Şimdi Ara

Microsoft Xbox One S 1TB All Digital 3 Oyun + 1 Kol 1399 TL(N11 de 1299)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft Xbox One S 1 TB All Digital + Minecraft + Sea Of Thieves + Fortnite (3 Oyun) + 1 Kol TR Garantili 1399 TL.
    Üstelik N11'de 100 tl indirim kuponu ile 1299'a geliyor. Çek satışında indirim kuponu satıyorum almayı düşünen varsa yardımcı olurum.
    PS4 Almayı düşünüyordum. Xbox'un fiyatı daha uygun görünüyor.

Microsoft Xbox One S 1TB All Digital 3 Oyun + 1 Kol 1399 TL(N11 de 1299)
    N11
    HepsiBurada
    Vatan Bilgisayar
    Trendyol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoseCity -- 25 Kasım 2019; 16:44:6 >

• Microsoft Xbox One S 'in normal xbox one 'dan ne farkı var? fiyat iyi mi?
  • ProfXavier kullanıcısına yanıt
    Bu cihazda dvd surucu yok herşey dijital olarak yükleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Fiyat iyi ama farkını bende bilmiyorum kullananlar memnun. Daha pahalıya 1 sene sonra çöp olacak PS4 almaktansa bu daha mantıklı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoseCity -- 25 Kasım 2019; 11:2:34 >
  • vatandakininde 1 yıllık ea access veriyor, bu ne işe yarıyor bilginiz var mı?
    One s video için 4k destekliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otopark O kullanıcısına yanıt
    Bazı oyunlar ücretsiz oynanabiliyor.
  • Cd takılmıyor buna. Bilemiyorum amazondaki 3 oyunlu 199 dolar ps4 1 tb daha mı mantıklı olur.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    199 dolar ama vergi ve kargo dahil kaç dolar oluyor ? Bunda oyunlar daha uygun ve ücretsiz birçok oyun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

Fiyat iyi ama farkını bende bilmiyorum kullananlar memnun. Daha pahalıya 1 sene sonra çöp olacak PS4 almaktansa bu daha mantıklı geldi.
    2020 sonu Xbox ta yeni konsolu çıkarıyor sony ile birlikte. Senin mantığa göre, 1200 TL verip yeni aldığın xbox ta 1 sene sonra çöp olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 25 Kasım 2019; 11:40:53 >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    6 sene önce çıkmış cihaz ile bu sene çıkan cihazın desteklenme süresi aynı olmaz.
  • Çİft kol seçeneğiyle uygun alternatif var mı arkadaşlar? Pes oynamak için alacağım, sonradan kol alsam daha mı pahalıya patlar bana?
  • RoseCity kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkmış cihaz derken konulara uzaksınız galiba ufak bir araştırma yapınız iki konsolunda güçlendirilmiş versiyonları mevcut xbox one x ve ps4 pro diye ama ikiside kendi güçsüz versiyonlari ile aynı oyunları oynatiyor. Senin bu cihazda maalesef yeni bir cihaz değil.

• iexorcism kullanıcısına yanıt
    All digital versiyonu yeni çıkmış bir cihaz bundan dolayı daha uzun süre destek alacağını söylüyor arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11'de 1299 TL yazılmış başlığa ancak 1399 TL.

Ayrıca şu dijital versiyon 900 - 1000 TL'ye düşmedikçe almayın. Söylüyorum yine söylüyorum. Hem sürücü koymayıp hem de sürücülü fiyata satmak tam microsoft'luk iş.

Bazıları şöyle diyecek kaç yıldır kullanıyorum sürücü ile işim olmadı hep dijital oynarım. İyi de sen dijital alıyorsun diye biz de mi dijital alacağız? Belki ben kutulu uygun fiyata buluyorum oyunları oradan alıyorum.

11.11'de 1500 TL'den sattılar. 1 seneye kalmaz fiyat daha da düşer. Eğer almak isterseniz o zaman alırsınız bu dijital versiyonu.

NOT: Ara sıra A101 Online'a bakın. 11.11'de indirim vardı normal sürüm + division 2 oyunu 1340 TL'ye geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 25 Kasım 2019; 12:5:33 >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Donanim değişmediği sürece ne farklı olarak destek alabilir? Yeni nesile çıkan oyunları mi oynatacak adamlar neden yeni nesil çıkarsın o zaman? Buna çıkan her şeyi 6 sene önceki xbox one da oynatiyor buna destek demek xbox one serisi tüm cihazlara destek demek, aynısı xbox 360,ps3de de oldu yok süper Slim yok Slim bilmem ne modelleri çıktı hangisinin ekstra desteği var? İster xbox one s ultra süper uber çıksın hatta yeni nesil çıktıktan sonra çıksın adında one varsa ömürleri aynıdır.

Edit örnek olarak ps3 super Slim modeli 2012 ekimde çıktı ps4 2013 Kasım yani aralarında bir yıl var aynı mevzuya benzer xbox tarafında da xbox 360 e modelinde yaşandı. Xbox one dan 4 ay önce falan çıktı. Ekstra destek bekleyenler hayal görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iexorcism -- 25 Kasım 2019; 12:20:24 >
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    Oyunsuz çift kol 1950 tl civarında sadece bu pakette indirim var.
  • N11'de indirim kuponu ile 1299'a geliyor. Diğer düşünceleriniz size kalmış saygı duyarım.
  • Microsoft Xbox One S 1TB All Digital 3 Oyun + 1 Kol 1399 TL(N11 de 1299)

• Xbox kara cuma için tavsiye satış fiyatı diye görsel yayınladı. O yüzden muhtemelen diğer firmalarda fiyatı 1400 e çekecektir.

İyi cihaz, netflix, spotify da açar tv nizde. Oyun da oynatır. En geç iki seneye eski nesil konsol olacağını bilerek alırsanız, sonra canınız sıkılmaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.