Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF THE MORDOR (ANA KONU) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
16
Favori
45.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kim demiş belli bir hasar yediklerinde ölüyorlar öyle bir zorlama yok
  • R2+Kare neydi hiç kullanmadım onu? Execution, brand comboları var üçgen+O X+O ile yapılan anında öldürüyor ya da işaretliyor düşmanı yeterli kombo sayısına ulaştığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Gördüğüm en başarılı combat sistemlerinden birine sahip Arkham serisiyle birlikte; 100-150 kombo yapıyorum yağ gibi akıyor savaşlar, neresi problemli anlamadım?

Her sersemleyen düşmana yaklaşıp R2+Kare yapma zorunluluğu sorunum. Başka şekilde ölmüyorlar ?

Hayır farklı öldürme şekilleri var skill aciyorsun
    oynadığım en iyi oyun dövüş sistemi olarak bakarsak. Tek rakibi batman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 11 Aralık 2014; 14:37:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yay kullanırken ipi germe olayını taa %40'larda keşfettim
  • Bu oyunun eski nesil versiyonu nasıl bir teknik fiyaskodur arkadaş. Ps2 kıvamı grafikler, buglar, uzun yükleme süreleri, düşük çözünürlük... Ama oyun şahane.

• 4 Warchiefs'ten 1 tanesini öldürmüşüm main story'e devam edemiyorum bu yüzden. Bunun kolay bir yolu var mı acaba, öldürdüğüm adamlarda Warchiefs değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemalmaz

4 Warchiefs'ten 1 tanesini öldürmüşüm main story'e devam edemiyorum bu yüzden. Bunun kolay bir yolu var mı acaba, öldürdüğüm adamlarda Warchiefs değilmiş.

Ordu toplamak için gereken 5 warchief görevinden bahsediyorsan, warchiefin yanındaki captainlardan birini command yaparak warchiefe betray ettir. Sonra mapte çıkan betray noktasına gidip senin command ettiğin captainın dövüşü kazanmasını sağla. Senin captain warchief görevine getirilecek öyle öyle 5i yapıyorsun. Diğer türlü combatta 1 warchief 2 de güçlü koruması sana dalıyor zorluyor
  • 5 warchief görevini bir türlü yapamadm adamlar 20. Levelde, adamların hepsi birden saldırıyor, bakalm nasıl geçicem.
  • quote:

5 warchief görevini bir türlü yapamadm adamlar 20. Levelde, adamların hepsi birden saldırıyor, bakalm nasıl geçicem.

Yan görevler ile uğraş karakterini geliştir, özellikleri aç daha sonra çok kolay gelecek oyun. Görevde 5 warchief diyor diye hemen onlara gitmek zorunda değilsin genel oyunların aksine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

5 warchief görevini bir türlü yapamadm adamlar 20. Levelde, adamların hepsi birden saldırıyor, bakalm nasıl geçicem.

Yan görevler ile uğraş karakterini geliştir, özellikleri aç daha sonra çok kolay gelecek oyun. Görevde 5 warchief diyor diye hemen onlara gitmek zorunda değilsin genel oyunların aksine.

Aslında kılıcım sanırm son seviyede ve en altta ve en başta olan 2500lük yeteneği de aldım. Epey yetenek açtım, ilk haritadaki 2 tanesi hariç bütün yan görevleri yaptım. Oyuncu listesinde sadece 1 warchief gözüküyor, onunda yeri belli değil ayrıca 1 tane warchief öldürmüşüm 3 tane daha öldürmem lazım, diğer 4 tanesi kapalı zaten, şimdi bu diğer 4 tanesini açmak için altındaki komutanlardan birine sanırım ölmem gerekiyor. Alttakiler zaten 20. Levelde nasıl öldürücem ki bunları, hepsi birden saldırıyor. Başlarda çok öldüm heralde sonradan toparlayamadm.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Aslında kılıcım sanırm son seviyede ve en altta ve en başta olan 2500lük yeteneği de aldım. Epey yetenek açtım, ilk haritadaki 2 tanesi hariç bütün yan görevleri yaptım. Oyuncu listesinde sadece 1 warchief gözüküyor, onunda yeri belli değil ayrıca 1 tane warchief öldürmüşüm 3 tane daha öldürmem lazım, diğer 4 tanesi kapalı zaten, şimdi bu diğer 4 tanesini açmak için altındaki komutanlardan birine sanırım ölmem gerekiyor. Alttakiler zaten 20. Levelde nasıl öldürücem ki bunları, hepsi birden saldırıyor. Başlarda çok öldüm heralde sonradan toparlayamadm.

Hocam demek istediğinizi pek anlamadım şimdi yeri belli olmayan 1 warchief var başka warchief yok diyorsanız illa ölmenize gerek yok. Ele geçirme yeteneğini aldıysanız, ele geçirip onların görevlerini yaparak onları ele geçirdiğiniz alttaki düşmanları Warchief yapın, yine görevi tamamlamış olursunuz ya da size bağlı öldürürsünüz isterseniz.
  • oyunun sayfası baya gerilere düşmüş yahu :)

hafta sonu başladım oyuna, atmosfer çok hoşuma gitti, tüm aç.ık dünya oyunlarında olduğu 6-7 saat oynadım ama hiç ana görev yapmadım, sadece karakterimi geliştiriyorum, toplanabilir eşyaları hallediyorumüm, yan görevleri yapıyorum.

dövüş sistemi hoşuma gitti, bazen baya vahşete dönüyor kan ve kafa içinde kalıyor her yer...

oku pek kullanmamıştım başlarda, ancak 2-3 geliştirme ile head shot yapmaya başlayınca zevkli hale geldi.

alarm çaldığında etrafta onlarca düşman birikince biraz sıkıyor oyun, onun haricinde çok hoşuma gitti.
  • haritadaki tüm toplanabilir eşyaları topladım ve sarı işaretli ana görevlere başladım.

ilk 2 sini yapınca, kuru kafa işaretli kırmızı görevler çıktı, onlardan birini seçince, 2 adet orc un arenada dövüştüğü bir ekran geldi. burada tam olarak ne yapmak gerekecek? ben tam anlamadığımdan görev başlar başlamaz dövüşen orc lardan birini kafadan okla vurdum anında öldü. daha sonra arenaya inip diğer orc u da öldürdüm bu sırada onlarca yaratık çevreledi beni onları da öldürdüm. iki tane silah geliştirmesi aldım orc ları öldürdüğüm için ama sonunda hiç puan vermedi.

yanlış bir şey mi yaptım?
  • Ben hangi waypointi koyarsam guardianlar beni olduruyor.

Bu oyunda new game play yapma sansim yokmu en bastan baslamak istiyorum :(

• @renzokuken

yanlış birşey yapmadın, o görev değildi sadece seçtiğin hedefi bulabilmen için oyun seni onu diğer captain ile düellosuna yönlendirdi.. hedefini buldun ve öldürdün.. olay bu..

@eternalsun

oyuna en baştan başlarken save games olan yere tıkla oradan new game seç, en baştan başlarsın.. istersen eski save oyununu oradan silebilirsin..
  • NesetUraL kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, o zaman şu anda haritada 2 adet daha kırmızı kuru kafa işareti var, onları seçince de daha önce öldürmediğim orc ları öldürmek için fırsat olacak?
  • aynen, o işaretleri tıkladığınızda diğer orc captainlarını daha uygun yerlerde yakalama öldürme şansınız olacaktır..
  • NesetUraL kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok Saol.

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    Sizde sağolun..
  • ulan şu oyun yerine gittim black friday de the evil within denilen çöp oyunu aldım ya aklıma tüküreyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 16 Aralık 2014; 16:11:31 >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.