Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Microsoft Windows 2003

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Microsoft Windows 2003
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    968 Mesaj
    ölde valla win me gibi hata dolu bir sürü açık kapısı var 2 sene önce kullandım ama hala çıkaramıyorlar pyasaya
    |
    |
  • Yüzbaşı
    857 Mesaj
    Arkadaşım verdiğin link MS server 2003 çıktı...Bedavaya 600 mb çektim.Bu nasıl sorumsuzluktur.Hadi bilmiyordun niye milleti yönlendirdin!!!

quote:

Orjinalden alıntı: Northeastwind

http://download.microsoft.com/download/4/c/c/4cc5a2fe-c8cf-4f58-8d4b-b21e76f5bcf9/x09-45916.iso

Gelecek windows böyle bişi(Screen shoot)http://www.inndir.com/inndir.php?id=15245

P.M gönderilir.
    |
    |

• Yarbay
    3403 Mesaj
    bence longhornu 2008'den önce kurmayın, hele bi açıkları kapansın, stabilite kazansın...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

daha longhorn un beta sı yoookkk, beta çıkınca yerelleştirmeleride başlar ancak bilfiğim kadarıyla daha ekip bile oluşturulmadı

betası var arkadaşım.
    |
    |
    beta daha yok ortada, Alpha sürüm beta diye dolanıyor, nerden biliyorsun dersende kabaca şöyle söyleyeyeim, makinemde şu anda Windows 2003 Server SP1 in yerelleştirmelerinin bir bölümü yapılıyor, yani Windows un yerelleştirme işinde çalışıyoruz
    |
    |
    mcse2k3

ya server 2003 ü napcaksınız evde ya almayın siz
    |
    |

Orjinalden alıntı: ulasbbtr

bende windwos server 2003 enterprise kullaniyorum, cokmuyor gocmuyor kitlenmiyor, xpye gore kat kat hizli, ev kullanimi icin bir kac bir sey yapmak gerekiyor, bir takim servisleri kaldirip multimedia yeteneklerini arttirmak gibi, internette 2003 serveri xp gorunumune ve multimedia yeteneklerine kavusturmak icin yazilar bulabilirsiniz
    bunun gibi:
    http://www.msfn.org/win2k3/

quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Bende Windows Server 2003 var. Ev kullanıcısı ile alakasız bir sistem. Kesinlikle alakasız hem de.

Kardeş, evet ÇOK SAĞLAM bir sistem olduğu kesin de benim bir de yakalanma korkum var.

Malum O FİYATI verip de orijinal almamız mümkün değil. Seninki korsan mı?
    |
    |

• Teğmen
    114 Mesaj
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ulasbbtr

quote:

Bende Windows Server 2003 var. Ev kullanıcısı ile alakasız bir sistem. Kesinlikle alakasız hem de.

Kardeş, evet ÇOK SAĞLAM bir sistem olduğu kesin de benim bir de yakalanma korkum var.

Malum O FİYATI verip de orijinal almamız mümkün değil. Seninki korsan mı?

microsoftun sitesinden indirip kurmustum varsin korsan olmasin hos aktivasyon olayini hoplattik ama okulda alliance uyesi orda bedava veriolar bisi olmaz o kadar milli egitime bedava lisans verdiler windows kullanimi yayginlassin diye evime baskina gelirlerse kaldirir linux kullanirim bundan sonra keyifleri bilir
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,216
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.