Şimdi Ara

Microsoft ve Nokia telefon tanıtımlarını 17 Ağustos'ta gerçekleştirebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
19
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Microsoft ve Nokia telefon tanıtımlarını 17 Ağustos'ta gerçekleştirebilir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25490 Mesaj

Microsoft'un uzun zamandır üzerinde çalıştığı, Windows Phone 7 işletim sistemine 500'den fazla yenilik getiren Mango güncellemesi ve bu güncellemeyi taşıyacak ilk modellerin Microsoft-Nokia ortaklığının sonucu olan Nokia telefonları, firmanın en büyük umudu haline geldi.

Teknoloji dünyasının da yakından takip ettiği bu süreç artık sona ermek üzere. 17 Ağustos'ta Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecek oyun endüstrisi fuarı GamesCon'da  Nokia ve Microsoft da ortak bir etkinlik düzenleyecek.

Etkinlik ile ilgili davetiyeler gönderilmeye başlandı. Davetiyede özellikle etkinlik ve sürprizlerin katılımcıları beklediği belirtiliyor. 

Windows Phone 7.5 yüklü Nokia modellerinin en erken Eylül ayında tanıtılması ve piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak görünen o ki her iki firmada durgunluğa giren satışlarına ivme kazandırmak için acele ediyor. 

Bu bakımdan etkinlikte yeni modellerin tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Zira ilk Windows Phone 7.5 yüklü model olan Fujitsu IS12T geçtiğimiz hafta tanıtılmıştı. 

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Süpriz detected :d
  • Yarbay
    14386 Mesaj
    İyi bir birleşme.. Bakalım neler olacak. Ya da şöyle mi demeliydim Apple'a yaklaşabilecekler mi?
  • Yarbay
    2115 Mesaj
    Ah Nokia ah, kendi sonunu hazırladın haberin yok.
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    nokia meego ile gelişmeliydi windows la kendini bitirdi ve nokia apple ın şuan bile önünde gidiyor
    |
    |
  • Yarbay
    2435 Mesaj
    İkisinin birleşiminden ne çıkıcak acaba.Microkia ? Bkz:İsimlendirmeler; Anna,Belle.
    |
    |
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    food & drinks for free yazıyorda sadece yerli içecekler mi beleş :D:D oruçlu olmasak giderdik yemeğe D:
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    bakalım ilk çocuklar nasıl olacak bu birleşmeden birde çocukların isimleri anna, john, anderson vs.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    861 Mesaj
    Bakalım nasıl olacak ...
    |
    |
    Merakla bekliyorum; Nokia'nın diğer firmaların WP7'li modellerine göre nasıl bir fark yaratacağı benim için büyük merak konusu
    |
    |
    dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
    "
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Binbaşı
    1592 Mesaj
    Eğer ek hizmetler sunmuyorsa mesela Ovi Maps gibi falan, alınmaz. Ha fiyatı da önemli tabii ucuz olacağı söyleniyor. Bir de Nokia böyle ince telefonlar yapma artık ya, telefon dediğin ele gelir böyle 6600 gibi :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1592 Mesaj
    Bu arada benim aklıma şöyle bir ihtimal geliyor: Nokia yine istediği satış rakamlarına ulaşamayacak, planlar yine değişecek ve MeeGo ile devam edecekler.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

nokia windows işbirliği
    |
    |
    iyi güzelde windows işletim sistemine sahip nokialar (hadi diğer her şeyi atladık) android market ya da apple store ile nasıl yarışacak onu merak ediyorum. microsoftun bunlar gibi yazılım mağazası var mı şu an( hiç duymadım böyle bir şey) ve varsa şu an toplam kaç bin uygulaması var ?
  • Binbaşı
    1550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheOnu

iyi güzelde windows işletim sistemine sahip nokialar (hadi diğer her şeyi atladık) android market ya da apple store ile nasıl yarışacak onu merak ediyorum. microsoftun bunlar gibi yazılım mağazası var mı şu an( hiç duymadım böyle bir şey) ve varsa şu an toplam kaç bin uygulaması var ?
    quote:

Orijinalden alıntı: nights

Win7 ninde marketplace diye AppStore var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

evet az önce okudum. windowsunda marketplace'i varmış ama uygulama sayısı bakımından çok geride kalmış
    |
    |

• Binbaşı
    1592 Mesaj
    Evet sayi olarak digerleriyle kiyaslaninca komik gorunuyor ama ise yarar uygulamalar var. AppStore'u bilmiyorum da Android Market'in buyuk kismi gereksiz bence.

|
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1592 Mesaj
    Gecenlerde Microsoft'tan ya da Nokia'dan birisi Twitter'a 7.5 diye yazdi, o gun bugundur boyle geciyor isim olarak.

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.