Şimdi Ara

Microsoft'un 2 'Pink' telefonunun resimleri internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft'un Pink projesi kapsamında CES 2010'da sergileyeceği iddia edilen 2 akıllı telefonunun ilk resimleri internete sızdı. Bir önceki haberimizde verdiğimiz 9to5 Mac sitesinin çizimleriyle birebir uyuşan yeni resimler cihazların sahip olacağı fiziksel özellikleriyle ilgili bizlere daha ayrıntılı bilgi veriyor.

Yakın zamana kadar PINK adı verilen tek bir mobil cihaz çıkartması beklenen Microsoft'un, “Turtle” ve “Pure” adı verilen iki ayrı telefon çıkartacağı, ancak cihazların üreticisinin Sharp olacağı konuşuluyor. Microsoft+ Sharp markalı olması beklenen iki cihazda fiziksel QWERTY klavyeye sahip olacak gibi gözüküyor. Turtle, tasarımıyla Palm Pre'i oldukça andırırken, Pure ise daha klasikleşmiş çizgilere sahip.

Turtle'ın ilk belirgin tasarımı hakkında bilgi veren 9to5 Mac sitesine göre Ocak ayında yapılacak olan tüketici elektroniği fuarı CES'de tanıtılması beklenen telefonların, Windows Mobile 7 işletim sisteminin desteklediği yüksek donanımlara sahip olması ve Microsoft'un mobil servislerini desteklemesi bekleniyor. Cihazların kullanıcıyla buluşmasının 2010 yılının sonunu bulabileceği konuşulanlar arasında.

"Pure"

"Turtle"

• Pure güzelde; Turtle'ı hiç beğenmedim. Turtle çok çocuksu olmuş. Neyse bakalım ülkemize gelecek mi; gelecekse de fiyatları ne durumda olacak???
  • Sabun tasarımcısına telefon tasarlatırsan ortaya ne çıkar.
    Hacı Şakir Turtle wm7 yi çok merak ediyorum tez zamanda çıksada merakımızı gidersek.
  • evet pure güzel görünüyor
  • beklediğimden iyi çıktı
  • tasarımları güzel
  • ben ikisinide sevdim
  • Dayatmalarindan bikmis tum dunya.Windows unu zoraki kullaniyoruz zaten.Simdi senin urunlerini alip da ne yapsin insanlar?muzik calar isinde akillanmadinmi?peki ya arama motoru isinde?sence bu telefon isinde hayir gorurmusun?.Sektorun 1.cisin diyemi bu cesaret?kusura bakmayin tutamadim kendimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

Sabun tasarımcısına telefon tasarlatırsan ortaya ne çıkar.
    Hacı Şakir Turtle wm7 yi çok merak ediyorum tez zamanda çıksada merakımızı gidersek.

• @nanaka9

Allah iyiliğini versin ,akşam akşam g,üldürdün beni yav.:)))))
  • Cihazlarda InfraRed mi var, bana mi öyle geliyor ?
  • çok kötü tasarımlar bence.... Hele ki klavyenin iki modelde de kullanılması insanın aklına "yoksa bu wm7 de parmakla kullanımda çok başarılı değil mi?" sorusunu getiriyor... Telefonların tasarımından çıkardığım, WM7 de çok çok farklılıklar olmayacak gibi ...
    İlla android li telefonları inceletecekler insana :(
  • ikiside bir birinden güzel fiyatları düşük olur inşallah
  • Palm Pre'den sonra klavyeli telefonlar dikey tasarıma kaydı kayıyor bence..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.