Şimdi Ara

Middle Earth Shadow of War Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması (İPTAL) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
12
Favori
4.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en çok beklediğim oyun bu. çıkan yama buyük olay olur. kolay gelsin.
  • silverdagger S kullanıcısına yanıt
    Elimizden geleni yapıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPan13

Elimizden geleni yapıyoruz
    Çevirmen ihtiyacı var mı? Ben de yardım edebilirim.
  • sezginex S kullanıcısına yanıt
    Facebook'dan bana mesaj atarsan, yardımcı olmak isterim?
    https://www.facebook.com/dogukan1216
  • % kaç oldu ?
  • Sitenin yorum kısmında yüzde 10 olduğu söylenmiş. http://whynotceviri.com adresinden takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonGS35 -- 6 Şubat 2019; 3:36:3 >
  • Evet yaklaşık bu seviyede, çalışmaları kontrol etmek için en iyi yöntem direk sitemizi takip etmektir
  • arkadaşlar çeviri grubunun sitesinide sık sık ziyaret edelim. abblock vb kapatmayı da unutmayalım:)) bu da bir nevi destektir. sitenin trafiği artsın. çıkınca da bağışlar bizden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdagger

arkadaşlar çeviri grubunun sitesinide sık sık ziyaret edelim. abblock vb kapatmayı da unutmayalım:)) bu da bir nevi destektir. sitenin trafiği artsın. çıkınca da bağışlar bizden.
    Eyvallah hocamdediğinizde haklısınız, reklam yoluyla da destek olabilirsiniz. Maksat sitede trafik olur, reklam tıklamaları artar falan bunlar da güzel şeyelr
  • siz varya adamsınız adam siz bu yamayı çıkarın bağış yapmazsam şerefsizim.
  • Emeğinizi karşılıksız bırakmayacaz inşallah ben de bağış yapacam.

Ama şöyle bi sorum var sitedeki ilerleme neden güncellenmiyor ? sürekli %5 de her gün girip bakıyorum. Yoksa ilerleme yok mu hala
  • Mert021 M kullanıcısına yanıt
    Çeviri devam ediyor ama sitedeki konuyu güncellemedik. Elimizde çok sayıda oyun olduğu için bu aralar yavaş gidiyor. The Walking Dead, Tropico 5, Life is Strange 2 Episode 2 bittikten sonra daha hızlı ilerleyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Çeviri devam ediyor ama sitedeki konuyu güncellemedik. Elimizde çok sayıda oyun olduğu için bu aralar yavaş gidiyor. The Walking Dead, Tropico 5, Life is Strange 2 Episode 2 bittikten sonra daha hızlı ilerleyecek.
    life is strange 2 ne zaman biter? orjinaldan çekip mi çeviriyorsunuz ilaçlı mı shadow of war için bir tarih verme şansınız var mı

• LiS 2 çevirisi devam ediyor. Hiçbir yama için bir tarih vermek doğru olmayacağından, buna da bir tarih veremiyoruz. Ama şunu söyleyebilirim ki, daha yolun başındayız ve daha önümüzde uzun bir yol var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

LiS 2 çevirisi devam ediyor. Hiçbir yama için bir tarih vermek doğru olmayacağından, buna da bir tarih veremiyoruz. Ama şunu söyleyebilirim ki, daha yolun başındayız ve daha önümüzde uzun bir yol var.
    ücretli mi olacak

• MÜKEMMEL ÖTESİ BİR HABER! Emeklerinize sağlık. Oyunu 1 defa tamamen bitirmiştim bir de Türkçe oynayıp bitirelim...
  • Hocam 1.5 senedir bekliyorum bu yamayı.Oyunu yükledim ama hiç oynamadım. 1.5 senedir boşa yatıyor pc de D:
    Sizlere kolay gelsin. Umarım bu sene içinde tamamlayabilirsiniz.Sizler sayesinde oyunu adam akıllı anlayabileceğiz.
  • Başarılar Yama bitiminde Bağışınız hazır
  • Üstad bir gelişme var mı yüzdelikte ? Sitede hala %5 çünkü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.