Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
16
Favori
45.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

4 tane warchief öldürülmesi gereken kısımda kaldım,geçemiyorum. Etrafı çok kalabalık ve sürekli ölüyorum. Bunun bir taktiği var mı ?

Brand ozelligini actiysan warchieflere bagli bodyguardlari bul ve kendine cevir. Sonra warchiefe gittiginde aktif et ona karsi dovussunler.

Nasıl kendime çevirecem ? Yakalıyorum sonra beynini okuyorum sonra ölüyor

@Celeste Ne kadar gizlilikle gitsem bile Warchiefe dalınca etrafımda toplanıyorlar haliyle alarm çalanlarada yetişemiyorum hocam

• 8 gb guncelleme icerigi hakkinda bilgisi olan var mi arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben hiç hobit veya lotr filmlerini izlemedim ama bu oyun çok ilgimi çekti hikayeyi anlayabilir miyim oynarsam ve oynanış süresi ne kadar sadece ana görevler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BazirBidir

beyler ben hiç hobit veya lotr filmlerini izlemedim ama bu oyun çok ilgimi çekti hikayeyi anlayabilir miyim oynarsam ve oynanış süresi ne kadar sadece ana görevler

lotr ve hobit'i bilmene gerek yok, yan ve ana görevler baya uzun. Zamanında keyifle oynadığımız bir oyundu
  • Bloodborne'u platinledikten sonra yeni oyun ararken bu oyunu alayım dedim.
    Bloodborne'dan sonra çok çerez geldi bu oyun yaw :)
    Yine de güzel oyun. Emeğe saygı.
  • Ata nasil biniyooz

• Oyunu simdi bitirdim. Sonu neden bukadar kolay olms anlamadim. Herkese oneririm ama. Kesinlikle oynanmasi gereken bir oyun. Basinda surekli dayal yememek icin kacarken resmen kasaba donusuyorsunuz. On numara bes yildiz.

• Buarada kilic ve ok gorevlerini yapmadim. Surekli ork liderleri ile ugrastim oyun boyunca. Hirs yaptiriyorlar insana. Gercek dusmanin gibi dis biliyorsun :)

• Arkadaşlar ps4 ye oynuyorum şu kill the warchief Nasıl geçiliyor cildircam olduruyorum olduruyorum 4-1 de kaldı ilerlemiyor görev

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamcast

Arkadaşlar ps4 ye oynuyorum şu kill the warchief Nasıl geçiliyor cildircam olduruyorum olduruyorum 4-1 de kaldı ilerlemiyor görev

Warchief Leri bulup öldürmelisin daha önce warchieflerin korumaları var onları öldür sonra warchieflerin zayıf noktalarını hesaba katarak saldırılarını yap

• Oldurmedigim warchief kalmadı korkuyor kaçıyor yakalayıp olduruyorum yine olmuyor

• Arkadaslar suan bu oyun indirimde. Legion paket denen bir surumu var ve 149liraya bir oyun daha bedava fakat beni korkutan su, oyunun aciklamasinda paket yaziyor. Ana oyunu da almis oluyorum degil mi? Oyunun sadece bir bolumumu ya da genisletilmesini iceren paket almak istemiyorum. Simdiden tesekkur ederim cevap icin

• Paketin icine oyunda dahil merak etme.

• Oyun 37gb paket ise 29gb, sonyi aradim ama yetkililer emin degiliz dedi

• Hocam kusura bakmada arayıp konuştuğun kişler shadow of mordor isminde bir oyun olduğunu biliyormuydu onu sorsaydın ilk önce . Sadece boşluğu doldurmak için getirilmiş kişiler arada bir trollemek için arıyorum bunları , mesela the last of us oynuyordum birden oyundan attı ne yapmalıyım diyorum karşıdaki şahsın cevabı garantiye verin olabiliyor . Neyse ben yinede sözümün arkasındayım legion edition paketinin özelliği ps exc görevler bulundurması . Boyut konusunda ise 37 gb olan game of the year yani yılın oyunu sürümü içerisinde tüm dlcler var . Bu sebepten ötürü boyutu 37 gb ... Legion edition ise 2 tane dlc bulundurduğu için normalden daha az .
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    sagol bılgı ıcın kardes de alamıyorum, banka kartı verdıgım ıcın hesabım 15 gun bloke olmus bu sebeple 15 gun kart tanımlayamadıgım ıcın alısverıs de yapamıyorum. Bu kadar sacma bı uygulama olamaz. Indırımlerı kacırıyorum. Ama bı ınternet sıtesınde ındırımlı buldum the order ve oyunun normal halı bayagı ındırımlı. Shadow of mordoru 109 lıradan aldım bu da hıc yoktan ıyıdır
  • Şu an ocalk indirimiyle 53,10 tl almaya değermi
    Bi de yılın sürümü var 66,60 tl o nedir?

• bende düşünüyorum bu oyunu kararsızım
  • Goty versiyonunu aldım. Geçen senenin en iyi oyunuymuş, oynamak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bi görevde adamı tutup mavi ışık vermemiz gerekiyor bunun için space artı ctrl ye basılı tut diyor adamı yakalıyor sonrada e ye basıyorum bişey doluyor sonra adam ölüyor napmam gerekiyor ölünce görevi bitiriyor çünkü
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.