Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.171
Cevap
17
Favori
41.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 349
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Dante (30 mesaj) Senatus (27 mesaj) Tinúviel (25 mesaj) mert1905x (23 mesaj) Gye_Baek (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (166 mesaj) Mobil (452 mesaj) Tablet (83 mesaj) (5 mesaj) Mini (33 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> RPG >> MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4945 Mesaj
    beyler bi görevde adamı tutup mavi ışık vermemiz gerekiyor bunun için space artı ctrl ye basılı tut diyor adamı yakalıyor sonrada e ye basıyorum bişey doluyor sonra adam ölüyor napmam gerekiyor ölünce görevi bitiriyor çünkü
    |
    |
  • Yarbay
    6330 Mesaj
    Beyler yılın sürümünde ki dlc lerin içeriği nedir, haritada yeni mekanlar yerlermi geliyor yoksa aynı mekanlarda ek görevmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Arkadaşlar oyunu bitirip satmak isteyen varsa pri hakkını alabilirim. Goty edition olanını

|
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    Efsane oyundu efsane

|
    |
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    denizhansen

Oyunu yeni aldım ama gerçekten anlamadım :(
    45dakikalık video izledim ana görevi nasıl alıyoruz, nasıl gidiyoruz, nasıl yapılıyor. Bi ana görev bittikten sonrq diğer için nr yapmalıyım karman çorman oldum valla.

Yok intelmiş yok bilmemneymiş. Açıyorum gölge olan bitaneyi sonra targetleyip yanına gidiyorum.

Oyunun ana görevi nasıldır ve nasıl nereden alır nasıl ilerler:)

Uzun bi açıklama bekliyorum özet şekilde :)

• Yarbay
    24134 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

45dakikalık video izledim ana görevi nasıl alıyoruz, nasıl gidiyoruz, nasıl yapılıyor. Bi ana görev bittikten sonrq diğer için nr yapmalıyım karman çorman oldum valla.

Yok intelmiş yok bilmemneymiş. Açıyorum gölge olan bitaneyi sonra targetleyip yanına gidiyorum.

Ben yeni platinledim oyunu mapdeki sarı logolar senin ana görevlerin zaten ekstra birşey de istemiyor işaretle git işte göreve, birtek saurons army'de en tepede yer alan 5 warchief'i brand yapman yani büyü ile kendine çekmen gerekiyor ana göreve devam edebilmen için o kadar, o da zaten ilerlerde başlarda değil.

• Binbaşı
    1240 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    denizhansen

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Ben yeni platinledim oyunu mapdeki sarı logolar senin ana görevlerin zaten ekstra birşey de istemiyor işaretle git işte göreve, birtek saurons army'de en tepede yer alan 5 warchief'i brand yapman yani büyü ile kendine çekmen gerekiyor ana göreve devam edebilmen için o kadar, o da zaten ilerlerde başlarda değil.

Hocam bende direk sarı çıkmıyor army'ye girip kaptan seçiyorum önce ondan sonra sarı çıkıyor gidiyorum. Eğer yolda kaptanın ysnına gidene kadar intel çıkarsa onu konuşturup gölge olan biyerde onu açıyorum? Sonra kafama göre az power'lı olandan başlayıp target yapıp gidiyorum

• Yarbay
    24134 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    KAKÁ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Hocam bende direk sarı çıkmıyor army'ye girip kaptan seçiyorum önce ondan sonra sarı çıkıyor gidiyorum. Eğer yolda kaptanın ysnına gidene kadar intel çıkarsa onu konuşturup gölge olan biyerde onu açıyorum? Sonra kafama göre az power'lı olandan başlayıp target yapıp gidiyorum

Tamam işte çıkıyorsa sorun yok bende hepsi çıkıyordu ana görevi bitiriyordum yine ana görev çıkıyordu haritada.

• Yüzbaşı
    670 Mesaj
    ********** OYNAMAYANLAR İÇİN SPOILER İÇERİR ***********

Arkadaşlar merhaba..

Oyunda ikinci haritaya geçtim ama ilk haritayı tamamen temizlemek istiyorum.. Kafama takılan bişey var..

*** Brand özelliği ile bütün WARCHIEF 'leri kendime bağladım... Bu bağladığım WARCHIEF 'leri nasıl kullanacağımı bilmiyorum ama...

Rica etsem bu konuda yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

warchieflere bağlı kaptanlar varsa önce onlara saldırın...ama onları öldürmeyin kendi adamıınız yapın....

bütün warchieflerin kaptanlarını kendiinize bağladıktan sonra warchieflere saldırın...(kaptanı olmayan bir warchief var ise eliniz altında fazladan kaptanınız olsun ki warchief öldüüğü zaman sizin kaptanınız onun yerine geçebilsin...)

ele geçirdiğiniz kaptanlar warchief ölünce otomatik olarak onun yerine geçecek...ve size bağlı bir warchief haline gelecek...

Hocam merhaba... Brand ile ilk haritadaki bütün warchief leri kendime bağladım... Bunu kendi lehime nasıl çevirebilrim acaba :))

|
    |
  • Binbaşı
    1751 Mesaj
    Oyunu sanırım bir ben aldım oynamayan tek kaldım :D

|
    |
  • Binbaşı
    1841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mg21

her oldurdugun liderden aldin simgeler birikiyor .

toplamda maksimum 5 kilic 5 ok ve 5 hancer simgesi kullanabilecegin icin diger kazandigin tum simgeleri satabilirsin . tanesi 25m ediyor .

ayrica ikinci haritaya gectiginde gorevlerden 100m veya 150m yerine 450m - 500m vermeye basliyor .

bu arada benim sana tavsiyem liderleri oldurme . onlari domine et ve sonra diger liderlerin ustune sal .

suan elimde 7 tane lider var ve etrafta teror estiriyorum .

gercekten bekledigimden cok cok daha iyi bir oyun . herkese tavsiyemdir .

Liderleri nasıl kapıştırıyorsun hocam ben 10.bölüme geldim hiç denemedim onu yan görevlerede hiç bakmadım birde.

Rün ve Skill olarak nerelere verdiniz

|
    |
  • Yarbay
    6540 Mesaj
    2 tane Warchief'i öldürdüm. Bu ilerde sorun yaratıcak mı ? Oyunda ilerleyememe problemi olur mu ?

• Yüzbaşı
    624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

2 tane Warchief'i öldürdüm. Bu ilerde sorun yaratıcak mı ? Oyunda ilerleyememe problemi olur mu ?

Geri geliyor onlar Bi şekilde

• Yarbay
    6540 Mesaj

Teşekkürler hocam peki oyunda ilerlemenin tek yolu onları kendine bağlamak mı ?

|
    |
    mizyaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Teşekkürler hocam peki oyunda ilerlemenin tek yolu onları kendine bağlamak mı ?

İlerleme açısından ikiside oluyor ama bidaha hiç uğraşmamak için ele geçirmeniz gerekiyor

• Yarbay
    6540 Mesaj

Anladım hocam. Sağolun.

|
    |
    mizyaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4499 Mesaj
    şu oyuna tekrar başlamak istiyorum. pro desteği falan da gelmiş. bir kere daha zevkle oynanır. tüm dlc'ler içeren sürümü elinde olan var ise pri hak satın alabilirim.

|
    |
  • Yarbay
    2480 Mesaj
    Bende bu kadar süre sonr aoyunu proda oynama fırsatı buldum.Çok beğendiğimi söylemek isterim ayrıca fiyatıda cabası.
    |
    |
  • Binbaşı
    1501 Mesaj
    Ben de 10 canada dolari gibi komik bi rakama aldim yilin oynu surumunu. Biraz baktim gercekten cok keyifli bir oyun. Pro daki grafikler de cok basarili.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.