Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
16
Favori
45.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: girişkat

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

arkadaslar oyuna yeni basladim ana hikayede kaptanlari keserekmi gidiyoruz? Ilk gorevde kaptani kestim ondan sonra sorgulama falan yaparak yeni kaptanlar aciliyor vede bunlari yeni hedef yaptim. bu hep boylemi gidiyor yoksa ben yan gorevmi yapiyorum anlamadim??

captaın ve warchıef öldurmekle yan görev yapıyoruz heralde . ben 5 saatlık oynama sonucunda %16 dan % 17 ye çıkardım ılerleyişi . çıldırdım resmen . as görevler de aşırı zor ..

Hocam daha ne istiyorsunuz hemen bitmiyor oyun ne guzel işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

quote:

arkadaslar oyuna yeni basladim ana hikayede kaptanlari keserekmi gidiyoruz? Ilk gorevde kaptani kestim ondan sonra sorgulama falan yaparak yeni kaptanlar aciliyor vede bunlari yeni hedef yaptim. bu hep boylemi gidiyor yoksa ben yan gorevmi yapiyorum anlamadim??

captaın ve warchıef öldurmekle yan görev yapıyoruz heralde . ben 5 saatlık oynama sonucunda %16 dan % 17 ye çıkardım ılerleyişi . çıldırdım resmen . as görevler de aşırı zor ..

Hocam daha ne istiyorsunuz hemen bitmiyor oyun ne guzel işte.

:) abi 5 saatlik oyuna %1 ılerle ne demek ya . geç bitmesi benım içinde mukemmel ama bu kadarda değil :d

• quote:

quote:

Captain ve warchief oldurmenin sonu yok surekli yenileniyor onlar. Ana hikayede ilerlemen icin istenen gorev neyse onu yapman lazim. Ana hikaye gorevleri 20 tane ve nispeten kisa sayilabilir. Ama karakteri guclendirmeden yapmaya calisirsan zorlanabilirsin. Karakteri guclendirmekten kasit xp ve para toplayip skill acma, silahlarin icin iyi rune'lar bulma vs. Ana hikayenin yaninda yan gorevler de insani fazla oyaliyor ve uzun bir oyun diyebiliriz genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 20 Mart 2015; 19:28:25 >

• primer ariyorum alinik bu oyun icin(ps4)

• oyunu ana modunu anca bıtırdım ama yuzde 50 kusurlerde bıttı yan bolumlerıde oynıcam oyun fena sarıyor nemesis sistemi süper acıkcası su adamları beynını ele gecırmeye baslayınca oyunda dahada sarıyor kı oyunu bıtırırsenız dlc kesın alın
  • Oyunu bitirdim. Bana fazla kolay geldi. Özellikle yarısından sonra iyice kolaylaştı. Son görev zaten arkana yaslan izle. Çok eğlenceli bir oyundu ama, DLC almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Oyunu bitirdim. Bana fazla kolay geldi. Özellikle yarısından sonra iyice kolaylaştı. Son görev zaten arkana yaslan izle. Çok eğlenceli bir oyundu ama, DLC almayı düşünüyorum.

Ne kadar sürede bitirdiniz hocam? Ve en kolay en hızlı şekilde nasıl bitirilebilir tavsiyeleriniz var mı? Nedense bu tarz oyunları çok sevmeme rağmen oyun beni hiç içine alamadı, sırf satmak için zorla bitirip kurtulmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Oyunu bitirdim. Bana fazla kolay geldi. Özellikle yarısından sonra iyice kolaylaştı. Son görev zaten arkana yaslan izle. Çok eğlenceli bir oyundu ama, DLC almayı düşünüyorum.

Ne kadar sürede bitirdiniz hocam? Ve en kolay en hızlı şekilde nasıl bitirilebilir tavsiyeleriniz var mı? Nedense bu tarz oyunları çok sevmeme rağmen oyun beni hiç içine alamadı, sırf satmak için zorla bitirip kurtulmak istiyorum

Tako hocam aynen katılıyorum, bende bu tarz oyunları çok severim ama nedense bi ısınamadım şu oyuna :)

Biraz oynadıktan sonra haritada gezmek istedim ama sürekli dövüş dövüş dövüş Bitirmeden sattım valla oyunu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

50 saatte bitirdim. Çok fazla yan görev yaptım. Oyunu iyice anladıktan sonra, düşmanları öldürmek kolaylaşıyor. Hepsinin zayıf noktasına göre hareket ettim. Öldürmeye gitmeden önce planlamasını yaptım ona göre özelliklerimi açtım. Ana görevler zaten yan görevlerden daha kolay. Sana tavsiyem, dövüşlerde zorlanıyorsan, önce bütün güçlerini açmaya çalış puan kazanarak, sonra görevlere devam et.

• Bright Lord DLC'sini satın alıp indirdikten sonra, oynamak için Shadow Of Mordor diskini takmak gerekiyor mu yoksa ana oyunun yüklü olması yetiyor mu? Bir de DLC'nin oynanış süresi ne kadar acaba?
  • oyunun boyutu nekadar beyler dijital olarak indirirsek

• quote:

Bright Lord DLC'sini satın alıp indirdikten sonra, oynamak için Shadow Of Mordor diskini takmak gerekiyor mu yoksa ana oyunun yüklü olması yetiyor mu? Bir de DLC'nin oynanış süresi ne kadar acaba?

+1
    Bu konu niye ölmüş böyle ya çok eski oyun değil.
    Normalde dlc karşıtıyım ama sauronla kapışma fikri ilgimi çekti. Sizce almaya değer mi 15 tl eder mi(enpara ile)

Bu arada youtubedaki tam çözümlerden oynanış süresini anlayabilirsin 3-4 saat bir şey diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 28 Mart 2015; 2:04:55 >
  • Arkadaslar kutudan 2 adet bonis code cikti,bunlari nereye yazacagim,,

• Oyunu satan yok muuuu ?
  • Oyun öyle boş boş duruyor evde, DLC'yi de almadık.
  • dursun dursun ben bi ara alicam oyunu senden .d

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

dursun dursun ben bi ara alicam oyunu senden .d

kira bedeli günlük 75 kuruştur
  • yok ole sey mudur bey gerekirse pandaya burs basvurusu yaparim lutfen bole seylerle gelmeyin bana

• Oyunu oynamamış olanlar için yazıyorum. Bugün başladım oynamaya bence oyun süper başından kalkamadım kapatmak zorunda kaldım. Sadece bir ana görev yapmama rağmen boş gezip kaptan öldürmek, intikam alma falan çok iyi. Grafikler de doyurucu gayet. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

• arkadaşlar merhaba,

oyun harika gerçekten...hem grafik hem oynanış olarak...

tek sorunum save dosyamı bulamıyorum....steam klasöründe userdata bi klasör yok baktım....

belgelerim klasörüne de baktım....yok...

oyunun kendi klasörüne baktım ...bi tane save dosyası var....ama onu sildim yine oyun kaldığım yerden devam ediyor .. :) nerde bu dosya yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.