Şimdi Ara

Microsoft Xbox Wireless Headset [Ana Konu] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
9
Favori
9.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Steelseries hiç kullanmadım açıkçası net bir şey söylemek istemiyorum. Ama eğer tavsiye istersen Turtle Beach Stealth 700 gen 2 olabilir. Astro A serisine bence en yakın kulaklık o ki Astro nun gücü malumundur.
    Turtle dediğiniz 2.600 müş hocam naptın :) Ben Series S' i 2.700 e almıstım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Teşekkür ederim hocam, bu nasıl peki?

Alıntıları Göster

Aynı markanın Arctis 9x modelini kullanıyorum. Markanın ürünleri tam olarak fiyat/performans ürünler. Gösterdiğiniz model "fiyatı sebebiyle" alınabilecek en iyi wireless kulaklıklardan birisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Aynı markanın Arctis 9x modelini kullanıyorum. Markanın ürünleri tam olarak fiyat/performans ürünler. Gösterdiğiniz model "fiyatı sebebiyle" alınabilecek en iyi wireless kulaklıklardan birisi.

Alıntıları Göster
    Xbox ile kullanıyorsunuz değil mı hocam

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt

Xbox, pc, telefon, tv hepsine bağlıyorum. Çoğunlukla xbox ile kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Xbox, pc, telefon, tv hepsine bağlıyorum. Çoğunlukla xbox ile kullanıyorum.

Anladım hocam, teşekkür ederim

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Konudaki mesajimi okumanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PauLevesque kullanıcısına yanıt

Ayni durumdayim:(

• Microsoft Xbox Wireless Headset [Ana Konu]

Arkadaşlar henüz 1 sene olmadan kulaklığımın dönen mekanizmalı yan kapağı yerinden çıktı :/ Garantisi devam etmekte.Garantiye yollayacağım ancak sizce tamir edip mi gönderirler yoksa refubrished bir kulaklık mı gönderirler.Aynı sorunu yaşayan başka biri oldu mu aramızda?

• Son durum nedir dostum?

• Arkadaşlar xbox konsolumu sattığım için şubat ayında aldığım Xbox Wireless Headset’i satıyorum, Teknosa’dan 2000 TL’ye almıştım 1500 TL’ye bırakıyorum. Sıfır ayarındadır kutusu garantisi vs tam. Ankara içi elden diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde gönderebilirim. Takas ya da pazarlık düşünmüyorum

• almaya değer mi?

Microsoft Xbox Wireless Headset [Ana Konu]
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    499 tl mi ? Ben mi yanlış gördüm ? Muhtemelen satın alınsada göndermezler

• ConCarnage kullanıcısına yanıt

açıkçası bende şaşırdım alsam mı dedim, sonra aklıma bunlarda vardır bir bit eniği gibi bir düşünce geldi; hani amazonda tamir görmüş, yenilenmiş vs... yeniden satışa sunulmuş malzemeler olur ya aklıma o geldi, olabilir mi ki satıcısına sormak gerek...

Satıcısı nethouse. Yetkili microsoft satıcısı kendileri. Görsem alırdım şahsen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt

10-15 dk. önce soru sordum bakalım dönüşleri nasıl olacak...

Kablolu olduğunun farkındasınız değil mi?

• _Maxximum_ _ kullanıcısına yanıt

Evet ben pc de kullanmayı düşünüyordum, kablolu olması önemli değil benim için

• az önce sipariş geçtim 479 tl ye bence iyi fiyat gibi, amazon dan bir de uzatma kablosu sipariş ettim bir metre yeterli olur sanırım, kendi kablosunun uzunluğu hakkında bilgim yok malesef ama 1-1.5 metre arasında tahmin ediyorum; umarım pc kullanımında dahili ve harici ses kartım ile üzmez beni...

• Beyler konu kablosuz için açılmış ama... Bir kaç gündür hem kablolu (Stereo Headset) hem de kablosuz (Wireless Headset) versiyonu hakkında araştırma yapıyorum, review videolarını izliyorum falan... Amerika'da 60 USD'ye kablolu versiyonu, 100 USD'ye kablosuz versiyonu satılıyor... Türkiye'de ise kablolu veriyonu 600-800 lira civarında, kablosuz versiyonu ise 1900-2200 lira civarında satılıyor. (Şu an itibariyle. Öyle bir hale geldik ki yarın ne olacağını kestirmek imkansız.) Yani Amerika fiyatlandırmasına paralellik göstermiyor bu fiyatlandırma. Kablolu ile Kablosuz versiyonlarının Türkiye fiyatları arasındaki bu uçurumu anlayabilmiş değilim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steamboatmice -- 18 Temmuz 2022; 0:46:12 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.