Şimdi Ara

★★ Microsoft Xbox Black Friday İndirimleri 17-27 Kasım 2017 ★★ (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
8
Favori
12.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Bethasda oyunlarını USA dan alman gerekiyor en ucuz orada 30$

aynen dostum usa daha uyguna geliyor yeni gelen ekip xbox tr de belliki bir çalışma yapmış , bethesda nın yeni iki oyunu wolf 2 ve evil within 2 xbox da 300 tl ps da 200 tl çıkış fiyatları, indirim oranları ikisindede %50 ama çıkış fiyatında gözden kaçan bişi var bence onu anlatmaya çalıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskrain -- 21 Kasım 2017; 11:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyy

bu arada psn indirimlerini görünce xbox tr deki değişimin farkını görüyoruz şu bethesda çıkış fiyatlarınada ayar çekseler bir orda sorun kalmış oyn 300 tl den çıkınca %50 indirimle 150 tl oluyor psn dede % 50 almış 105 tl ye düşmüş bunun dışında aynı anda indirim alan çoğu oyunda %25-%40 daha iyi fiyatlar var xbox da.

edit : psn plus indirimlerini yeni eklemişler bu arada xbox la aynı fiyata geliyor çoğu oyun, yanlış bilgi vermiş olmamyım kendimi düzelteyim.
    https://psprices.com/region-tr/search/?q=bioshock&platform=PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskrain -- 21 Kasım 2017; 11:28:2 >

• live gold hangi ülkede en ucuz olduğunu nereden öğrenebilirim ?
  • yasyas kullanıcısına yanıt
    Live genelde indirime girmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAD MAX -- 21 Kasım 2017; 16:50:25 >
  • MAD MAX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler şu 1 Tl bir ay bitince yıllık alayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LENASSO

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

İndirimler 27'sine kadar böyle mi kalacak? Yeni indirimler eklenir mi?

4 gün sonra bu indirimler bitecek yenileri gelecek.

hocam şu an indirimde olan oyunların biteceğine emin misiniz? hepsi 27sinde bitmeyecek mi ?
  • arkadaşlar 1 aylık ücretsiz deneme üstüne 1tl'ye 1 ay daha yani 2 aylık live üyeliği alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: colaker

arkadaşlar 1 aylık ücretsiz deneme üstüne 1tl'ye 1 ay daha yani 2 aylık live üyeliği alabilir miyim?

yemedi
  • beyler ea access üyesiyim battlefield 1 i satın almak istiyorum. Mağazadan izin vermiyor ea access içinden de izin vermiyor. yoksa sadece devrim paketini mi alabilirim. bana sadece battlefield 1 yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xit

beyler ea access üyesiyim battlefield 1 i satın almak istiyorum. Mağazadan izin vermiyor ea access içinden de izin vermiyor. yoksa sadece devrim paketini mi alabilirim. bana sadece battlefield 1 yeterli.

EA Access içinde zaten battlefield yok mu? Direk oynayabilmeniz lazım üyeliğiniz süresince.
  • Arkadaşlar gta 5 alacağım key olarak en uygun nerden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni çıkan oyunlarda gerçekten güzel indirimler oldu. Benim oyunlar artık 100 ü aştığından Get Even ile yetiniyorum. Need for Speed Payback i yılbaşına salladım. Super Luckys Tale yarın indirime girecekmiş. O da iyi bir fiyatla gelirse araya sıkışır. Yine Ruiner ın düşmesi fena olmadı. Ama öncelik sebebiyle onu da erteledim. Observer gelse onu da kaçırmazdım. AAA single ağırlıklı oyunlar için biraz daha zaman geçmesi lazım. FF XV i 150 tl den indirimli iken şimdi 60 tl. Quantum Break 90 dan inmezken bu ay 40 tl ye kaptık. Zamanlama ve sabır önemli

• Valla ben de xbox dünyasında yeni katılan bir oyuncu olarak sizlerin aldıkları bahsettikleri oyunlara bakarak epey bir oyun aldım. Lakin bu satın alımlar sırasında "FFXV Digital Premium Edition" hata verdi. Diğerlerini aldıktan sonra tekrar almaya döndüm tekrar hata verdi. "Ödemenizi İşleme Alamıyoruz" diyor. Ödeme kaynaklı sıkıntı olsa diğerlerini alamaz. Durumu anlayamadığım için sizlere danışayım dedim. Nasıl bir yol izlemem lazım sizce? İçinizde bu hatayla karşılanınız oldu mu?

İyi eğlenceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAmiraL

Valla ben de xbox dünyasında yeni katılan bir oyuncu olarak sizlerin aldıkları bahsettikleri oyunlara bakarak epey bir oyun aldım. Lakin bu satın alımlar sırasında "FFXV Digital Premium Edition" hata verdi. Diğerlerini aldıktan sonra tekrar almaya döndüm tekrar hata verdi. "Ödemenizi İşleme Alamıyoruz" diyor. Ödeme kaynaklı sıkıntı olsa diğerlerini alamaz. Durumu anlayamadığım için sizlere danışayım dedim. Nasıl bir yol izlemem lazım sizce? İçinizde bu hatayla karşılanınız oldu mu?

İyi eğlenceler...

FF XV Premium bende de aynı hatayı verdi, sonra GEOW4 denedim onda sorun olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 22 Kasım 2017; 12:15:18 >
  • Oyun dikkatimi çekti ama hangisini alacağıma karar vermedim. Sence Ultimate Edition almak mantıklı mı? Season Pass işe yarar mı?

Her ne kadar oyun counter özlemime çare gibi gözüküyor olsa da (ki bugün değilse de yarın alırım ben bu oyunu galiba) FF XV Premium şu indirimde alınmalı hissinden kurtulamıyorum. Bir kaç defa daha denedim ama hala alamadım oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAmiraL

Oyun dikkatimi çekti ama hangisini alacağıma karar vermedim. Sence Ultimate Edition almak mantıklı mı? Season Pass işe yarar mı?

Her ne kadar oyun counter özlemime çare gibi gözüküyor olsa da (ki bugün değilse de yarın alırım ben bu oyunu galiba) FF XV Premium şu indirimde alınmalı hissinden kurtulamıyorum. Bir kaç defa daha denedim ama hala alamadım oyunu

Ben sadece senaryosu için normal versiyon aldım, pek sevmiyorum multiyi :)

• Micosoft Destek Telefon Hattı Üzerinden Aldım FF XV
  • Bende biraz önce tr store dan ff 15 ile the witcher 3 satın aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada ff 15 i telefondaki xbox uygulamasından satın aldım

• O kadar olumsuz yoruma ve incelemeye rağmen 128 tlye nfs Payback aldım arjantinden. Umarım pişman olmam.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.