Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [Devam Ediyor ~ Apex Çeviri]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
70
Cevap
26
Favori
17.140
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [Devam Ediyor ~ Apex Çeviri]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1102 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Çeviri kalitesi nispeten iyi olmuş. Eleştirebileceğim tek şey LAN kelimesinin 2 kez kullanılması. Edebi İngilizce ağırlıkta kullanılan bir evrenin çevirisinde lan kelimesi kullanılamaz. Captain ve War Chief'lerin çevirilerini özellikle bekliyorum açıkçası. Kolay gelsin.
    |
    |

Düzeltildi. Dikkatli gözleriniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 6 Ağustos 2019; 15:50:13 >
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Umudumuz ve beklentimiz yüksek.

|
    |
    extrmesports kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Oyunun giriş introsunda Talion 'What happened to me ? ' diyor.Bunu 'Ne oldu lan bana' olarak çevirmişsiniz.Orta Dünyada 'lan' diye hitap nerde var.Kaldı ki cümlenin orjinalinde Talion 'lan' anlamını vurgulayabilecek bir sözcük söylemiyor bile.Hangi motivasyonla böyle çevirdiniz?Orta Dünya evrenine hakim değilsiniz bu belli,kaliteli bir yama beklemiyorum.

Oyunun 30-40 dakikasını izlemişsin ve sadece sırf birkaç yerde "lan" sözcüğünü kullandıkları için mi yamanın kalitesiz olacağını düşünüyorsun? Ki zaten farkettiysen adamlar düzelttiklerini dile getirmişler. Bence bu kadar ön yargılı yaklaşma derim. Ve zaten Apex Çeviri grubunun yamalarını daha önce indirip oynadık ve gayet kaliteli yamaları vardı. Apex Çeviri olsun Plus Çeviri olsun ücret talep etmeden yama sunan sayılı gruplardan bence bu grupların moralini çok fazla bozmamak lazım değil mi?
    |
    |
    timurefe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam arkadaşların DMC5 yamalarını görmüş ama oynamamış birisi olarak pek beğenmemiştim. Artı olarak üstüne de Orta Dünya hastası birisi olarak bende dediğiniz LAN olayını görmüştüm önceki mesajımda da belirttiğim gibi. Ama bu kadar üzerlerine gitmemek gerek, çünkü uzun ve uğraştırıcı bir oyun. Çeviri yükü de çok fazla. Bence War Chief ve Captain'in aşık atışması gibi çevirilerini gördükten sonra karar verelim. Çünkü oradaki iğneleyici, kinayeli ve tehditkar konuşmaların çevirileri yamanın kalitesini belirleyecektir.

@extrmesports

Evrene ne kadar hakimsiniz bilmiyorum takıldığınız konuları burada sormaktan çekinmeyin. Çünkü iş 6 filmi de izlemekten çok fazla. En kötü ihtimal Konsol Üssü Murat Sönmez'e ulaşın, o da yol gösterecektir.
    |
    |
    Bahsedilenler: timurefe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör extrmesports

• Çavuş
    64 Mesaj
    1 sene olacak hala %5 ile %10 arasında gidip geliyor oyun steam kütüphanede toz tuttu sizden ricamız lütfen çevirecek kişiler sıkıntı çekiyorsanız destek alın çevirecek kişilerden asd

Biz daha yeni devraldık projeyi hızlı yapmaya özen gösteriyoruz.
    |
    |
    Parsalihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim arkadaşım, takipteyiz çalışmanızı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Çeviri yüzdesi %27 olarak güncellenmiştir.
    çok güzel. inşlh %100'ü de görürürüz.
    Adamsınız!!! Hadi inşallah bir an önce tamamlarsınız. İlk oyuna bayılmıştım. 2. oyunu da sizin sayenizde anlayarak oynarız inşallah. Ah bir de Deus Ex Mankind Divided çevirisi başlasa iyice dört köşe olacağım ama nasip napalım :)
    |
    |

Teşekkürler. Bu arada yama hızla devam ediyor. Yüzdelik güncellemeler için hepinizi biraz rahatsız edebiliriz, ilerleyen zamanlarda.
    |
    |
    silverdagger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Çeviri yüzdemiz %34 olarak güncellenmiştir. Yeni ekran görüntüleri konuya eklenmiştir.

Elinize sağlık çok hızlı ilerliyorsunuz.
    |
    |
    Anakart: MSI X470 Gaming Pro Carbon, İşlemci: AMD Ryzen 2700X, CPU Soğutucu: Corsair H115i RGB Platinum, RAM: GIGABYTE 16GB (2x8GB) AORUS DDR4 3200MHz CL16 RGB, Ekran kartı: MSI RTX 2070 GamingZ, Monitör: Viewsonic VP2768, Kasa: CoolerMaster H500M, Güç kaynağı: Corsair RM750x, M2 SSD: Samsung 960 EVO 250GB, SSD1: Samsung 860 Evo 500 GB, SSD2: Kingston HyperX Fury 120GB, HDD: Seagate 2TB ST2000DM001
  • Çavuş
    69 Mesaj

Türklerin gücünü orklara hisseterecez gibi hadi bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.