Şimdi Ara

Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.518
Cevap
22
Favori
95.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar benim de kendimi aşırı geliştirmem lazım ama kısa yoldan bunu nasıl yapacağım? :D Kafayı yedim oynarken. Sondan bir önceki komutanı öldürmeye gidiyorum yanında 3-4 alt komutan falan oluyor. Bir de Sauron Army elemanları oluyor. Oyun kafayı yiyor ben de öyle. 7 seviyelik adamları 20 küsur seviyeye getirdim... Arada öleceğimi anladığımda kapatıp-tekrar açmalarımı saymıyorum bile...
  • hocam aşırı gelişmek diye bir şey pek yok. yani skill açmak dışında bir olay yok zaten.skiller de sizi daha çok yancı orklara karşı güçlendiriyor. önemli olan kapışacağınız adamların zayıf yönlerine oynamak. listeden o adamı bulup özelliklerini iyice okuyun ona göre saldırın. mesela bazı yüksek level adamların stealth kill zaafiyeti oluyor ve o şekilde tek yiyorlar.

bu arada asla üzerinize 50-100 kişinin çullanmasına izin vermeyin biraz kaçıp geri gelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 6 Ekim 2019; 14:51:26 >
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Garagor mu ne ondan korkan var ama yakın civarda yok, ateşten korkanın yakınında ateş yok falan...
    Kaptanların korumalarından başlayarak yanaşmaya çalışıyorum sırayla. Grisha diye bi' eleman kaldı şimdi. Herife o kadar öldüm ki kendisi 22 level oldu, kaptanı 15'lerde falan :D

Herifte bi kalkan var arkasından atlayıp "O" tuşuyla attığımız ışığı atamıyoruz, kılıç-ok yemiyor, kalkanı yıkamıyoruz falan kaldım öyle resmen...

Biraz daha yan görev, ot-malzeme toplama ve kılıç hançer falan görevlerini yapayım her şeyi olabildiğince açıp öyle deniycem yoksa satıcam oyunu valla :D
  • Oyunun verdiği 9. görevde

4 Warchief öldür!

görevi sonrasında, 3/4 yaptım. Fakat 4/4 yaptıktan sonra bile geriye 2 Warchief kalıyor. Birisi Ratbag, diğeri de başka birisi.

Onu ne zaman öldüreceğiz? :D
  • Yahu sebepsiz önyargı yapıyordum bu oyuna tam beş yıldır. Hobbit ve Lotr okuduktan sonra bir oynayayım ne kaybederim dedim, steam kütüphanemde de duruyordu oyun, fi tarihinde 12 liraya almış yarım saat oynayıp bırakmışım. Dört günde 25 saat oynayarak 97.75 yüzdeyle bitirdim. Hayvan avlama görevi kaldı bir onu yapmadım. Monolith bence şahane bir iş çıkarmış. Mekanikler grafikler bir yana, kitaplara bağlılığı, her ne kadar Silmarillion okumamış olsam da, beni tatmin etti. Kalburüstü bir hikayesi olan akıcı bir orta dünya oyunu yapmış adamlar. Muhakkak görülmeli.
  • Ben biraz geç kaldım 5 gün önce indirimlerde aldım ps4 için.Oyun gerçekten muazzam hortlamış olucam ama war a başlamadan önce bunu bitirmek istedim.Herşeyi düşünmüşler şimdiye bakıyorum bu oyun gibi rdr dışında kapsamlı detaylı zevk veren oyun yok.Son görevdeyim bende baya sardı 3 kaptanı daha brand ettimmi karanlık lordu öldürücem sonra biticek bi yandan istemiyorum bitmesini ama bitirip diğer oyuna başlıcam.Oynamayanlara kesinlikle tavsiye ederim ekrana kilitleniyosunuz resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce bitirdim. biraz sıksa da hileyle hızlı hızlı oynayıp bitirdim. orta dünyaya merakı olanlar oynasın derim.

sauron da baya yakışıklıymış

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Tr yama çalışıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

evet, sıkıntısızca

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow of Mordor ve Shadow of War oyunlarını geçen sene bundle olarak almıştım. İlk oyunu yeni oynadım. İlk başta vasat bir oyun izlenimi verse de oynadıkça eğlendirdi. AC ile Batman oyunlarındaki oynanışı karıştırıp bu oyunda kullanmışlar. Çok sırıtmıyor. Grafikler fena değil. Atmosfer olarak iyi görünüyor. Oyundaki nemesis sistemini beğendim. Farklı bir hava katıyor. Orklar ise gerçekten güzel tasarlanmışlar ve savaşmak keyif veriyor. Ara sahneler falan da güzel hazırlanmış. Middle-earth evrenine ilgi duyanlara tavsiye ederim. Bu arada Türkçe yamayı yapan arkadaşlara teşekkürler.

• Oyuna yeni başladım arkadaşlar. Minik bir sorum olacak.

Liderlerin bulunduğu ekranlarda tüm liderlerin seviyelerinin puanı var. Benim adamımın seviyesi nerede yazıyor. Onu bulamadım. Liderlerin hangileri benden güçlü, hangileri değil, onu nasıl karşılaştırabilirim.

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Karakterin seviyesi yoktu diye hatırlıyorum sanki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt

Bende öyle düşünüyorum şu an. Rakipten en güçsüz olanından ilerliyorum. Ama bizimde bir seviyemiz olaydı iyiydi :)

• Bu oyun ne güzelmiş böyle ya. Ölmemek için elimizden gelen her şeyin yapılacağı oyun kalmamıştı. Özelikle öldüğümüzde rakibin güçlenmesi detayı çok hoşuma gitti.

Oyun kendini çok tekrar ediyor yapısı gereği ama o kadar eğlenceli ki tekrar etmesi bile keyifli.

• Türkçe olsa şu run vs gibi zırha yüklenen detayları biz de yapabilirdik. Ben bir yerden sonra sıkılıyorum. Kolla oynamama rağmen. Ki kolla oynamak baya farkettiriyor. Xbox ile titreşimle güzel oynanıyordu. Duygularım depreşti.

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt

Şu an oyunun türkçe yaması var. Türkçe oynuyorum.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.