Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
9
Favori
29.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Çok yükseldim ben. Çok. Umarım anlattıkları kadar iyi bir oyun gelir.
  • https://youtu.be/KPFqcTp1Wkw
    2. livestream videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 23 Mart 2017; 15:30:45 >
  • çok deli bir oyun geliyor yine

• Sonunda tanıdık bir sahne var :D
  • İlk oyun şahaneydi. Buda öyle olur umarım. İlkini PC'de bunuda PS4 te oynarız artık .
  • Bu oyun dahada iyi olucaktır hocam
  • 1 buçuk saatlik oynanış videosu merak edenlere.

https://www.youtube.com/watch?v=-oDKSxOllqM&t=74s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_hell_86 -- 30 Mayıs 2017; 19:32:59 >
  • Bu oyunu ben niye daha önce oynamamışım hiç bi fikrim yok. Bi kaç kez denk geldim videolarına fakat fazla etki bırakmadı bende o yüzden oynamamıştım. Shadow of war'ın gameplay videosunu izleyince baya güzele benziyor aslında ilk oyunla elbet benzer yanları vardır dedim sonra mordor hazır indirimdeyken aldım.

Oyun başladı güzel devam ediyor fakat yarım saat sonra dedim ben bundan hemen sıkılırım ama biraz daha devam etmekte fayda var.. Demin baktım ne kadar olmuş diye toplam 16 saat 4 günde 9 Ana görev yapmışım daha baya bi yan görev yaptım karakter upgrade için. Oyun kendisini gerçekten oynatıyor özellikle dövüş animasyonları, bitirici hareketler müthiş olmuş. Assasin creed,batman oynamadım fakat bu kadar başarılı görünmüyordu izlediğim kadarıyla. Yada bunda kafa kol bacak koptuğu için daha güzel duruyor

Hikaye olarak daha bitirmediğim için pek bişey diyemesemde güzel gidiyor. Atmosfer ve grafik son derece başarılı olmuş.. Shadow of war'ı çıktığı gibi alıcam sanırım beklemedeyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Ekim ayına ertelendi...

• SHADOW OF WAR|HİKAYE TRAİLER

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    video güzelde saf oynanış olarak sadece kale kuşatması gösterildi doğal olarak insanların kafasında '' oyun boyunca kale mi kuşatacağız'' sorusu oluştu
  • Çok ağır ingilizce isteyeceğini tahmin ediyorum. Detay çok fazla. TR altyazı koysalardı ön sipariş verirdim.

Bekleyelim bakalım.
  • neden ertelendiği belli oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 20 Eylül 2017; 3:9:54 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=FSSNkexZ-C4

şu videoyu mutlaka izleyin izlettirin. oyun dünyasının son nesilde geçirdiği evrim içler acısı.

bu açgözlülere daha fazla para yok benden. bu oyunu da almıyorum. oyun içi satın alma olan hiç bir oyunu almıyorum. DLC almıyorum. gerekirse oyun moyun da oynamam benim için dünyanın sonu değil ama oyunculuk için son başlamıştır tüm insanlığa hayırlı uğurlu olsun.

AAA RPG de oyun içi satın alma koydular ya ötesini tahmin edemiyorum...
  • Şu mikro ödeme sistemi tüm enerjimi emdi, hevesim falan kalmadı. Blizzard oyunları haricinde ilk kez ön sipariş yapacağım oyundu ama soğudum resmen. Baktılar talep var, hemen vempirliğe başladılar.
  • Official Shadow of War Monsters of Mordor Trailer

• Bu oyun candır beğenenler artılasın beni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni Gamescom gameplay. Ilk duyuru gameplayi beni sarmamisti ama bu gameplayi gorunce isler degisti. Balrog var lan :) vee oyle sallama degil cok epic bir Balrog savasi var videoda. RPG-Action ve su Nemesis ozelligi muthis harmanlanmis. Videonun ortalarinda Balrog'umsu boss savasini gordukten sonra elim pre-order'a gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 25 Ağustos 2017; 1:7:47 >
  • Orta Dünya'ya ilgim sıfır. Hatta Efendi Yüzük ve Hobit serisini bile izlemedim. Ama bu oyun başarılı. Gelişim sistemi, dövüş mekanikleri ve açık dünyası tamamen arak olsa da kendine has bir çekiciliği var oyunun. Özellikle Nemesis sistemi müthiş. Ork ordusunun kendi içindeki hiyerarşik gelişimi ve meydan okumaları nefis. Bir an önce çıksa da oynasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 31 Ağustos 2017; 12:06:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.