Şimdi Ara

Middle-earth: Shadow of War (2017) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
9
Favori
18.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla zoruma gidiyor arapca bile var yahu Turkceyi nasıl pas geçerler

Kusura bakmasinlar dilimi eklemedikleri oyunlara 180 lira vermem

Steam kutuphanemde 60 tane oyun hepside tr yaması çıkmış oyunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Middle-earth: Shadow of War Gameplay Trailer Sneak Peek [HD]
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Vallahi bu ayıptır, yazıklar olsun.

Middle-earth: Shadow of War (2017) [PC ANA KONU]

Almayın kardeşim. Şöyle oyunları orjinal almayın yeter artık.

Kendilerine mail ve attım sırf bu sebepten dolayı oyunlarını almıyacağımı belirttim hocam :)

70-80 milyon nüfuslu bir ülkenin oyun pazarını nasıl yok sayarlar aklım almıyor. Ülkemizde orjinal oyun satışının eskiden çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Buna rağmen bunu yapıyorlarsa tepkimizi göstermeliyiz.

sanırım bizimde araplar veya diğer bir kaç ülke gibi para verip dil desteği eklemeyi istiyorlar.Arabistan'da falan bu yapımcılara paralar veriliyor öyle ekliyorlar dillerini oyunlara.Ne kadar para o kadar ekmek hesabı .TÜrkiye'de onlara 5 kuruş yollamaz o ayrı mesele
  • oynanış gelmiş, güzel duruyor
  • Umarım ilk oyun gibi olmaz. Devamlı aynı şeyleri yapmayız.
  • https://kotaku.com/middle-earth-shadow-of-wars-nemesis-system-is-about-fr-1793067914

The demo ended there, but I made sure to ask about upgrades to the Nemesis System, because that’s probably why you’re reading this, and I honestly can’t blame you. Here’s what I found out:

In Shadow of Mordor, orcs didn’t really have much personality after you dominated them and turned them to your side. This time around, there’ll be a greater focus on a wide variety of orc interactions. Friendships can be just as powerful and lasting as rivalries. As we learned in the demo, however, you’ll probably want to be careful about betraying your big green battle buddies. Some of them will take it very personally.

Orcs have relationships with each other, too. They can be rivals, or they can have blood brothers that they feel especially bonded to. They can also possess hates, fears, and reactions not only to things like fire and poison—as they did in the first game—but also what happens to their master, their best friend, or you.

Monolith is focusing on making individual orcs memorable in multiple ways. They’re focusing a lot on when and why orcs confront you. Visually, meanwhile, they’re expanding the possible palette of options significantly. For instance, where Shadow of Mordor might’ve given you an orc with basic facial scars, Shadow of War will give you one that’s got scars on his face and body, and also maybe he sustained serious burns, which means he’ll react strongly to fire. Instead of attacking you entirely at random, he’ll likely appear when there’s fire involved. Basically, Monolith is trying to make these player-created narratives flow more naturally while simultaneously expanding the ways in which they can occur.

In Shadow of War, there are multiple orc tribes with different characteristics and specialties. For instance, the Feral Tribe specializes in hunting, trapping, and using monsters in battle. Depending on which tribe an overlord orc belongs to, their fortress will be entirely different.

Your orcs don’t always have to be by your side. You can even send them away to do missions, assassinations, and things of the like.

You won’t be able to dress up or customize your orcs. Reason being, Monolith wants orcs’ appearances to be representative of their stories, not your decisions in a menu.

http://venturebeat.com/2017/03/08/shadow-of-wars-art-director-on-just-how-big-the-new-middle-earth-game-will-be/

In terms of structure—I can’t really get into the specifics of the Nazgul, other than that they’re in the game right now. But there is a wide variety of enemies you get to encounter. We’ve shown a few. We showed the Olog-Hai. We showed our drake. But back to structure, it’s an open-world sandbox game. There’s going to be all kinds of emergent missions occurring based on the story campaign, based on side missions, and based on your interactions with the AI and the nemesis system. More gameplay opportunities are going to present themselves. You’ll be doing a number of different things within each region. Just one of your goals is taking down these fortresses, one of the big meta-goals.
    NAzgul...
  • Shadow of Mordor gibi bu yapımın da Game Of The Year olması söz konusu "ALPHA" olmasına karşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 9 Mart 2017; 12:54:39 >
  • oynanış güzel gözüküyor

• Gameplay çıkmış,bence harika görünüyor.Nemesis sistemi iyice gelişmiş,artık düşmanlardaki sistem dostlarımız için de var.Yani kendi ayrı ekibimiz var baya.Konunun başlarında ilk oyunda eksik olan 3 önemli unsurdan bahsetmiştim,görünüşe göre 2'sini düzeltmişler gibi,diğeri de oyun çıkınca belli olur zaten.Sonunda envanter sistemi gelmiş,farklı zırhlar var kuşanabildiğimiz.Görev sonunda para da verdiğine göre kılıçlar falan da vardır mutlaka,yani para harcayacak içerikler var artık oyunda.Diğer düzeltilen durum boss savaşları.Görünüşe göre pek çok boss savaşı olacak ve hepsi de birbirinden farklı hissettirecek ve ilk oyunun aksine onlarla gerçekten savaşacağız.Her şeyi geçtim ejderha sürüyoruz daha ne olsun,sırf onun için bile alınıp oynanır yani İlk fragmandan sonra beklentilerim büyüktü oyundan,bu oynanış videosundan sonra iyice yükseldi diyebilirim
  • gameplay efsane sistem yetse de oynayabilsem nemesis ve dövüş efsane görünüyor . ilki gibi boş bir açık dünya olmadığı sürece oyun çok iyi gibi
  • yeni izleyebildim gameplay i.ilk oyunu severek oynamıştım.bitirdikten sonrada arada boş boş gezip orc kesiyordum.

dahada ileri götürmüşler oyunu.çok fazla rgp ye kayıp kıyafetle şunla bunla uğraştırmazlarsa alır oynarım keyifle.

tahminim ilk çıkış sonrası 100 tl altında g2a v.b. sitelerden buluruz.
  • İlk oyunu oynamadım ama bu oyun efsane gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Bende türkçesi olmayan oyunları almıyorum kesinlikle. Anlamadığım oyuna para vermeye gerek yok, ha çok oynamak istiyorsanız indirin korsan oynayın, yedirmeyin paranızı şunlara

"İngilizce öğren" ciler gelmeden...

Ingilizce bilinse bile Turkce destegi olmayan bir oyun almamali bu bir tepki ve ben buradayim mesajidir.

Turkiyede orjinal oyuna polonyadan cok cok fazla para veriliyor ama dalga gecer gibi ya da sanki bizi insan yerine koymuyorlarmis gibi her oyunda lehce destegi koyup, turkce destegi koymuyorlar. Illa herkes mail mi atsin bu aptallara ? Bunun baska kolay ve etkili bir yolu yok mudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Bende türkçesi olmayan oyunları almıyorum kesinlikle. Anlamadığım oyuna para vermeye gerek yok, ha çok oynamak istiyorsanız indirin korsan oynayın, yedirmeyin paranızı şunlara

"İngilizce öğren" ciler gelmeden...

Ingilizce bilinse bile Turkce destegi olmayan bir oyun almamali bu bir tepki ve ben buradayim mesajidir.

Turkiyede orjinal oyuna polonyadan cok cok fazla para veriliyor ama dalga gecer gibi ya da sanki bizi insan yerine koymuyorlarmis gibi her oyunda lehce destegi koyup, turkce destegi koymuyorlar. Illa herkes mail mi atsin bu aptallara ? Bunun baska kolay ve etkili bir yolu yok mudur ?

Katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun hakkında detaylı açıklamalar var
  • İlk oyun harikaydı. İkinci oyun daha da güzel görünüyor. Yaza kadar nasıl bekleyeceğiz ?
  • Shadow of War: Weapons and Gear Detailed - IGN First
  • Middle-Earth: Shadow of War | Yeni Nemesis Sistemi Gösterildi
    Shadow of War: The New Nemesis System Revealed - IGN First
  • Konu düzenlendi,ekran görüntüleri eklendi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.