Şimdi Ara

Microsoft, Windows 7 ve Office desteğinin sonlanacağını kullanıcılara bildirimlerle duyuracak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende sistemin tam olması guncel olması gıbı takıntılara sahıbım ama bende de ozellıkle ses konusunda sıkıntı var wındows 10 un creatıve ses kartlarıyla yasadıgı ses problemını duymayan kalmadı sanırım adamlar ınsıder surumlerındekı sorunu 4-5 aydır cozemedıler ve creatıve den yardım ıstedıler. Creatıve ıse bu konuda destek verırmı bılemem cunku x-fi tıtatıum seskartı onlar ıcın cok eskı ve olu bır teknoloji. Fakat sorun bununlada kalmıyor daha yenı serı zxr kartlarıda tamamen kullnılmaz hale getırıyor ve suanda ses kartları turkıyede neredeyse satılmıyor yenısını alacam desen yok. Piyasadaki asus marka ses kartlarınında dolby dıgıtal lıve ve dts connect ozellıgı yok yanı bır ton para dokuceksın ve oyun oynarken dolby ve dts ses olmayacak. Tek cozum ses kartını amozondan falan sıparıs edeceksın falan fılan baya sıkıntılı ıs arıza cıkarsa sıkıntı buyuk. Suanda ınsıder surumunden cıkarak normal guncel surume dondum ama yakında o ınsıder surumu herkesın kullnımına sunulacak ve zorunlu otomatık update ıle benım seskartı mefta olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

Bende sistemin tam olması guncel olması gıbı takıntılara sahıbım ama bende de ozellıkle ses konusunda sıkıntı var wındows 10 un creatıve ses kartlarıyla yasadıgı ses problemını duymayan kalmadı sanırım adamlar ınsıder surumlerındekı sorunu 4-5 aydır cozemedıler ve creatıve den yardım ıstedıler. Creatıve ıse bu konuda destek verırmı bılemem cunku x-fi tıtatıum seskartı onlar ıcın cok eskı ve olu bır teknoloji. Fakat sorun bununlada kalmıyor daha yenı serı zxr kartlarıda tamamen kullnılmaz hale getırıyor ve suanda ses kartları turkıyede neredeyse satılmıyor yenısını alacam desen yok. Piyasadaki asus marka ses kartlarınında dolby dıgıtal lıve ve dts connect ozellıgı yok yanı bır ton para dokuceksın ve oyun oynarken dolby ve dts ses olmayacak. Tek cozum ses kartını amozondan falan sıparıs edeceksın falan fılan baya sıkıntılı ıs arıza cıkarsa sıkıntı buyuk. Suanda ınsıder surumunden cıkarak normal guncel surume dondum ama yakında o ınsıder surumu herkesın kullnımına sunulacak ve zorunlu otomatık update ıle benım seskartı mefta olacak.
    Düzeltmeden tüm kullanıcılara dağıtılacağından emin misiniz diyeceğim ama Microsoft'tan beklerim :)

Ben de en son 95-XP'de çalışan retro oyunları kurarken sorun yaşadım. Fix etmek için yarım saat uğraştım, W7'de sorun yoktu, hatta sorun çıksa bile gömülü XP sanal makinesi (XP modu) vardı.

Ben de Adobe vs. W10 zorunlu tutmasa geçmezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de macOS ve Linux kullaniyordum, tam da Windows 7 olsa da kullansak diyordum, tum isletim sistemlerini silip yerine burnumda buram buram tuter Windows 7'yi yuklemenin hayallerini kuruyordum, haberi okuyunca vazcaydim.
    Saka yaw, ustune para verseler kullanmam
  • 740turbowagon kullanıcısına yanıt
    Windows 98 daha da iyiydi, Windows 95 ondan da iyiydi. En guzeli de Windows 3.1'di. Ne guzel eski DOS gunleri. Bu Microsoft da her gecen gun siviyor iyice
  • csh kullanıcısına yanıt
    Internete baglamayacagim bir bilgisayarim olsa siramatik, arsiv vs.. tarzi Win7 veya Xp kullanirim. Gundelik olarak zaten Debian kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 740turbowagon -- 14 Mart 2019; 10:13:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.