Şimdi Ara

Microsoft Windows Defender nedir ne işe yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Windows Defender ne işe yarar arkadaslar ? Windows orjinal ise windows defender i, mediaplayer 11 i, explorer 7 yi kurabiliyormusuz . bu üc programı kurmakda bi sakınca varmıdır? bulnarı kuran varmı? Pc yi yavaslatırmı . saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 31 Mart 2007; 16:51:43 >

• ben üçünüde kullanıyorum özellikle media player 11 çok hoş olmuş.ie 7 de öyle sekmeli düzen filan harika.defender de yüklü ancak sanırım spyware yazılımı gibi bişe tam anlayamadm görevini.
  • bunları yükledikden sonra pc kasıldımı ( yavasladımı ) ? bilgilerin icin sagol arkadas...
  • Defender spy ware add ware gibi zararlı reklam yazılımlarını temizler pc de olması gerekir alternatif bir program sorarsanız add-aware se professional programı.
    İE 7 ise ie6 nın geliştirilmişi ben şahsen kullanmıyorum mozilla bana göre daha iyi.
    Media player 11 ise yüklemenizi tavsiye ederim güzel olmuş.

Bu programlar pc yi kasmaz zaten hemen hemen herkez bu programları veya bunlara benzer programları kullanıyor
  • Defender'i ben de yükledim sistemi kastırmaktan başka bir işe yaramıyor. Spyware, trojen vs. için düzenlenmiş başarısız bir program bence...
    Ayrıca Adaware, spybot&destroyer bu ikiside fos güvenilmez programlar. Superantispyware bunlardan daha iyi ya da Spyware Doctor.
    İE7 ve MP11 kullanışlı programlar. Biraz google da araştırırsan nasıl kuracağını öğrenirsin.
  • defender i ve explorer 7 yi yükledim güzel programlar . mediaplayer 11 i de yükleyecegim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.