Şimdi Ara

Midde TeamFight

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce midde teamfight erken başlamıyo mu ? Mid herosu oynuyorum dakika olmuş 8, 80 küsür farmım var. Tüm takım mide toplanmış tf ye başlıyolar. Adamların farmı 40 bile değildir. Başka laneye gitsem küfür yiyorum midde kalsam farm yapamıyorum. Sizce bu benim gibi düşük levellerde görülen bi sorun mu yoksa her oyunda oluyor mu ?

Not:20 levelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amaç : düşük levelim ama güzel farm yapıyorum.
  • 6.5 dk 80 farm ilginç
  • Lane'i kaybeden mide geliyor halbuki wardlayıp pushlasalar daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

6.5 dk 80 farm ilginç

adam xpeke çıktı rıza baba.
  • 20 levelsin ve sadece 8 minyon kaçırıyorsun wraithler dışında helal kardeşim sende yetenek var

• sallamayı ne çok seviyorusunuz lcs de dk 8 de o kadar farm olmuyor baksan maçlarına dk 10 da 35 crep geziyorlardır.
  • adam froggenin kardeşi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

sallamayı ne çok seviyorusunuz lcs de dk 8 de o kadar farm olmuyor baksan maçlarına dk 10 da 35 crep geziyorlardır.

Yoo 10 dakikada 35 creep gezenler donanimhabere gelip 'lcs de dk 10 da 35 creep geziyorlardır' diyor ne lcssi
  • 8 dk 80 KÜSÜR. Bari küsür demeyeydin
  • yavhehe.gif bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_961

8 dk 80 KÜSÜR. Bari küsür demeyeydin

8 dk da 8 küsür demek istedi yanlis anladiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaşak

quote:

Orijinalden alıntı: mert_961

8 dk 80 KÜSÜR. Bari küsür demeyeydin

8 dk da 8 küsür demek istedi yanlis anladiniz.

yada dk olmuş 18
  • Hacı önemli olan lvl değil sorun Server da westte böyle değildi ya Tr ye geç diye gaz veren arkadaşların hepsine sövdüm valla
  • 1:55 'de blue & red çıkar , Ortalama 3-4 sn sonra Lanelere minionlar varmış olur 6,5 dk'da nasıl oluyorda 80 Cs yapabiliyorsun merak etmiyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

1:55 'de blue & red çıkar , Ortalama 3-4 sn sonra Lanelere minionlar varmış olur 6,5 dk'da nasıl oluyorda 80 Cs yapabiliyorsun merak etmiyor değilim.

Yapılabiliyor imkansız değil

• o zaman bize

NO SS NO GUVEN

demek duser..

• Farmı sallamışsın bence, midde teamfight olayı çok saçma geliyor.Hele ki kuleler duruyorsa iyice saçma kıç kadar yerde teamfight çıkıyor millet 10 dakika poke yapmaya çalışıyor falan.İlk teamfight genelde bot lane'de çıkar.
  • Gençler adamı taşlamadan önce bunun olabilecek bir şey olduğunu bilin . Ben nocturne ile jungledan çıkmazsam 12 dkda 130 küsür farm yapıyorum . Ben jungleda base atan laneleri alıp 12dkya kadar sadece 1 kere base attığıma göre middeki adamda 8. dakikada o farmı yapar . Base atmaz lane pushlamaz . Farm kaçırmazsa çok rahat yapar . Dakika ortalaması genelde 10 11 olur mid farmı için ( Wraithler onda olacak ve Kha zed pant gibi çabuk temizleyebilecek .Haa bunların dışında bir Karthusta doğru rune ile baya yapabilir . ) . Zaten işi bilen midler oyun başı topu da yanına alıp wraithleri kesip zaten avantajlı başlıyor .
  • Alex ich'e söyledim, gelsin yarın işe başlasın diyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.