Şimdi Ara

Microsoft; ülkemizde aylık ödemeli Xbox hizmetini başlatıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
10.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi taksitiyle alakası yok. Kur sabit olsa makine+gamepass’ten daha ucuza satarlar. Abd de öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ted Skjellum kullanıcısına yanıt

Düştüğümüz durum rezilliğin ötesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    bunda cihaz alan kişide kalıyor diye biliyorum. taksitle almakla aynı

• Bazı arkadaşlar Xbox parasını topla aylık ücreti topla 24 e böl şeklinde hesaplar yapmış ama doğru olmaz bu şekilde.Eğer 24 ayın sonunda konsolu veriyorlarsa tamam.Ama yok verilmiyorsa konsolun kullanım ömrü üzerinden bir hesap yapmak lazım.kendiniz satın aldığınızda cihaz sizin oluyor.

• Oyun+konsol fiyatlarını 24 aya bölsen bile minumum aylık 500 tl olur. Kaldı ki 19 kasımda 500bp faiz arttırma geldiğinde tekrar hesaplamak gerek.

Bence bu hesapları bırakın. Fakir olduğunuzu kabul edin. Birde 2.eli de var bu işin. Millet sıkılıp sattığında fiyatının ölmemesi gerek. Xbox bu konuda sıkıntılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkanSYK

Amerika'da da bu şekilde satıyorlar

Ama Onlar İstese Tek Seferde Ödeme Yapıp Alabilecek Maddi İmkanlara Sahipler. Bizde İse Zorunluluk

• vergi soygunundan dolayı taksitle satışa geçmişler ekonomi çok iyi dimi...

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Yanlış anlamayın sadece bir öneri, onun yerine 2 bin tl ye iyi bir bisiklet alarak eğer çevrenizde binebileceğiniz ve katılabileceğiniz gruplar varsa onlara katılarak deşarj olmanız  

Alıntıları Göster

Hocam fiziksel aktivitem zaten var ama oyunlar da kafayı başka yere vermeyi sağlıyor.

• PS4 e kadar PS kullandım tamam iyi hoş ama bu yaptıklarından dolayı Xbox kendini ön plana çıkarttı, zaten sony tr bizlere sağmal inek gözü ile bakıyor, bu habere sevindim. PC kullanıyorum ama bu şekilde yeni nesil konsol da alıp kenara atabilirim güzel sistem.

• YALLY kullanıcısına yanıt
    5 tane aaa oyun çıksa 2 yılda 3500tl sadece oyuna gidiyor en az. Mantıklıymış bu iş. tek sorun xbox kolunu kullanamıyorum :)

• Ben başlatacagını sanmıyorum bizde suistimal eden çok olur hiç gerek yok ortadoğu ülkesinde böyle şeylere !!

• Kiralama hizmeti ayrı olabilir bilmiyorum, habaeri duyamıyorum.

Ama xbox all access sadece ürünün taksitle satışı ve bu sürece game pass sahibi olmak gibi görünüyor. Kiralama diyerek kafalar karıştırmayın.

https://www.sportingnews.com/us/other-sports/news/xbox-all-access-price-perks-online/14fwaz086ym9w1dzz9re4tk5to

• 4 nesildir playstationdan şaşmayan ben bile sanırım bu nesil xboxa geçeceğim adamlar muazzam. Sony eğer bu hamlelere kayıtsız kalırsa 5 sene sonra ps kafe yerine xbox kafe görmeye başlarız

• Bu fiyatlarla bu ülke de ortalamanın üzerinde bir oyuncu bilgisayarı toplamak günden güne daha da imkansız hale geldiği için Xbox kiralama işi çok ciddi tutabilir.

Şöyle düşünün arkadaşlar, hani digitürk, d-smart, superonline, türk telekom gibi şirketlerin hizmetlerini nasıl 24 ya da 36 aylığına kiralıyoruz aynı onun gibi. Bu sistem öyle bankadan kredi çekme sistemi gibi olursa zaten çoğumuz kara listede olduğumuzdan o şekilde herkese satamazlar.

Ama belli şartları kabul ettikten sonra gayet de kullanılabilir bu hizmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 12 Kasım 2020; 20:23:10 >
  • Bence çok mantıklı çünkü ilerde pro gibi vs konsollar çıkaracaklar hiç olmazsa güncel konsol sistemi kullanırsınız eski konsolunuz elinizde kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ernknd -- 12 Kasım 2020; 21:3:2 >
  • Ike kullanıcısına yanıt
    😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skywalkerx kullanıcısına yanıt

Koca Microsoft bunu biliyordur. Eşeğini sağlam kazığa bağlar bunlar. Öyle hergelene kiralanmaz, her kiralama özel sigorta şirketi üzerinden sigortalı olur. Bu işi üstlenecek Finanz şirketi Küçük firma olmayacağı için Suistimal edeni Avukatlar ordusu ile rahat bırakmazlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: YALLY

35$ı direkt TLye çevirip 24 aya bölmek yanlış olur sonuçta kur dışında vergisi mergisi var . Kabaca tahmini fiyata bakarsak:

Xbox series X TR fiyatı 8300TL
    Gamepass aylık fiyatı 45 TL
    Gamepass 24 aylık fiyatı 1080 TL
    1080 + 8300 TL = 9380 TL
    9380 ÷ 24ay = 390,83 TL

Bu sistem 350-400Tl arası aylık bi fiyata hayata geçer muhtemelen. Ama en azından 24 ay taksitle son nesil konsol ve üyelikle beraber bir sürü oyuna erişim imkanı sunması gayet cezbedici. Sırf exclusive oyunları yüzünden PS konsoldan vazgeçemeyenleri bile caydırır bence.

Bu fiyatın üzerine 2000 TL de kredi faizi koy aylık minimum 700 TL olacaktır:

Muhtemelen 16-18 bin tl ye falan gelecek konsol 2 yıl sonunda

• Series X ayda 500 liradan 24 ay olur. Sonra burada çok iyi hizmet diyenlerde zırlar bu nasıl fiyat diye. Hangi ülkede yaşadığını unutmayacaksın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.