Şimdi Ara

Microsoft'un hatası Windows telefonları kullanılamaz hale getirdi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
3.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir uygulama günde 2 defa güncelleme alıyorsa ya bitmemiştir yada bir önceki güncellemede bir hata oluşmuştur.Misafir!

• Benim telefonda güncelleme sonrası kapandı açılmadı bunun zararını kim ödeyecek hayırdır windows ne yaptın acil cvp bekliyorum.Nokia lumia 1520 windows işletim sistemlidir.

• otomatik güncellemeyle halen creators update yükleyemiyorum pc de. %7 de geri alıyor başarısız oldu uyarısı veriyor. Bişey var bayadır bu Microsoft ta rakip olmayınca böyle oluyor işte.

• İnsan güncellemeyi bir test ederdi lan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olan nokiaya oldu boşu boşuna
  • Ben halen wın 8.1 kullanıyorum çok memnunum wın 10 kesinlikle geçmeyi düşünmüyorum en iyi. Windows xp wın 7 ve wın 8.1 işletim sistemleriydi

• Zaten zar zor kullanılıyor. İyice kullanılmaz hale getirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Win bitti mi yani, harakiri mi yaptı?

Peki şimdi ne yapacağız, hangi yazılımı öneriyorsunuz?

Ama şu dos ekranında komut isteyen yazılımlar önermeyin lütfen, herkes sizin kadar bilgisayardan anlıyor olamaz değil mi?

Ne dersiniz, mesela yukarıdaki mesajınızı hangi yazılımla gönderdiniz, belirtirseniz araştıralım?

Hocam Windows Phone için söylemiş arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi ayağına sıkmış oldular. Bence yanlışlıkla yapılan bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morpheause

Kendi ayağına sıkmış oldular. Bence yanlışlıkla yapılan bir şey değil.

Bence de. Baktılar 4 yıldır 630, 720, 820, 920 gibi eski modelleri ekonomik ve sosyolojik nedenlerle hâlâ kullanlar var, kurtulmak istemiş olabilirler. Boş yere geri bildirim merkezini meşgul ediyorlar, güncelleme isteriz güncelleme isteriz akdeniz karadeniz güncelleme isteriz, snapchatte isteyiz, naynaynaynay naynıynıy diyorlar, yalan yanlış geri bildirimde bulunuyorlar, onlar da bozmak istemişlerdir telefonları uzaktan.

Zaten 950 XL gibi üst seviye cihazlarda mesela 950 modelinde böyle sorunlar yok.

Eski, alt seviye, ucuz telefonlarda 520, 735, 830 gibi telefonlarda sorunlar oluyor. Onların da zaten son kullanma tarihleri geçti. Ne güncel sistemi alıyorlar ne de firmware desteği var. Arada işte ufak tefek güncelleme alıyorlar 😜 tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 3 Haziran 2017; 22:19:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde Microsoft güncelleme ile bilgisayarlarda ki Wifi bağlantısının kopması hatta görmemesi sorunu getirmişti daha önce de benzer bazı sorunlar getirmişti.Bu arada bende bir Windows 10 kullanıcısıyım.
  • Ciddi bir sorun olarak gözükse de yedeğiniz varsa ve güncel ise kolayca eski hâline getirilebilir.

Android kullanıyorum ve her ay yedeğimi silip güncelliyorum yedeği, akıllı telefona güven olmaz, her an veriler durup dururken dahi uçabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluflame

yaw arkadaş bu zamanda windows telefon satın alıp kullanan adamda zaten akıl yoktur.

Maaş nasıl ?
  • Windows işletim sistemli bir telefon almak başta kullanıcı hatasıdır.
  • Almayın aldırtmayın

• boşuna windows phone çöp demedik kesinlikle iddia ettiklerinden daha fazla mağdur var... windows phone=çöp...

• Windows Insider programının sorumlusu Dona Sarkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

İsime bak

Dona sarkar

Bi de diyorlar ki türkçe lastik gibi, nereye çekersen oraya gider...

Ada bak hakkaten, şimdi bunu çekmeye gerek var mı Allah aşkına? Zaten dona sarkmış. Bi de biz çekersek

• Firma icinde guncellemeyi test edecek adam bulamamislar galiba. Yarisinda iPhone, yarisinda Samsung. Birbirlerine bakip "netcez?, taam ya yayinlayin gitsin" demislerdir. :D

• Windows Phone'a bir darbede Microsoft'tan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.