Şimdi Ara

Middle Earth Shadow of War için Tool Yardımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi Middle Earth Shadow of Mordor için Türkçe yama çıktı ama Middle Earth Shadow of War için henüz yok. Bunun en önemli sebebi çalışan bir toolun olmaması.

Shadow of Mordor toolunu Shadow of War için denediğimizde dosyanı boyutu değişmekte ve bu da toolun şuanki hali ile başarılı bir patch yapmamızı engellemekte. Bize lazım olan Middle Earth Shadow of Mordor için hazırlanmış olan toolu Middle Earth Shadow of War için ayarlanması ve güncellenemesi ya da Shadow of war için tamamen yeni bir tool yapmak gerekebilir. Bu teknik konularda bana yardım edebilecek birisi varsa lütfen benimle iletişime geçebilir mi?

Eğer bu teknik konuda bize yardım edebilecek birileri çıkarsa Middle Earth Shadow of War için Türkçe yama hazırlamaya başlayacağım. Bahsettiğim teknik konu hakkında yardım edebilecek birileri ve varsa bana ulaşırsa çok sevinirim.

İncelemek isteyenelr için Middle Earth Shadow of Mordor'ın toolu ve Shadow of War'ın dil dosyasının linkihttp://www.dosya.tc/server16/soa8bd/Shador_of_War_Dil_Dosyas.rar.html

• Gerekli program için para toplayabiliriz far cry 5 için para toplanmıştı bu oyunun da hatırı sayılır bekleyeni var para toplarsak süreç daha kısa olur bir an önce çeviriye başlanır.
  • 500 1000 arası veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OR-Bİ

Gerekli program için para toplayabiliriz far cry 5 için para toplanmıştı bu oyunun da hatırı sayılır bekleyeni var para toplarsak süreç daha kısa olur bir an önce çeviriye başlanır.
    tool yapabilecek bir isim çıkarsa biz hazırız. Eminim ki bu topun altında çıkacak desteği ve ekibi bulabiliriz. yeter ki bir iş bilen bu oyun için tool yapsın. Bunun için her şeyi göğüslemeye hazırız
  • zenhax xentax gibi yerlere baktınızmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

zenhax xentax gibi yerlere baktınızmı
    Baktık ama direk tool paylaşam olmamış, olumlu bir sonuca ulaşan da yok gibi. Bu yüzden buraya da haber vermek istedik

Eğer forumda veya dışarıda bir tanıdığı tool yapabilen varsa bizimle iletişim kurarsanız çok sevinirim. Bu konu için her şeyi yapmaya hazırız. Yeter ki birisi tool ayarlayabilsin
  • mst19071 M kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle bir bağış yapabilirseniz, tool yazdırabiliriz. Birkaç tanıdık var ama parayla yapacaklardır. Bizden de o kadar para çıkamazdı, onun için yapamadık.
  • Hocam mordor için tool ayarlayan yada yapan kişi war içinde mutlaka birseyler yapacaktır o kişiyle iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Bugün mesaj attım, yardım eder mi bilmem ama yabancılar Türkleri pek sevmezler bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Eğer öyle bir bağış yapabilirseniz, tool yazdırabiliriz. Birkaç tanıdık var ama parayla yapacaklardır. Bizden de o kadar para çıkamazdı, onun için yapamadık.
    kaç para istiyorlar
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    Evet sevmezler nefret ederler umarım yardimci olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Evet sevmezler nefret ederler umarım yardimci olurlar
    Hayatımın özeti bu cümle gibi. Bizden nefret eden biriden yardım bekliyoruz. İnşallah sonuç çıkar
  • mst19071 M kullanıcısına yanıt
    Genelde bunun gibi büyük oyunlar için 1000 tl Türkler ister, yabancılar ise dolar üzerinden istediği için daha fazla bir fiyata tekabül ediyor.
  • Bunun için bir çalışma vardı %15-30 arası bişeydi galiba o çalışma durduruldumu yoksa iptalmi edildi bi bilginiz varmı birde tool için ne kadar bir bütçe toplanıcak ne zaman toplanıcak bilgi verirseniz sevinirim
  • RUSH_07 R kullanıcısına yanıt
    Valla henüz tool için olumlu bir sonuç alamadık. Oradan olumlu bir haber aldığımızda buradan duyuracağız ve gerekli miktarda tool toplamaya başlayacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: RUSH_07

Bunun için bir çalışma vardı %15-30 arası bişeydi galiba o çalışma durduruldumu yoksa iptalmi edildi bi bilginiz varmı birde tool için ne kadar bir bütçe toplanıcak ne zaman toplanıcak bilgi verirseniz sevinirim
    An itibariyle tool hakkında bir bilgi aldım ve hazırlayabilecek arkadaş 1000-1500 lira arasında bir miktar ücret talep ettiler. Durum kesinliştiğinde forumdan ücret toplamak için bir konu acaçağım ve gerekli duyuruları oradan yapacağız
  • Hadi inşallah olur.Çeviriyi fazlasıyla hak eden bir oyun.
  • dante87 kullanıcısına yanıt
    Evet biz de aynı şeyi düşünüyoruz. Eğer bir şekilde bu tool sorununu aşarsak yama işlemlerine başlayacağız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.