Şimdi Ara

Microsoft, Windows 10 Hesap Makinesi uygulamasına gelen yenilikleri duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft, bu yılın başlarında Windows 10 Hesap Makinesi uygulamasını açık kaynaklı yaptı ve kullanıcıları işletim sistemine dahil edilen bu önemli aracın geliştirilmesine katkıda bulunmaya davet etti. Gelen haberler ise bu gelişmenin ilk meyvelerini verdiği yönünde.

İki yeni özellik kazandı

Microsoft, Windows 10 Hesap Makinesi'ne gelen birkaç yeniliği kullanıcılarına duyurdu. Artık Hesap Makinesi uygulamasını çalıştırırsanız, pencereyi her zaman üstte tutabileceksiniz. Böylece ekranda çalışan diğer uygulamaların hesap makinesinin görünmesini engelleyemeyecek. Ek olarak, Hesap Makinesi uygulaması ana arayüzünde basit bir düğme ile başlatabileceğiniz bir mini mod alıyor.

Bu mini mod, uygulamanın arayüzünü küçültüyor ve yalnızca ekrandaki temel özellikleri koruyor. Bu sayede de birden fazla uygulamayla çalışıyorsanız, Hesap Makinesi'ni görmek daha kolay bir hale geliyor. Microsoft, Hesap Makinesi uygulamasının bu iki yeni özelliğinin tüm kullanıcılar için ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda herhangi bir tarih vermedi. Ancak önümüzdeki haftalarda gelecek güncelleme ile tüm kullanıcılara dağıtılması bekleniyor.

• Bu yeniliği kim hesap ettiyse bayadır bekleniyordu. Tebrikler, hayırlı işler olsun. 🤪

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be ne yenilik ama

• Bu gelişme çağ atlatır

• Sonunda :)

• La bende adam gibi grafik falan çizmeye başladı sandım. Ekranın üstünde kalmasını sağlamak için mi açık kaynak koda döndürdüler.. Iyiymiş..

• Microsoft yavaşta olsa yeni ve güzel adımlar atıyor. Bu arada muhalif mode açık kalmış arkadaşlar. Bu yorumlar ne böyle...
  • ööööffffff çoookkkk böyüüükkk yenilik

• 100 senedir KDE de bununan birşeyi yenilik olarak göstermek bravo...

• Her zaman diyorum çalıntı işletim sistemi ancak bu kadar olur. Fikir, tasarım, grafik özürlüsü Microsoft ancak bu kadar yapabiliyor kabullenin yada başka sistemlere geçin. Sizi Windows almaya zorlayan mı var ?

• Kimse de demiyor ki bu hesap makinesi ile casıo bilimsel hesap makineleri arasında neden hesaplama yöntemleri farklı işliyor?

Deneyin görün saçmalığı...

• Yüzyılın buluşu.
  • Şimdi sırf bu özellik için hayvan gibi güncelleme getirirler görürsünüz

• a haber yuzyilin buluşu..!!!!

• 2+2=5 edecek sandım

• Çok aptalca bir pirogram mikrozoftunki... Yıllardır aşağıdaki programı kullanırım :

Microsoft, Windows 10 Hesap Makinesi uygulamasına gelen yenilikleri duyurdu
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    ok, you use.

• ekranda en üstte tutma özelliği vardı zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.