Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
9
Favori
29.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundaki mikro ödemeler kaldırınca, marketteki ork çıkan sandıkları satan ork oyuna eklenmiş. Güzel bir detay olmuş.

• Önceki oyun çok güzeldi, bu oyunu fırsat bulunca alıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni çok sarmadı oyun sanırsam ortalarına bile gelmedim ama bıraktım gibi..

Mafia 3 gibi kendini tekrar ediyor bence. Paso ork öldürüp tarafımıza çekip, kaleleri fethediyoruz. Sanırım böyle 3 kale geçip bıraktım. Bir de oyunda abartı upgrade var. Ben bu kadar upgrade sevmiyorum. Belli görevleri hallet silah şu seviyeye gelsin yok efenim paso renkli taş topla bunları birleştir allah birleştir. Ele geçirilen kalelerde tek bir değişiklik yok 3 bölge alıyorsun kale içine dalıyorsun ama kaleler hep birbirinin aynı..

ana görev olayını da çok çözebilmiş değilim, Yan karakterlerin verdiği görevler var onlar da birbirinin benzeri, ya asker kurtarıyoruz ya suikast düzenliyoruz.

Neyse bayram da bi yere gittiğim yok bi gün oturur başına tüketir silerim =)
  • Definitive edition alacak var mi arkadaslar? Butun cikan dlc’leri oynamak istiyorum. Ben cok sevdim oyunu.

• Over game de 99 tl ve season pass 74 tl

• Bende oyunu alıp bir yere kadar oynayıp sıkıldım.yetenek ağacı yenı dövüşme taktikleri falan fıstık hoş ama bir yerden sonra cık oyun ilerlemiyor.almayı düşünen varsa zamanı gelince indirimle 30 lira civarına satılırsa öyle alın.
  • Gözünüzü seveyim biriniz satsında oynayalım şu oyunu aramaktan yoruldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Striknin

Gözünüzü seveyim biriniz satsında oynayalım şu oyunu aramaktan yoruldum
    ben de arıyorum, 50 TL veririm
  • Shadow of War | Definitive Edition Trailer | PS4

• Striknin kullanıcısına yanıt
    D&R da definitive edition 109 tl, 10 tl indirim kodu ile 99 tl

Amazon.com.tr de 98 tl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 23 Kasım 2018; 4:45:36 >
  • Definite Edition'u 110 tlye aldım D&R'dan normal sürüm 80 tl. Bence çok iyi fiyat :) Sevdim ben oyunu yapacak çok şey var =D
  • Oyun da defense yaparken orclarım kendiliğinden ölüyor, saldıran yok yani küçükler vuruyor heralde ama nasıl olurda öldürebilir saçmalıkya. Bu oyunu beyenmedim çok zor, uğraştırıcı, sıkıcı, sinir edici yani 1. Oyun iyiydi ama bu olmamış.

• Temmuz 2018'de gelen bir güncellemeyle birlikte bütün mikro ödemeler kaldırılmış. Rastgele item çıkan sandıklara sadece online oynarsanız ulaşabiliyorsunuz. Oyunun son kısmı olan Act IV: Shadow War Epilogue olarak değiştirilmiş ve oyunun gerçek sonuna ulaşmak için yapmanız gerekenler azaltılmış. Güncellemeden önce baya bir uğraştırıp illallah ettiriyormuş deniyor, ben yeni oynamama rağmen bana fazla geldi ve uğraşmadım, öncesini düşünemiyorum .

Oyunu genel olarak beğendim, aşırı tekrar olmasına rağmen oynanış zevkli olduğu için sıkmıyor.
  • Arkadaşlar oyunu bitirdim yani bitirdim derken 80lvl oldum hatta üstüne level olsa 20 daha alırdım ala daha gitmiyor 80 i geçmiyor tüm görevler kaleler filan savunuldu tamamlandı bitti ama haritada sadece 4 kale açık. Sebebi dlc si ile birlikte almamış olmam mı yoksa nasıl açılıyor bilen varmı yada bende mi hata oluştu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleet -- 21 Mart 2019; 3:9:50 >
  • plus ile geldi, iniyor bakalım. ilk oyunu sevmiştim, merak ediyorum bunu.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Ilk oyunu sevdiysen bu oyun icin simdiden gobek atmaya basla.  

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    :))) tesekkurler, heveslendim iyice :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Ilk baslari oyunu ogrettigi icin ve gecen yer yikik bir yerlesim yeri oldugu icin 1-2 saat falan biraz atmosferi vasat bu yuzden sıkıcı gelebilir ama sonra artarak açiliyor. Şuna emin ol ki ilk oyundan çok çok iyi oynanis, grafik ve atmosfer olarak.  

• Kötü 30 fps diger 30 fps oyunlar gibi degil oynayamadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

plus ile geldi, iniyor bakalım. ilk oyunu sevmiştim, merak ediyorum bunu.

Plus ile ücretsiz olunca ben de indirdim fena değil güzel oyun bu arada bu oyunun ilkinin tam adı ne?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.