Şimdi Ara

Microsoft Xbox 360 controller HB orjinal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni pc toplamanın üstüne birde gamepad ihtiyacı duydum forumlardan okuduğum kadarı ile Xbox gamepadlerinin sorunsuz çalıştığını öğrendim. Teknoloji mağazalarında 150 ile 230 tl arasında değişen Xbox 360 gamepadinin hb üzerindeki bir satıcıda 94 tlye buldum ama orjinal mi değilmi çok büyük şüphe duydum ve sizlere sormak istedim. Bu konuda bilgisi olan var mı bu fiyata orijinal olma ihtimalimi varmı sonuçta HB üzerinden satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-kablolu-oyun-kolu-pc-uyumlu-p-BSSARFST01380

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufrat -- 7 Haziran 2016; 18:37:12 >

• HB üzerinden satılınca korsan ürün orjinal olmuyor maalesef, bu kolun üretimi yok artık Xbox one kol almanızı öneririm pc ile %100 uyumludur android şarj kablosuyla bağladığınızda driver vs. kurmadan oynarsınız.
  • Yorumun için teşekkür ederim hocam o zaman biraz daha para biriktirip xbox öne kolu almak daha mantıklı aslında gönülde hep o vardı ama şu analog trigerlarin pcde çalışmadığını duyunca benim için xbox 360 ile aynı oldu hala aynı mı peki trigerlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.