Şimdi Ara

Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.517
Cevap
22
Favori
95.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim ilgin için, oyunun henüz başlarında sayılırım, yaklaşık 3 saat kadar oynadım ama biraz tanımaya yönelik oynadım oyunu, çok fazla ilerlemedim. şuan tek gördüğüm caragora yukardan atlayarak üstüne binebilme skili açık, daha sonra başka türlüsü açılıyorsa bilmiyorum bakmadım şuan pasif olan skillere. bir de bu bahsettiğimiz infaz barı belirli bir zaman geçmesiyle mi doluyor
  • Melankoli4 M kullanıcısına yanıt
    infaz orc kestikçe doluyor. ileride belirli bir saniye boyunca sürekli infaz yapabilme gibi bir yetenek var ya da bu yeteneği veren bir rune var. yeteneği açmadan da kullanmayı sağlıyor düşürebilirsen.

caragor için bir de üzerine ışınlanarak biniliyordu sanırım. oynayalı 1 yıl oluyor tam hatırlamıyorum ama öyleydi sanırım. zaten üstten atlamayla bu ikisi var başka yok. ışınlanma dediğim de shadow mount gibi bir şey olabilir ismi.
  • Merhaba oyunu Steam'le aldım.. Oyunda hiç kasma donma olmuyor high ayarlarda oynamama rağmen. Yalnız tek sıkıntı oyunda örneğin göreve giderken start mission diyorum yüklemeye başlıyor öyle sağ altta yuvarlak bir şey dönüp duruyor. Aynı şekilde örneğin pause yapıyorum oyunu sonra oyuna devam etmek için geri tuşuna basıyorum kararıyor ekran öyle kalıyor. Bir çözümü var mı acaba ? İşlemci: AMD FX 8350 Eight-Core Processor 8 GB Ram. Ekran Kartı: NVIDIA GTX-760
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Merhaba hocam.

Çeviri çalışması devam ediyor mu ?
    Bilgi verebilirseniz çok iyi olur.

Çeviri yapılıyor mu haberiniz var mı ?
  • Çevirinin yapıldığını hiç sanmıyorum. Zaten soruma cevap bile vermedi arkadaş. Ümidi kestim ben çeviriden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 1 Mart 2016; 13:35:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mesajı yazdıktan sonra konu ile ilgili bir güncelleme gördüm.Oyunçeviri Facebook sayfasında yakında çıkacağı belirtilmiş

Güzel bir gelişme.Ne yalan söyleyeyim umudu kesmiştim

• quote:

Hocam mesajı yazdıktan sonra konu ile ilgili bir güncelleme gördüm.Oyunçeviri Facebook sayfasında yakında çıkacağı belirtilmiş

Güzel bir gelişme.Ne yalan söyleyeyim umudu kesmiştim

Bugün 1.5 saat oynadım hikayeden hiç bir şey anlamadım Bekleyelim bakalım çok iyi bir haber teşekkürler

• Oyunçeviri sitesine eklemiş çeviriyi.%61'lik bir ilerleme kaydedilmiş. Bekliyorum merakla

http://www.oyunceviri.com/middle-earth-shadow-of-mordor-turkce-yama/

• oyunda "eliminate more warchiefs to start the mission" diye bir şey çıkıyor harita bölmesinde görevi seçmeye çalışırken? bie türlü yeni göreve geçemedim. warchşief öldürdüm ama hala aynı.nasıl yapılacak bilgisi olan varmı ? oyunu bırakmıştım da bitirmek istiyrum. bir de warchief leri kendi safımıza nasıl alıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murratca

oyunda "eliminate more warchiefs to start the mission" diye bir şey çıkıyor harita bölmesinde görevi seçmeye çalışırken? bie türlü yeni göreve geçemedim. warchşief öldürdüm ama hala aynı.nasıl yapılacak bilgisi olan varmı ? oyunu bırakmıştım da bitirmek istiyrum. bir de warchief leri kendi safımıza nasıl alıyoruz?

Daha fazla warchief öldür diyor işte.Kendi safına çekmek için dövüşte canını iyice azalttıktan sonra yakalayıp dominate etmen gerek.
  • Başlamak için Türkçe yamayı beklicem.
  • ********** OYNAMAYANLAR İÇİN SPOILER İÇERİR ***********

Arkadaşlar merhaba..

Oyunda ikinci haritaya geçtim ama ilk haritayı tamamen temizlemek istiyorum.. Kafama takılan bişey var..

*** Brand özelliği ile bütün WARCHIEF 'leri kendime bağladım... Bu bağladığım WARCHIEF 'leri nasıl kullanacağımı bilmiyorum ama...

Rica etsem bu konuda yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 27 Mart 2016; 19:27:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende G2A'dan Premium Edition'u çok uygun bir fiyata aldım. Oyun 43 gb yüklemem biraz uzun sürdü. Sormak istediğim şey steamda bulunan HD Content DLC'si var. Acaba bunu yüklesem bir sıkıntı yaşar mıyım ? Verdiğim ayarlar ile oyun içindeki bencmark'ta 1360x720 çözünürlükte avarage 35 minimum 21 Fps alıyorum. Bu değerler bana düşük geldi fakat sistemim artık o kadar iyi değil sanırım. İmzamda ki laptopla oynuyorum buarada. O DLC'yi yüklemeliyim ? ve aldığım değerler sizce normal mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 30 Mart 2016; 18:33:53 >

• quote:

Oyunçeviri sitesine eklemiş çeviriyi.%61'lik bir ilerleme kaydedilmiş. Bekliyorum merakla

http://www.oyunceviri.com/middle-earth-shadow-of-mordor-turkce-yama/

Hala %61. Bu çeviri zor biter

• Beklemeye devam ediyoruz hocam

• Abi yemişim çevirisini oyunceviriye kalsa 2 senesi daha var bence boşuna beklemeyin
  • Arkadaşlar bu oyunun tam olarak nasıl bir sistemi var ? Öldürdüğüm captain aynı yerde tekrar çıkıp başka bi captain'la uğraşırken beni deli ediyor. Nemesis falan demişler tamam güzel hatırlıyo hepsi çoğu şeyi. E iyide ben bi captain'ı kaç kere öldürücem ya bu oyunda ? Daraldım çıktım yemin ediyorum aynı captain'larla karşılaşmaktan. Hayır bide ölüyorum 20 falan oluyo powerları. Uğraş dur sonra
  • hocam bir captain ölünce tekrar kaşına çıkmaz. o karşına çıkanlar onun yerine geçen başka orclardır. rütbeli birini öldürünce alttakiler onun yerine geçiyor. özellikle seni öldürenler hızlıca yükseliyor. oyunun püf noktası da öleceğini anlayınca hemen topuklamak. seninde anladığın gibi seni öldüren baya güçleniyor.
  • Yalnız öldürülen kaptanlar eğer kafasını keserek öldürmediysen tekrar ortaya çıkabiliyor bazen yaralanmış ve hırslanmış olarak
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır oynamıyorum ama bende hiç geri çıkmadılar diye hatırlıyorum. belki yanılıyorum ya da belki de hep kafadan kesmişimdir bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.