • Bide türkçe çıksa witcher gibi tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Nazgül'ler 9 adet insan kraldan oluşur. Celebrimbor yüzük tayfı değildir, elftir neticede. Hikayeyi bu kadar saptırırlarsa çok tepki çekerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Nazgül'ler 9 adet insan kraldan oluşur. Celebrimbor yüzük tayfı değildir, elftir neticede. Hikayeyi bu kadar saptırırlarsa çok tepki çekerler.

doğru ama balrogun da işi yok orada. orta dünya nın işgalini konu alacak bence seri. O yüzden alternatif bir hikaye olarak bakıyorum
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Alternatif hikaye olabilir, anlatılmamış hikayeler olacak, çok da keyifli olacaktır. Ama hikaye değişmez. Bir elf, yüzüktayfı olmaz, olamaz. Ben ve çok insan bunu kabul etmez. Hikayenin temellerini sarsacak değişiklikler yapılmaz, sanmıyorum. Böyle kült bir hikayenin bu kadar değişmesine telif sahipleride müsaade etmez. Yüzüklerin Efendisi'nden bahsediyoruz, sıradan bir hikayeden değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 2 Mart 2017; 10:46:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RemaG7

Cd red projekt ten bir lotr oyunu görsek sizce nasıl olur ?

Geçen arkadaşlara aynı şeyi sordum.Topluca düşünemedik Heralde milyar m2 harita, 200 ana görev, 100 yan görev falan döşerlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.