Şimdi Ara

Microsoft, Windows 11'i Ekim ayında yayınlamaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft, Windows 11'i Ekim ayında yayınlamaya hazırlanıyor

Microsoft'un, Windows 11'in yıl sonundaki lansmanı ile ilgili erken duyurularına rağmen, işletim sisteminin yeni sürümü daha kısa bir zaman diliminde kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Kaynak, çeşitli belgelere, raporlara ve tanıtımlara atıfta bulunarak, Windows 11'in lansmanının bu yıl Ekim ayında gerçekleşebileceğini söylüyor.

Ayrıca Bkz.Windows 11 Insider Preview ISO dosyası artık herkes tarafından indirilebilir

Microsoft, Windows 11'in lansman tarihini henüz resmi olarak açıklamamasına rağmen, bunun Ekim ayında gerçekleşeceği varsayılıyor. Mevcut verilere göre, geliştiriciler şu anda Ekim ayının üçüncü veya dördüncü haftasında işletim sisteminin kararlı bir sürümünü yayınlamayı planlıyorlar.

Microsoft, Windows 11'i Ekim ayında yayınlamaya hazırlanıyor

Windows 11 ne zaman çıkacak?

Bazı kesimlere göre bu tarih 19 Ekim olarak belirtiliyor. Muhtemelen Microsoft, yakın gelecekte Windows 11'in lansman tarihini resmi olarak açıklayacak ve işlemcilerin yeni işletim sistemi ile uyumluluğu hakkında daha fazla bilgi sağlayacak.

Büyük olasılıkla, Microsoft'un Ekim ayında toplu bir Windows 11 dağıtımı planlamadığını varsayabiliriz. İlgilenen kullanıcıların mevcut güncelleme kanallarını veya ISO dosyalarını kullanarak işletim sistemini kendi başlarına kurabilmeleri daha olası görünüyor. Windows 11'in daha yaygın bir şekilde benimsenmesi ise önümüzdeki yılın başlarında olabilir. Microsoft, platformun önceki sürümlerini kitlelere sunduğu geçmiş dönemlerde de aynısını yaptı.

Kaynak:https://www.windowslatest.com/2021/08/24/microsoft-will-soon-announce-windows-11-release-date-rollout-plans/

• 11.11 de yayinlasin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu windows 11 in uyumlu olup olmadığı gösteren yazılım yayınlandı mı tekrardan? Acaba yükşeyebilecek miyiz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Satışını da N11 yapsın ( paralı satılacaksa) :)

• İşlemcim 7. Nesil bana olmuyor galiba. Neyse 10 la devam ederiz

• Her yeni Windows sürümünde yenilikleri görüp, yeni sürüme çok uzatmadan geçen birisi olarak ben Windows 11'in belli başlı şeyler hariç bize ne yenilikler getirip, ne katkı sağlayacağını anlayamadım hala.

• Windows 10 - 21H2 de EKİM ayında geliyor.

• Windows 11 tek yeniliği NVMe SSd leri daha verimli kullanmak başka bi esprisi yok wallpaperlar dışında :XD

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    sırf bu yüzden güncelledim sistemi

• Windows 10'un sevebileceğim temalı hali olmuş. Tabi vadedilen ve hoşuma giden bazı özellikleri de var o yüzden hoştur ama bizden istenilen de çoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 24 Ağustos 2021; 21:39:10 >
  • o zaman kod N11 11.11 W11

• microsoftun w11 e geçmeye zorlaması haricinde w11 e geçmeyi gerektirecek bir sebep yada w10 a göre bir avantajı olmadığına göre w11 in çıkmasıyla w11 e geçişe zorlamalar başlayacaktır.

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    Hocam windows mod'layan arkadaşlar o sorunu çözüyor, ama windows 11 makinaya kurup denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 25 Ağustos 2021; 06:09:39 >
  • SeniorGrandMaster kullanıcısına yanıt
    Avantajı yok mu? Güldürmeyin :)

• Bir surface pro 5 kullanıcısı olarak arayüzü falan çok güzel geldi ama kurduktan sonra anladımki bu tarz 2si1 cihazlarda tablet modu şart ama win11 de öyle birşey şuanda göremedim.Surface markası microsoft'a ait olduğu halde kenara atılacak bir konu değil ama nedense beta yüklediğimde bulamadım. İ5 7300 işlemcili olan sürüme kurdum baktım sıkıntılı geri dön dedim cihaz bitlocker oldu.Kod girsemde onarmaya attı ve onaramadı. Tekrar win10 sıfırdan kurmak zorunda kaldım.

• windows10 'a kıyasla daha fazla verinizi microsofta gönderecek herşey hazır. eki

• 11. ayın 11. gününde, zaman birimi sabah veya gece 11:11:11:11 (saat:dakika:saniye:salise) de yayınlamazlarsa asla kullanmayacağımMicrosoft, Windows 11'i Ekim ayında yayınlamaya hazırlanıyor 

not: b.ku çıkarılmış sürümü için okumaya devam:

11. ayın 11. gününde, zaman birimi sabah veya gece 11:11:11:11.11:11:11:11:11:11 (saat:dakika:saniye:salise:Milisaniye:Mikrosaniye:Nanosaniye:Pikosaniye:Femtosaniye:Attosaniye) e denk gelecek şekilde yayınlamazlarsa asla kullanmayacağımMicrosoft, Windows 11'i Ekim ayında yayınlamaya hazırlanıyor Microsoft, Windows 11'i Ekim ayında yayınlamaya hazırlanıyor 

• Clusive kullanıcısına yanıt
    hem gülün hem söyleyin. neymiş avantajı biz de bilelim.

• Stumaster kullanıcısına yanıt

tasarımı çok hoş olmuş. köşeli yapıyı bırakınca applela yarışır seviyeye geldi bence.

• "Ubuntu 21.10" da geliyor benzer zamanda, hayırlısı.Microsoft, Windows 11'i Ekim ayında yayınlamaya hazırlanıyor 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.