Şimdi Ara

MicroStrategy 1 milyar dolar zarar etti, Michael Saylor görevi bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MicroStrategy 1 milyar dolar zarar etti, Michael Saylor görevi bıraktı

Kripto para dünyasının kurumsallar tarafından benimsenmesi konusunda en önemli adımlardan birisi olarak kabul edilen ancak aynı zamanda piyasayı çökerten adam olarak kıysasıya eleştirilen MicroStrategy önemli bir değişikliğe gidiyor.

Michael Saylor görevi bıraktı

MicroStrategy tarafından açıklanan ikinci çeyrek mali tablolarda firmanın 129699 BTC sahibi olduğu görüldü. Yani yan firmalar üzerinden satış yaptı iddialarının aksine firma herhangi bir satış yapmamış. Toplamda firmanın elinde 3 milyar dolarlık BTC var.

Ayrıca Bkz.Robinhood borsası büyük işten çıkarmaya hazırlanıyor

Bu yıl yaşanan büyük düşüşten MicroStrategy de nasibini aldı. Firma yaklaşık 914 milyon dolar zarar etti zira BTC varlıklarının ortalaması 30 bin dolar civarındaydı. Firmanın toplam geliri ise 122 milyon dolar oldu.

Diğer bir gelişme ise 1989 yılından bu yana firmanın başında olan Michael Saylor’un görevi bırakması oldu. Uzun süredir kripto para teknolojisini destekleyen ünlü isim bundan sonra Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam edecek. Ayrıca kripto paralar konusunda daha aktif olaağını söylüyor.

Kaynak:https://www.businesswire.com/news/home/20220802005504/en/

• Bence yanlis bilgi veriyorsunuz. Videoyu izledim ve adamin dedikleri cok dogru seyler.

1. Bitcoin alin demiyor, guvendiginiz bir yatirim araci alin diyor. Ben bitcoin e guveniyorum ama bana inanmiyorsaniz siz arastirin, arastiracak vaktiniz yoksa guvendiginiz araca yonelin diyor.
    2. Amerikada ev alirken yillik 2.5% faiz ile borclaniyorsunuz ve bu neredeyse bedava para, borsa yuzde 20 uzerinde kazandiriyorken, bitcoin yuzde 25 uzerinde artiyorken, ev fiyatlari yuzde 15 uzerinde artiyorken bu borcu alip kullanmamak mantiksiz diyor.
  • offf bu hiç iyi olmadı

• Batan Gemiyi ilk fareler terkedermiş

• Bu çakal geçen aralık ayında evinizi rehin verin bitcoin alın diyorduhttps://www.youtube.com/watch?v=gt7iUFujJFM

• ekşi turunç E kullanıcısına yanıt

Bence yanlis bilgi veriyorsunuz. Videoyu izledim ve adamin dedikleri cok dogru seyler.

1. Bitcoin alin demiyor, guvendiginiz bir yatirim araci alin diyor. Ben bitcoin e guveniyorum ama bana inanmiyorsaniz siz arastirin, arastiracak vaktiniz yoksa guvendiginiz araca yonelin diyor.
    2. Amerikada ev alirken yillik 2.5% faiz ile borclaniyorsunuz ve bu neredeyse bedava para, borsa yuzde 20 uzerinde kazandiriyorken, bitcoin yuzde 25 uzerinde artiyorken, ev fiyatlari yuzde 15 uzerinde artiyorken bu borcu alip kullanmamak mantiksiz diyor.
  • husNUKE kullanıcısına yanıt
    Bu şahsa güvenip zarar edenlerin zararları ne olacak yoksa laf olsun torba dolsun diye mi konuşmuş? Zaten hiç bir dolandırıcı ben sizi dolandıracağım demez.

• joven kullanıcısına yanıt

De adam hala ayni sirkette yonetim kurulu baskani. sadece ceo lugu birakti.

• upp++++++++++++++

• Keh keh keh keh keh keh :) Ah be mayk.

• Büyük yatırım uzmanı büşük stratejist büyük düşünür Michael Saylor'un yakın zamandaki özlü sözünü buraya bırakayım. Belli ki bitcoin seni 10 yıl beklemeyecek Saylor.

Michael Saylor: Bitcoin Alın ve On Yıl Bekleyin

En büyük BTC varlığına sahip olan kurumsal şirket MicroStrategy CEO'su Michael Saylor CNBC'ye yaptığı açıklamada Bitcoin'in 100 kat artacağını söyledi. Saylor aynı zamanda Bitcoin'i dijital altın olarak sınıflandırdı ve birikim yapmak isteyen yatırımcılara Bitcoin almaları tavsiyesinde bulundu.

MicroStrategy 1 milyar dolar zarar etti, Michael Saylor görevi bıraktıwww.icrypex.com
    ICRYPEX | Günlük Bülten | Michael Saylor: Bitcoin Alın Ve On Yıl Bekleyin
    https://www.icrypex.com/tr/arastirma/gunluk-kripto-para-analizi/michael-saylor-bitcoin-alin-ve-on-yil-bekleyin

• ekşi turunç E kullanıcısına yanıt

Bence yatirim konusuna biraz yanlis yerden bakiyorsunuz. Risk olmayan yatirim araci ariyorsaniz bitcoin, borsa gibi seylere hic bakmamaniz gerekiyor. Bundan 4-5 once borsa analistleri de facebook hissesi tavsiye ediyorlardi ama su an neredeyse yari fiyatina dustu.

1. Risk iceren yatirim araclarinda kimse bir garanti vermez, adam da bitcoin alin duserse bana gelin demiyor.
    2. Birine guvenerek yatirim yapiyorsan, sonuclarina katlanirsin. Parayi sen veriyorsun, arastirmak senin gorevin.
    3. Genel olarak boyle yatirimlarda her zaman uzun vade dusunulur ve bitcoindeki hareketlenme su an icin kisa vadeli.

Soylediklerim yanlis anlasilmasin. Ben kimseyinin taraftari degilim. Genel olarak yatirimin dogasi boyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.