Şimdi Ara

Microsoft Xbox Wireless Headset [Ana Konu] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
9
Favori
9.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaşarsın. Bu film kulaklığı değil desteklediği codecler belli hele elindeki Sony den sonra alıp anında iade edeceğine eminim. Bir arkadaşıma Arctis 9x aldırdım 200$ lık kulaklık adam HW700 kullandığı için bütün kulaklıklar ona çöp geliyor 9x’i de aldığı gibi iade etti. Microsoft Xbox Wireless Headset [Ana Konu] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Bende benzer düşünüyordum ama önyargılı da hareket etmek istemedim.

Teşekkürler hocam.
  • Bende satın aldım gayet iyi bu pahalılıkta bu fiyat normal bu pahallığı ms değil ekonomi yönetime soracaksın

• Ben amazon.de'den bu kulakligi aldim. Kulaklik geldi white noise, hissing, buzzing artik ne derseniz. Inceden bir tislama sesi geliyordu arkadan. Ana menude cok rahat duyulabiliyordu. Tr microsoft'u aradim gonderdim. Baska bir kulaklik gondermisler sanirim bunda da ayni sesten var hatta daha yuksek oktanli geldi bana. Bu ses sizde de var mi? Yok benle alakali bir durum mu tekrar garanti ile ugrasmak istemiyorum acikcasi sizin cevabiniza satmayi dusunuyorum. Cevaplarsaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 25 Nisan 2021; 17:30:13 >
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Menü de boşta iken arkaplan da herhangi bir çızırtı sesi bende yok. Mikrofon tarama kısmı buna yol açıyor diyorladı. Bende o ayar baş ile orta arasında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt

Kapaliyken ve ana menudeki duydugunuz ayni mi? Hic arka plan sesi yok mu ben cok sanssizim o zaman. Oyleyse ben bunuda geri gonderiyeyim. Ben daha once wireless kulaklik kullanmadim ikiside ayni cikinca kablolulardaki ölüm sessizligi olayi yok herhalde bunlarda diye dusunmustum ama sıkıntı bende sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 25 Nisan 2021; 18:26:46 >
    Bende yok en ufak ses bile. Tabi bu kulak hassasiyeti ile de olabilir. Mikrofon tarama kısmına baktınız mı hocam ?

Dostum bu sorun bende yok ancak bende dış ortam seslerinden muzdaribim. Ayarlardan/donatılar dan kapatsam dahi kulaklık çok hassas olduğu için karşı tarafa microfon dan ortam sesleri gidiyor maalesef.

• Amazon.tr'de stoklara tekrar gelirse almayı düşünüyorum.

• Bilgisayarda kullanmayı düşünüyorsanız güncelleme gelene kadar kesinlikle ALMAYIN. Kablo derdinden kurtulmak için üzerindeki Windows 10 ibaresine güvenerek aldım. Keşke daha çok araştırsaydım. Ürünün yazılımsal sıkıntıları mevcut. Discord gibi uygulamalarda konuşmaya katıldığınızda oyun, windows sesleri gidiyor. Kablosuz olarak stereo bağlayamıyorsunuz. Mono çalışıyor. Kendi uygulaması wireless olarak bağlandığında çalışmıyor (https://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/accessories/xbox-accessories-app) linke tıklayıp aşağıda yazdığı üzere donatılar uygulamasını kullanmak istiyorsanız dongle satın almanız gerekiyor.

Yaşadığım sorunlarla ilgili Türkiye ekibi destek veremediğini belirtti. Vatan bilgisayar ise geri iade almıyor. Zararına satışa koyacağım muhtemelen.

Sorunlar ile ilgili İngilizce sayfaları aşağıya bırakıyorum.

https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=13&checkda=1&ct=1633458353&rver=6.7.6643.0&wp=MBI_SSL&wreply=https:%2F%2Fanswers.microsoft.com%2Fen-us%2Fsite%2Fcompletesignin%3Fsilent%3DTrue%26returnUrl%3Dhttps%253A%252F%252Fanswers.microsoft.com%252Fen-us%252Fxbox%252Fforum%252Fxba_wowpc-xba_gowpc%252Fxbox-wireless-headset-issues-on-pc%252F125fe436-aafe-4fb0-9e65-78ce79c07ac6&id=273572&aadredir=1

https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=13&checkda=1&ct=1633458353&rver=6.7.6643.0&wp=MBI_SSL&wreply=https:%2F%2Fanswers.microsoft.com%2Fen-us%2Fsite%2Fcompletesignin%3Fsilent%3DTrue%26returnUrl%3Dhttps%253A%252F%252Fanswers.microsoft.com%252Fen-us%252Fxbox%252Fforum%252Fall%252Fxbox-wireless-headset-mic-issues%252F851e744a-af20-4f9d-a199-c30b29d8e593&id=273572&aadredir=1

Yakın zamanda çözülür umarım. Bu konumdayken kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Bu durum kötüymüş. Konsol ve telefon için şuan sorun yokta. Bilgisayar da test etmemiştim.

• Kulaklığı Amerika üzerinden getirtiyorum ay sonu gibi elimde olacak. Gelince deneyip göreceğiz.

• Series x için almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim, şu an 1100-1200 liraya alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan birisi diye biliyorum. Corsair HS75 XB da çok iyi diyorlar, biraz araştırabilirsiniz. Benim ilk kablosuz kulaklığım olduğu için çok deneyimli değilim. Bir de StellSeries Arctris 1 Wireless tavsiye ediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: szhek

arctis 1 wireless ile xbox headset kıyaslaması yapabilecek kimse var mı ikisini de kullanan? ben biraz arastırdıktan sonra arctis 1 wireless aldım, memnunum gibi kıyaslama yapamıyorum tabiki xbox u denemedigim için.. tercih etmemdeki sebep ses kalitesi, tüm cihazlarla calısabiliyor olması ve baglantı secenegi wireless 2.4 ghz. xbox bluetooth ile baglandıgı için gecikme olma riski beni tedirgin etti açıkçası. öte yandan xbox headsetin konsol menüsünde ayar yapılabiliyor olması şarj durumunu görebiliyor olmamız cezbedici.

Hocam aldığınız kulaklıgın tam.adını ve ne kadara aldığınızı söyleyebilir misiniz? Bir de nasıl, memnun musunuz? Misal oyunlar harici xbox üzerinden Youtube, amazon ve netflixte film felan izlerken kulaklıgı kullanabiliyor muyuz, deneme şansınız var mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Bende dün sahurdan önce verdim siparişi Media Markt üzerinden. Kupon ile birlikte 1049 TL ye geldi. Microsoft etiketini görmek yeterli benim için. Bu yüzden memnun kalacağına o kadar eminim ki.
    Hayırlı olsun hocam, Xbox üzerinden Youtube, Amazon ve Netflixte film izlerken kulaklığın performansı nasıl, o programlar üzerinden de kullanabılıyoruz değil mi?

• Hiçbir yerde stok yok şuan alıcam ama alamıyorum bu yüzden.
    Acaba ne zaman yenilenir stoklar :/

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum. Evet sorunsuz çalışıyor ve performans cidden iyi. Dolby ile birleşince hele ki ayarları da doğru şekilde yapınca etkileyici oluyor. Bana göre iki ekşisi var. Birisi mikrofon dan ortam seslerinin karşı tarafta gitmesi, diğeri deri pedler. Sıcakta terleme yapabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Eyvallah dostum. Evet sorunsuz çalışıyor ve performans cidden iyi. Dolby ile birleşince hele ki ayarları da doğru şekilde yapınca etkileyici oluyor. Bana göre iki ekşisi var. Birisi mikrofon dan ortam seslerinin karşı tarafta gitmesi, diğeri deri pedler. Sıcakta terleme yapabiliyor.
    Teşekkür ederim hocam, bu nasıl peki?

Microsoft Xbox Wireless Headset [Ana Konu]

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Steelseries hiç kullanmadım açıkçası net bir şey söylemek istemiyorum. Ama eğer tavsiye istersen Turtle Beach Stealth 700 gen 2 olabilir. Astro A serisine bence en yakın kulaklık o ki Astro nun gücü malumundur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.