Şimdi Ara

Microsoft, Windows 11'i bekleyenler için rahatlama videosu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft, Windows 11'i bekleyenler için rahatlama videosu yayınladı

Microsoft, 24 Haziran'da yeni nesil Windows'u tanıtacak. Şirketin büyük çaplı revizyondan bahsetmesi mevcut işletim sistemine yönelik bir güncellemeden ziyade Windows 11'in tanıtılacağı yönünde beklentilere yol açtı. Yazılım devi bununla ilgili ince bir ipucu daha verdi.

Ayrıca Bkz.Realme Book ve Pad'in görüntüleri ortaya çıktı

Microsoft, 800 bin aboneye ulaşan resmi YouTube hesabında Windows 95, Windows XP ve Windows 7 işletim sistemlerinin başlangıç seslerini içeren bir video yayınladı. Yüzde 4.000 yavaşlatılarak meditatif hıza düşürülen seslerin, yaklaşan etkinlik hakkında aşırı heyecanlı olanlar için rahatlatıcı bir etkiye sahip olduğu vurgulanıyor.

Videodaki "11" detayı

Sizin de görebileceğiniz üzere yayınlanan video tam olarak "11 dakika" uzunluğunda. Ne 1 saniye eksik ne de fazla. Şirketin bu işaretle Windows 11'e atıfta bulunduğu düşünülüyor. Zira yazılım devi daha önceki teaser görüntülerde de bu yönde imalarda bulunmuştu.

Microsoft'un yayınladığı etkinlik teaser'ında, pencereden geçen ışık yerde "11" sayısına benzer bir gölge oluşturuyordu. Gözlerden kaçmayan bu detay da şirketin ince bir ipucu vermiş olabileceği şeklinde yorumlandı. Sun Valley kod adlı yeni Windows sürümü ile tanışmamıza çok az bir süre var. Ay sonuna doğru merak edilen tüm detayları öğrenmiş olacağız.

• windows 10'u düzeltsinler önce güncelleme yaparken sistemi çökenler var

• Tamam da nedir bu ima etmeler? Geliyor mu gelmiyor mu direkt soyleyin iste ey microsoft!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • daha çok strese girdim valla

• Çok rahatladım. Teşekkür ederim.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    o kadar ekran kartı değiştirdim vs değiştim Pc çökmedi 1 senedir format atmadım hala nasıl senin pc çöküyor anlamadım herhalde pc eski

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dalette -- 11 Haziran 2021; 19:54:15 >
  • Önceki teaser görüntüde windows simgesinin 11 derecelik açı yapması, yerde 11 sayısına benzer bir gölge oluşmasından daha bariz değil mi :D

• Sayının ne önemi var ben onu anlamadım. Ha 11 olmuş ha 10'dan devam etmişler bana farketmez. Gelecek içerik önemli.

• Pencere gölgesinin düz değil, renk tayflarından oluşmasını da atlamamak lazım. Flat design yerini tekrar şeffaf boyutlu 3d tasarımlara bırakıyor olabilir.

• Bu imalardan sonra 11 çıkmazsa artık bu senenin trollemesini yapmış olacaklar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gidi G kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Win 8 çıktığında yurtdışındaki bir teknoloji markette kampanyadan resmi kutulu win8 DVD'si almıştım. Türk Lirası ile 70-80 liraya gelmişti. Önce 8.1'e sonra Win10'a bu lisansla upgrade ettim. Lisanslı kullanmak çok daha keyifli. Dertsiz tasasız kullanıyorsun.

• Gorsel degisiklik geldigi icin yeni sistem adina gecicekler sanirim. Umarim Windows 10 kullanicilarina ucretsiz yukseltme saglarlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çokta iyi oldu taam mı? Çokta güzel oldu!

• quote:

Orijinalden alıntı: gidi

Bu mesaj silindi.

hwidgen varken 10 dolar bile vermem.

dolar olmuş 9 lira. karnımı zor doyuruyorum.

• Etkinlik günü Microsoft; 1 Nisan!
    Tüketici: İyi de 1 Nisan geçeli çok oluyor
    Microsoft: aaa... o zaman... 24 Haziran!

Microsoft ya bizimle eğlenmeyi çok seviyor ya da artık gerçekten de yeni sürüm 11.

• Yıl olmuş 2021 hala orjinal windows kullanmayan var :)

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Intel G2020 ile kullanıyorum Windows 10'u 2013 yılının işlemcisi gram sıkıntı çıkarmıyor siz nasıl beceriyorsunuz bu Windows 10'u çok merak ediyorum.

• Bizim orjinal windowsları adam akıllı 11e yükseltsinler para almadan da bi şey istemiyorum.

11miş 21miş bana fark etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz yükseltme sunarlar umarım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.