Şimdi Ara

Microstar S1 HD uydu alıcı ile ilgili herşey 99 TL (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
11
Favori
76.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim cihazdan koku geldi yandı sanırım içinde birşeyler tamir ettirmeye değer mi sorun ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler kurdum güzel çalıştı kanalları da sıraladım.
  • çok teşekkürler dosyalar için

maxman 20 lira masrafı var uyducuda yaptırabilirsin daha fazla isteyecektir ama verme
  • Bu uydu için yeni bir yazılım mevcut mu?

televizyon sd kanalları kare olarak,hd kanalları ise full ekran olarak sorunsuz gosteriyor.. sd kanalları düzgün bir şekilde ekrana sığdıramadım nasıl yapabilirim?
  • Arkadaşlar bu cihazı lg g2 telefonumla kumanda etmek istiyorum. Fakat telefonun orjinal kumanda programında uygun kumanda bulamadım. Bildiğiniz bu cihaza uygun kumanda programı var mı android?

• Yok mu bu cihazı android telefonuyla kumanda edebilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Yok mu bu cihazı android telefonuyla kumanda edebilen?

androıdden kumanda eebılmen ıcın cıhazında smart veya androıd olması lazım
  • quote:

Yok mu bu cihazı android telefonuyla kumanda edebilen?

Lg g2 ile kumanda edebiliyorum daha doğrusu kumandası olan(kızılotesi) herşeyi kontrol edebilirim. Quick Remote özelliği sayesinde.(Evrensel kumandayı kullan istediğin tuşları ekle ve kafa kafaya getir her tuşu okut)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 20 Ocak 2016; 23:43:55 >
  • rLzApex kullanıcısına yanıt
    Orjinal kumandası bozulduğu için öğrenme yapılmıyor. quick remotedeki bütün markaları tek tek denedim tam uyumlu yok bizim uydu alıcıya. Google playdeki diğer kumanda uygulamalarından uyumlu olan var mıdır acaba?

• quote:

Orjinal kumandası bozulduğu için öğrenme yapılmıyor. quick remotedeki bütün markaları tek tek denedim tam uyumlu yok bizim uydu alıcıya. Google playdeki diğer kumanda uygulamalarından uyumlu olan var mıdır acaba?

http://www.antenci.net/Microstar-S1-HD-Uydu-Kumanda,PR-3765.html
    Orjinal kumanda almak istersen ben buradan almıştım. Sanalpazar üzerinden fakat sanalpazar a kayyum atandığı için sıkıntı var n11 veya gg de hesapları varsa veya direkt sitesinden alabilirsin.

Quick Remote için ne olur olmaz diye ben öğretmiştim kumandayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 21 Ocak 2016; 9:44:16 >
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Hocam lg g2 vb. telefonlarda klima dahil birçok cihazı kumanda edebiliyorsunuz

• Benim cihaz öldü. Daha önce de ölmüştü ve tamirci powerin yandığını söylemiş 25 tl ye halletmişti. Ama şimdi durum farklı gibi. Cihaz açılıyor fakat ne ses ne görüntü var. Kanal değişiyor görünüyor yor ama menü falan yok. Açılıştaki logo da görünmüyor. Kanal listesi yok. Kısaca durum bu. Ne olabilir? @fatihmc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli56 -- 31 Mart 2016; 10:23:13 >
  • emekli56 kullanıcısına yanıt
    merkez servıs pm attım yardımcı olurlar
  • Bizim cihaz da mefta oldu. Elektronikçi 60 tl masraf çıkardı (tuner değişecekmiş).
    Yeni bir cihaz bakıyorum.
    Önerilere açığım...

• Smart özellikli uydular kaçtan başlıyor

• Besleme devresi sorununu şişen kondansatoru degistirerek 50 krs harcayarak halledebilirsiniz.

Benim sorum bu cihazla kullanabilecegimiz gucu yuksek bir evrensel kumanda var mi? Evde bi tane var ama eslesmedi. Bir bilen var mi?

• 4,5 yılın sonunda benim makina da öldü sanırım.

Önce ön düğmeden kapat aç yapmadan açılmamaya başlamıştı.

Şimdi de ön tuş ile aç-kapa yapmamıza rağmen cihaz açılmıyor. Dijital ekrana görüntü gelmiyor.

Bunun tamiri ne kadar tutar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOHER

Cihaz için gereken dosyaları açılmayan linkleri düzelterek tekrar ekliyorum.

SIRASIZ 4A KANAL LİSTESİNİ YÜKLEMEK İSTİYORUM DİYENLER İÇİN:

Dosyada MİCROSTAR S1 / STARCOM 8200 HD/ HOMETECH 8800 cihazları için 4 A Kanal.bin adlı kanal dosyası bulunmaktadır. Bu dosyayı bir usb belleğe atın ve cihaza takın. Kumandadan Menü Tuşu - Sistem Ayarları- Güncelleme - Usb den yükselt yolundan bin dosyasını gösterip cihazın güncellenmesini bekleyin. Güncelleme bittikten sonra cihazı kapatıp yeniden açın.

MİCROSTAR S1 / STARCOM 8200 HD/ HOMETECH 8800 YAZILIM / KANAL LİSTESİ / MASTER ŞİFRE / KANAL-YAZILIM YÜKLEME RESİMLİ ANLATIMI
    https://yadi.sk/d/7HZPxmTgcgtqQ

4A KANAL LİSTESİNİ BİLGİSAYARDA İSTEDİĞİM ŞEKİLDE SIRALAYIP DAHA SONRA CİHAZA YÜKLEMEK İSTİYORUM DİYENLER İÇİN:

Editör MİCROSTAR S1 / STARCOM 8200 HD/ HOMETECH 8800 cihazları için kanalları düzenlemenizi sağlar. Öncelikle dosyanın içerisinde hazırladığım kullanma talimatını okuyun. Kanalları editör yardımıyla sıraladıktan sonra bin dosyası şeklinde kaydedin. Bu dosyayı bir usb belleğe atın ve cihaza takın. Kumandadan Menü Tuşu - Sistem Ayarları- Güncelleme - Usb den yükselt yolundan bin dosyasını gösterip cihazın güncellenmesini bekleyin. Güncelleme bittikten sonra cihazı kapatıp yeniden açın.

MİCROSTAR S1 / STARCOM 8200 HD/ HOMETECH 8800 CİHAZLARI İÇİN KANAL EDİTÖRÜ + 4A KANAL LİSTESİ:
    http://1drv.ms/1r1A3i0

Merhaba güncel halini tekrar paylasirmisiniz ? Çoğu kanal kapatıldı trt vs çalışmıyor.

• rLzApex kullanıcısına yanıt
    Artık bu uydu alıcıyı kullanmadığımdan maalesef yardımcı olamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOHER

Artık bu uydu alıcıyı kullanmadığımdan maalesef yardımcı olamam.

Teşekkürler. Peki nasıl yapılır yeni liste zamanınız varsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.