Şimdi Ara

Middle Earth Shadow of War Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması (İPTAL) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
12
Favori
4.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaklaşık yüzde 10'luk kısım tammalandı. Bu tamamlanan kısımda en zor kısım olan oyun içi altyazıları içermektedir. Bundan sonraki süreç daha hızlı ilerleecektir
  • O War Chief'lerin, Bossların falan kinayeli ve tehditkar konuşmalarını nasıl çevirdiniz çok merak ediyorum.
  • Mesela şöyle bir tehditkar konuşma yapmış olabilirler. Senin ebeni mumyalacağım rancerrr ya da senin öyle bir canına okuyacağım ki yanında gollum bile haline şükredecek gibi tehdit cümleleri kullansınlar.
  • Tahmini bi çıkış tarihi verebilir misiniz acaba ?

Sabırsızlıkla bekliyorum da.
  • En azından bi bi buçuk ay bence sürer🧐

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu orjinal oynayamayacak arkadaşlar için en son 1.20 sürümü var malum yerlerde. O sürümde loading bugı var, görev yüklemeleri 7dk ya kadar çıkabiliyor. Mümkünse orjinal alın, ben aradan çıksın diye yaptım, siz yapmayın, Türkçe yama gelinceye kadar para biriktirin
  • 20 lira la zaten oyun Orjinal oynamayanın net yapımcılara emekçilere saygısı yoktur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

20 lira la zaten oyun Orjinal oynamayanın net yapımcılara emekçilere saygısı yoktur..
    Sorma çok emekçidirler kendileri.

Middle Earth Shadow of War Definitive Edition  Türkçe Yama Çalışması (İPTAL)
  • Turkce dil destegi olmayan bir oyuna.neden para vereyim

• Bu kafayla devam

• son durum nedir? en çok beklediğim yama bu.
  • Bazı çevirmenler ayrılmış. Bu iyiye mi yansıyacak, yoksa kötüye mi bilmiyorum. Hayırlısı olsun.
  • Bir bayram hediyesi gelmez mi artık?
  • Facebook sayfalarında why not çeviri ekibi dağıtıp tüm yamaları iptal ettiklerini duyurdu boşa beklemeyin bu yamayı yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 19 Haziran 2019; 1:1:20 >
  • yok mu şunu çevirecek bir babayiğit, öksüz kaldı güzelim oyun...
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    Belliydi ama geçenlerde 5-6 kişi ayrılmıştı. Şaşırdın mı dersen hayır, aksine bekliyodum derim.
    Yanlış bilgi değilse whynot ın başı Bedirhan apexe geçmiş bi ihtimal onlar devam edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 19 Haziran 2019; 1:15:35 >
  • Olan Tropico 5'e bağış yapanlara oldu.
  • Orayı da karıştırmassa iyi olur grubu kurarken söylediklerinin tam tersini yaptı bakalım doğruysa orası nasıl olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Belliydi ama geçenlerde 5-6 kişi ayrılmıştı. Şaşırdın mı dersen hayır, aksine bekliyodum derim.
    Yanlış bilgi değilse whynot ın başı Bedirhan apexe geçmiş bi ihtimal onlar devam edebilir.
    Böyle bir şey bende bekliyordum. Tool için forumdan destek istediler. Bende buna şiddetle karşı çıkmıştım. Ekip olarak daha önce böylesine büyük bir hem kelime büyüklüğüne hemde edebi terimlere hiç girişmemişlerdi. Walking Dead gibi Life is Strange gibi ufak çaplı oyunları çevirip yayınlıyorlardı. İyi ki kimse Tool için o zamanlarda destek olmadı. Yoksa ortalık fena karışırdı.

Zaten birbirlerinden de haberleri yok gibiydi son zamanlarda. 13 Nisan 2019 da ElysionHD Altyazılar bitti demiş. 17 Mayıs 2019 da Mr.Hahn13 da yaklaşık %10 luk kısmın bittiğini ve bu kısmında altyazıları içerdiğini söylemiş.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.