Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
16
Favori
45.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni DLC geliyormuş beyler :) Celebrimbor olacakmışız ve 10 görev olacakmış, sonunda da Sauron'la kapışacakmışız!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun şuan indirimdemi ? Bir sorum daha olacak online oynayabiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirdim satilik ve takasliktir, istanbul bahcelievler.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxys

Yeni DLC geliyormuş beyler :) Celebrimbor olacakmışız ve 10 görev olacakmış, sonunda da Sauron'la kapışacakmışız!!!

Dört gözle bekliyorum. Lord of the Hunt DLC si çok aman aman değildi fakat bu yeni gelecek olan sanırım baya bomba olacak.
  • 8 gblık güncellemeyi ben anlamadım dlc için deniliyor ama satın almadım ki beleşe de vermezler herhalde.
  • numenorian kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu saçmalık tüm ps4 oyunlarında var, misal ps4'te bf4 32-33gb bir yıl içinde 5-6 tane dlc çıkıyor toplam 30gb ama sen alsan almasanda oynayabilmen için o patchleri indirmen gerekiyor, eğer dlc satın alırsan bir daha indirmeden o kısmı oynanabilir oluyor. Kısaca dlc satın alsanda almasanda ps4 onu indiriyor.
  • Arkadaşlar, Shadow of Mordor: Legion Edition ile normal versiyon arasında ki fark nedir bir bilginiz var mı?
    Oyunu daha önce bitirmiştim ama şimdi tüm DLC'leri oynamak istiyorum, Legion Edition %50 indirimde, bunu mu almam gerekiyor yoksa oyun+season pass mi almam gerekiyor?
  • Oyunda öldürdüğün orcların bir müddet sonra canlanması normal mi ? Eğer normalse ne zaman bitecek bunlar, normal değilse me yapmam gerekiyor ? :)

• Shadow of Mordor: The Bright Lord DLC Fragmanı

• Shadow of mordor guzel oyun ama oynanis bakimindan insanlara sabir etmeyi istiyor

• oyunun online modu yok, sadece single
  • Oyunu ps4 te outcast rescue mission ları dışında bitirdim fakat bu rescue missionları daha çıkmıyor haritada. Ne yapabilirim ? (Köleleri kurtarınca çıktığını biliyorum fakat haritada ne kadar dolaşırsam dolaşayım rescue çıkmıyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: Starbury61

Oyunu ps4 te outcast rescue mission ları dışında bitirdim fakat bu rescue missionları daha çıkmıyor haritada. Ne yapabilirim ? (Köleleri kurtarınca çıktığını biliyorum fakat haritada ne kadar dolaşırsam dolaşayım rescue çıkmıyor)

Rasgele birkaç köle kurtarınca belirmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 26 Şubat 2015; 22:15:08 >
  • Video da hareketler, oynanış vs aynı gibi duruyor. Sadece adamın skin i değişmiş sanırım. Buna ek ücret verilir mi bilmiyorum

• Bana da aynı gibi geldi. Bir yüzüklerin efendisi hayranı olarak diyorum ki umarım Sauron'un karizmasını yerlebir etmemişlerdir.
  • Ralph kullanıcısına yanıt
    turkce ıncelemsı olan yerde okudum sen oldugunde nasıl gerı gelıyorsan kafaları o baskanlarda gerı gelebılıyor gerı gelmemelerı ıcı kafalarını kesmen lazım ve nemesis ekranına geldıgınde bır zaman sonra yerde cansız olan bedenler sadece kemık olarak gorunmesı lazım
    acıkcası kestıkce kesıyorum cok zevklı :D
  • Oyunu çok beğendim. Dövüşler harika, gizlilik öğelerini kullanma özgürlüğü ve taktiksel savaşlar çok büyük keyif veriyor. Yalnız oyunda zıplama olmaması her ne kadar çok ihtiyaç duymasak da psikolojik olarak kısıtlanmış hissettiriyor. Yani sağdan soldan oklar yağınca insanın hoplayıp zıplayıp kaçası geliyor. Belki bir işe yaramayacak ama, bırakın da içimizden geçen hareketi yapabilelim. Ki zaten çok temel bir hareket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ralph

Oyunda öldürdüğün orcların bir müddet sonra canlanması normal mi ? Eğer normalse ne zaman bitecek bunlar, normal değilse me yapmam gerekiyor ? :)

executionla öldürebilirsin. O zaman kafayı kopartıyorsun geri gelmiyorlar. Ama illa ki bir başkası onların yerine geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

arkadaslar oyuna yeni basladim ana hikayede kaptanlari keserekmi gidiyoruz? Ilk gorevde kaptani kestim ondan sonra sorgulama falan yaparak yeni kaptanlar aciliyor vede bunlari yeni hedef yaptim. bu hep boylemi gidiyor yoksa ben yan gorevmi yapiyorum anlamadim??

captaın ve warchıef öldurmekle yan görev yapıyoruz heralde . ben 5 saatlık oynama sonucunda %16 dan % 17 ye çıkardım ılerleyişi . çıldırdım resmen . as görevler de aşırı zor ..
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.