Şimdi Ara

★★ Microsoft Xbox Black Friday İndirimleri 17-27 Kasım 2017 ★★ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
8
Favori
12.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cepteteb indirimi alabiliyor muyuz acaba siteden?
  • şimdiye kadar aldıklarım.

ff 15 - 60,10 tl
    halo wars 2 - 75,13 tl
    evil within 1 - 19,14 tl
    ac ezio coll - 73,10 tl
    dying light - 36,30 tl
    w3 exp pass - 29,50 tl

f4 exp pass biraz yüksek geldi 100$ limit koymuştum altında kapatıcam süpriz olmazsa , bioshock u istiyorum koleksiyon olarak 66 tl cazip aslında.
  • Şu fifa+nba paketini almak istiyorum ama siparişinizi işleme koyamıyoruz diye bir ibare çıkıyor? Aynı kartla biraz önce EA Access aldım bir sorun çıkarmadı. Bilgisi olan var mıdır?
  • Bende 2 oyun aldım şimdilik;

AC Origins'i bekliyordum,indirimler başlamadan 150TL'ye forum 2ci elden kod satan bir arkadaştan aldım,indirimle 40$/160TL oldu kayıp/kazanç yok gibi.

Wolfenstein 2 - US store'dan aldım 30$=115TL TR store'da 155TL

Prey - TR store'dan aldım 57TL US store'da 20$=77TL

CoD WW2 - Bir umut beklemedeyim :) Olurda indirime girmezse;

Elimde 20$ kredi kaldı,Halo Wars 2 TR store 75TL/US 20$ aynı fiyat veya Bio Shock Collection TR store'da 66TL/20$ TR 10TL daha ucuza geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParabellumTR

Bende 2 oyun aldım şimdilik;

AC Origins'i bekliyordum,indirimler başlamadan 150TL'ye forum 2ci elden kod satan bir arkadaştan aldım,indirimle 40$/160TL oldu kayıp/kazanç yok gibi.

Wolfenstein 2 - US store'dan aldım 30$=115TL TR store'da 155TL

Prey - TR store'dan aldım 57TL US store'da 20$=77TL

CoD WW2 - Bir umut beklemedeyim :) Olurda indirime girmezse;

Elimde 20$ kredi kaldı,Halo Wars 2 TR store 75TL/US 20$ aynı fiyat veya Bio Shock Collection TR store'da 66TL/20$ TR 10TL daha ucuza geliyor.

BioShock oynamadıysanız mutlaka onu alın hocam
  • prey aldım öncelikle. şunu öğrenmek istiyorum. mesela yeni nesil konsol xbox two olsun. orada biz onedaki oyunlarımızı oynayabilecek miyiz? micrisoft hesabımızdaki oyunlar gelecek nesillere de aktarılacak mı?
  • Loras Tyrell kullanıcısına yanıt
    Oynarsın. Şuan Xbox One X360 ve ilk çıkan xbox daki oyunları bile oynatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asabopp kullanıcısına yanıt
    Nasıl aldınız bende almak istiyorum anlatabilirmisiniz acemiyim biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Fifa 18+NBA Live 18 paketi 170 TL

Ben bunu bulamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Fifa 18+NBA Live 18 paketi 170 TL

Ben bunu bulamadım :S

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/ea-sports-fifa-18-nba-live-18-the-one-edition-bundle/c1tv5j9g7cxj
  • Rusya store dan Forza Horizon alıcam Bilgi sahibi biri yok mu nasıl alabilirim oyunu

• maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    Plati.ru dan gift kod alacaksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar rdr hiç oynamamış birisi için one da tavsiye edermisiniz ? Oyun zamanında çok övülmüş 2 si de gelecek ama grafik olarak one da nasıl olur deneyen öneren var mı _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elenion

arkadaşlar rdr hiç oynamamış birisi için one da tavsiye edermisiniz ? Oyun zamanında çok övülmüş 2 si de gelecek ama grafik olarak one da nasıl olur deneyen öneren var mı _?

pc de olmadığı için grafik olarak daha iyi görünen başka platform yok zaten 360 da nasıl görünüyorsa one dada aynı . çok takıntılıysan grafiğe biraz eski gelebilir ama oynamaya değer.
  • yok yakıntılı değilim konsolda bf2-3-4 onları oynadım sıkıntı olmadı açıkcası grafik
  • 14 günlük gold kodu ile fifa18+ nba 18 paketini indirimli alabilirmiyim ?

14 gün sonra bir sorun çıkarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Plati.ru dan gift kod alacaksın.

Başka bir hesap açıp bölge mi Rusya yapıp ta mı alacam yoksa oyun kod olarak mı geliyor gift Card aldıktan sonra nasıl bir yol izleyeceğim

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Şu paketi bir türlü alamadım. 3 kart denedim 3ünde de işleminizi gerçekleştiremiyoruz dedi. Alacak arkadaş olursa P1 veya P2 ye talibim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 17 Kasım 2017; 16:47:49 >
  • Ortak çıkarsa akşama maçtan sonra fifa 18 ve Nba 18 bundle alınacaktır.

Ayrıca the evil within 2

Formula 1 2017

Tekken 7 deluxe edition

İçin ortak çıkarsa duruma göre değerlendiririz.

• Arkadaşlar yabancı storelardan kredi kartı ile alışveriş yapabiliyor muyuz gift card almadan? Deneyen oldu mu? Oyunların çoğu Mısır store'da daha ucuza denk geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.