Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
9
Favori
29.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun Türkçe filan gelmiyor delinin biri kuyuya taş atmış onlar da ona inanmış. Oyunun desteklediği diller değil onlar hangi ülke marketlerinde satıldığını belirtiyorlar. GeoW 4 ve Horizon 3'de de yazıyor.

https://www.microsoft.com/tr-TR/store/p/Gears-of-War-4/9NBLGGH4PBBM

https://www.microsoft.com/tr-TR/store/p/Forza-Horizon-3/9NBLGGH1Z7TW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 13 Mart 2017; 12:13:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Resmi açıklamayı bekleyin şayet microsoft mağazasında her oyuna Türkçe yazılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet mağazada her oyuna Türkçe yazılmış ve demek istenilen hangi ülkelerde satışa çıktığı... Haber doğru olsa öncelikle Steam'de görürdük :(
  • bi gelirse varya altyazı çok iyi olur direk alma sebebi

• Oyun türkçe gelmeme ihtimali%99.99 ona göre sevinin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelse iyi olur ama sanmıyorum geleceğini

Bilkom oyuncuları sevindirirse gönüllere taht kurar
  • Türkçe dil desteği ile gelirse çıktığı gün alırım. İnşallah gelir
  • Türkçe olması ne alaka anlamadım kesin bilgi midir? Yoksa temenni mi?
  • agent82 kullanıcısına yanıt
    Bilkom : ''Orta Dünya'nın Aksiyon Dolu Oyunu Shadow of War Çok Yakında Bilkom Güvencesiyle.'' Facebook sayfasına yazmış.
  • Beyler sordum TR altyazı olmayacakmış :((

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 13 Mart 2017; 14:14:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tüh
  • EyvAllah bilgilendirme için hocam ihtimali bile heyecan yaptı konuda ama maalaaef gerçek yüzümüze vururdu.

• başlığı görüp atladım, burdan horizon zd ye sarıcaktım olmadı...
  • Türkçe gelmiyor ya oyuna iletiler şimdi jilet gibi kesilir, bir oyunun ana konusunda önce dil sonra fps konuşuluyor arada bazıları da oyun hakkında yazıyor bir donanim haber klasiği olmuş bu durum..
  • yayengec kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: NesetUraL

Türkçe gelmiyor ya oyuna iletiler şimdi jilet gibi kesilir, bir oyunun ana konusunda önce dil sonra fps konuşuluyor arada bazıları da oyun hakkında yazıyor bir donanim haber klasiği olmuş bu durum..

Dur bakalım hocam daha var çıkmasına detaylar geldikçe çıkış tarihi yaklaştıkça çoşacaktır buralar.Türkçe gelmemesi ile ilgisi yok zaten herkes öyle olmuyacağını biliyordu sadece bugün öyle bi ihtimal ortaya atılınca doğal olarak böyle bi tepki verildi beklenmedik bi gelişme olabileceği için.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    beklemeye gerek yok hocam bak dün yazdım jilet gibi kesilir diye al işte son 3 ileti ikimizden :)
  • Ne komik millet. Olmayan bir şeyi Türkçe zannediyorlar. Sonra da iptal edilmiş gibi eleştirilere başlıyorlar.

La zaten oyun İngilizce çıkacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Mart 2017; 11:34:27 >
  • Oyungezer 40 yeni bilgi paylaşmış oyunla ilgili videodaki bilgileri kaçıranlar okuyabilir ben beğendim yeni bilgileri.

http://oyungezer.com.tr/haber/48031-middle-earth-shadow-of-war-hakkinda-ogrendigimiz-40-detay
  • Çıkış tarihi yaklaşana kadar bu tempoda gider hocam işte hocam ;)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.