Şimdi Ara

Microsoft Windows 10 Pro 32&64 Bit Tr 9,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
4.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft Windows 10 Pro 32&64 Bit Tr Orjinal 9,90 TL

https://urun.n11.com/isletim-sistemi/microsoft-windows-10-pro-3264-bit-tr-hemen-teslim-orjinal-P248370075

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Mayıs 2018; 22:58:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 sene once oem windows key almistim, etkinlestirdikten sonra lisans yedekleme uygulamasiyla yedeklemistim pcdeki lisansi. Daha sonra pc yi formatladigimda cd keyi kabul etmemisti. Yedekledigim programla yedek lisansi geri yukletmistim, lisanslanmisti. Ucuza oem key aldiktan sonra lisansi yedekleyin omurluk lisansli kullanirsiniz.

Programin adi Advanced Tokens Manager
  • Geçen hafta 5 liraya dahi vardı şimdi bulamadım.

https://urun.n11.com/diger/windows-10-pro-3264-bit-turkce-orjinal-lisans-tr-3264-bit-P260169923

Lisans patlarsa hak iddia edemezsiniz ama patladığı yere kadar gider hesabı kullanırsınız ancak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci lisansı bunlar hiçbir hak hukuk taahhüt edemezsiniz bir şey olsa
  • Aliexpress işine benziyor. Bu kadar ucuz olması normal değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Aliexpress işine benziyor. Bu kadar ucuz olması normal değil.
    Aliexpress?

• TEnano kullanıcısına yanıt
    Aliexpress te satarlar bazen 3-5 dolara. Lisanslı oyun kurduğunda orjinal key olmadıkları anlaşılır. O türden olabilir diyorum.
  • Keyler OEM patlayana kadar kullanırsınız
  • Ha bunu kurmuşsun ha crack versiyon ne fark var ki. İkisinde de yasal bir fayda yok.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Kürek vurmamış oluyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: iphonekullanicisi

Öğrenci lisansı bunlar hiçbir hak hukuk taahhüt edemezsiniz bir şey olsa
    Öğrenci lisnsı ne demek? Bunu satın aldığımızda orijinal ürün olmamış mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D5AF8E7A8

Bu mesaj silindi.
    crack

• Lisanslı olmasının ne avantajı var ? Bilmediğim için soruyorum. Özellikle resmi işlerde
  • Çalıntı hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Lisanslı olmasının ne avantajı var ? Bilmediğim için soruyorum. Özellikle resmi işlerde
    ticari firmalarda kullanamazsın bu keyleri.
    ev kullanımı için işte, yıllar önce almıstım bi cd key sitesinden hala calısıyor. bir kaç arkadaşıma da aldım sorun cıkmadı.

crack mrack ugrasmamak için lisanlıyorum ben. daha kolay.

normalde oem keyleri böyle kaçak satıyorlar da

bunlar öğrenci lisansı ise normalde win 10 prodan farkı var mı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 31 Mayıs 2018; 1:55:17 >
  • 4 sene once oem windows key almistim, etkinlestirdikten sonra lisans yedekleme uygulamasiyla yedeklemistim pcdeki lisansi. Daha sonra pc yi formatladigimda cd keyi kabul etmemisti. Yedekledigim programla yedek lisansi geri yukletmistim, lisanslanmisti. Ucuza oem key aldiktan sonra lisansi yedekleyin omurluk lisansli kullanirsiniz.

Programin adi Advanced Tokens Manager

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 31 Mayıs 2018; 4:4:19 >
  • Evet evet crack kullanın tabi. Adamlar babasının hayrına crackliyor sanki onu. Sizin gibi armutlara yem olsun diye var crack. Ev kullanıcıları için mis gibi key akmaz kokmaz neyini beğenmiyorsunuz. Yıl olmuş 2018 hala bir yazılımın cracki ile uğraşan insanlar var.
  • nette ücretsiz pro için key bulabilirsiniz, yazılım falan değil. key paylaşan yerler var
  • cidden hala niye cracklemiyorsunuz diyenler var.

hırsızlık o kadar işlemiş ki artık normal kabul ediyor ve sizi de davet ediyor.

virüsler salınsın cracklerine ne diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feberman

cidden hala niye cracklemiyorsunuz diyenler var.

Sen Orjinal kullan bize yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feberman

cidden hala niye cracklemiyorsunuz diyenler var.

HA şu key i alip lisanslamışsın,Ha mydigitallife a uğramışşın. Emin ol 2 yönteminde Microsoft için hicbir faydası yok. Onun için emek hırsızlığı filan geçiniz bunları.

Emek hırsızlığı olmasın diyorsan

https://www.amazon.com/Microsoft-Windows-Pro-System-Builder/dp/B00ZSHDJ4O/ref=sr_1_2?s=software&srs=2529902011&ie=UTF8&qid=1527747809&sr=1-2 bakınız fiyatı 140$.

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/d/windows-10-pro/df77x4d43rkt Bu da microsoft un kendi sitesi 1000TL

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.