Şimdi Ara

Microsoft Türkçe Dil Desteği için İlk Adımlarını Attı ve Devamı da Gelecek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fearless_tr

Fiyatlara tepki icin xbox aldim ne demek ya haha
    Okuman varmış ama anlaman kıtmış biraz, git kendini biraz daha geliştir, anlama seviyeni artır, bilinçli tüketici nasıl olunur o seviyeye gel sonra tekrar yorumumu oku. Yine anlamazsan bazı şeyler için geç kalmışsın demektir, yapacak bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 15 Haziran 2018; 21:1:16 >
  • Malum troll bütün oyun başlıklarını kirlettiği gibi bu konuyu da rezil etmiş, adamın olduğu yerde hayır gelmiyor. Microsoft doğru yolda böyle devam edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver Türkçeye yaz deftere...
    Yola geliyorsun yavaştan MS.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mümkün değil diğer oyunların Türkçe gelmesi, çünkü Türkiye de satılan xbox sayısı 1000 i geçmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 15 Haziran 2018; 18:30:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Playstation almaya gittiğim bir günde oyun fiyatlarını görünce tepkimi koymak için Xbox One X aldım ve kararıma pişman değilim. 3 gündür cihazı kurcalıyorum, oyunları indiriyorum, yağ gibi akıyor oyunlar yahu, ne bir kırılma ne bir dalgalanma ne de fps düşüşü var. Konsol ısınmıyor ayrıca içinde fan yokmuş gibi sessiz çalışıyor. Bu kadar güzel bir konsola Türkçe oyunlar mükemmel olur, ayrıca oyun fiyatları Xbox'da da yüksek bunlara da bir dokunuş yapılmasını bekliyoruz. Gamepass, Access tamam ama ayrıca alacağım dersek kendi başına fiyatlar çok yüksek. Birde exc oyunlar, exc derken Pc ve Xbox'ı kastediyorum dolu dolu oyunlar da bekliyoruz. Ayrıca Playstation için de parantez açmak lazım. Playstation 5 duyurulduğunda Playstation 4'ü alıp ucuza 1-2 haftada exc oyunlarını bitirip tekrar satar geçeriz. Çok sağlam 5-6 oyun dışında hiçbir cazibesi kalmamış.

Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış

• ps4 kullanıcısı olarak bu atılımların fazlasıyla destekciyim ne kadar cok alternatif olursa rekabet olursa son kullanıcı adına her zaman + olarak yansır böyle bir atılım yapmaları bile bence cok hoş bir detay zaten forza horizon serilerini kimse tartısamaz acık ara en iyi araba yarısı oyunudur aksini söyleyen kusura bakmasın oyundan anlamıyordur tarafsız bakarsanız tabiki başarılarının devamını diliyorum microsoft ayakda durki her daim rekabet olsun oyun çeşitliligi artsın türkce alt yazı dublajlar artık standart haline gelsin haber için teşekkürler herkese iyi bayramlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Seninde Fanboyluğunu ödüllendirmeyecek, Sony PS2-PS3-PS4 sahibi oldum ama PS4 E-08 le başlayan sonrada CUH-2 ile devam eden update sorununu çözmedi çözemedi Sony Türkiye ye sorunumu bahsettiğimde beyefendi yeni PS4 almanız gerekmektedir diye dalga geçercesine cevap verildi PS4 4.74 sürümünde kaldı şu An çöp bir ps4 üm var

Satış sonrası hizmetler firmanın kalitesini gösterir

Sony satış sonrası hizmetler kalitesi sıfırın altında

Microsoft geç kaldı ama tebrikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperenkara

Seninde Fanboyluğunu ödüllendirmeyecek, Sony PS2-PS3-PS4 sahibi oldum ama PS4 E-08 le başlayan sonrada CUH-2 ile devam eden update sorununu çözmedi çözemedi Sony Türkiye ye sorunumu bahsettiğimde beyefendi yeni PS4 almanız gerekmektedir diye dalga geçercesine cevap verildi PS4 4.74 sürümünde kaldı şu An çöp bir ps4 üm var

bizde niye bu sorun yok acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alperenkara

Seninde Fanboyluğunu ödüllendirmeyecek, Sony PS2-PS3-PS4 sahibi oldum ama PS4 E-08 le başlayan sonrada CUH-2 ile devam eden update sorununu çözmedi çözemedi Sony Türkiye ye sorunumu bahsettiğimde beyefendi yeni PS4 almanız gerekmektedir diye dalga geçercesine cevap verildi PS4 4.74 sürümünde kaldı şu An çöp bir ps4 üm var

Aldıgın cihaz büyük ihtimal ithalat garantiliydi sorun yaşadın sony eurosıa garantisine sahipse kesinlikle servis sıfır cihaz verirdi yada garantisi bitti elinde patladı o sorun olustu herşey ihtimaller dahilinde secenek cok sony garantili bir cihaz alıp bunları yaşadıysan eger servis yardımcı olmadıysa ozaman sony türkiye garantsının sorumsuzlugu o senin şansına yapıcak birşey yok

• Nathan.Drake
    Eskidende xbox 360ı savunuyordun toz kondurmuyordun bu jenerasyondada ps fanımı oldun?
  • Ben anlamam abi koskoca firmalar isteseler öylede bir eklerler ki TR dil desteğini...Yok efendim satış beklentisi yokmuş ondan dolayı TR olmuyormuymuş falan filan geçin bunları...
  • Lamborgini alicaktim, fiyatlari görünce tepki olarak ferrari aldim ile ne farki var bu yaptigin yorumun senmi bilincli kullanicisin gelde gülme simdi.Yani fiyatlari görüp almaktan vaz gectim desen daha mantikli. xbox'in turkiyedeki oyunlarimi ucuz yoksa konsolun kendisimi hepsi neredeyse kafa kafa ya hatta konsol ps prodan daha pahali az mantikli yorum yapinda adam yerine koyalim millet bise sansin sizi...

• Yıl olmuş 2019 allah aşkına gidin biraz İngilizce öğrenin
  • quote:

Lamborgini alicaktim, fiyatlari görünce tepki olarak ferrari aldim ile ne farki var bu yaptigin yorumun senmi bilincli kullanicisin gelde gülme simdi.Yani fiyatlari görüp almaktan vaz gectim desen daha mantikli. xbox'in turkiyedeki oyunlarimi ucuz yoksa konsolun kendisimi hepsi neredeyse kafa kafa ya hatta konsol ps prodan daha pahali az mantikli yorum yapinda adam yerine koyalim millet bise sansin sizi...
    Saçma sapan tartışmalar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 31 Temmuz 2018; 16:17:15 >
  • şu an yurtdışında çalışıyorum oyun oynayacak bi ortamım yok ama bir kaç aya türkiyeye geleceğim bi tane alacağım one x. Türkçe oyun getirmeye devam etsinler. crysis serisi geriye uyumluluk listesinde var mı ona bakacağım şimdi :)

• Bu haber bizim sevinmemiz gereken bir haberken bazı arkadaşların (Sony fanları desek yanlış olmaz) Xbox’ı kötülemek (ve Sony oyunları Türkçe yapıyor diyebilmek) için başka Xbox oyunu Türkçe olmaz demesini kesinlikle yanlış buluyorum. Ülkemiz ve oyuncularımız için oldukça faydalı olan bir gelişmeyi böyle kötülemeleri kesinlikle yanlış. Ayrıca yıl 2999 da hiçbir kimse İngilizce öğrenmek zorunda değil (Yani eğitim sistemimiz istiyor ama bu sistemle çok zor)

• Çok güzel haber.Aklını fanatizmle bitirmiş kesim algılayamaz ama rekabetin olumlu getirileri her zaman tüketici için önemlidir.İnşallah Nintendo da Türkiye'ye en sağlam şekilde gelir de Sony Tr tekelinden komple kurtuluruz.
  • Ps fanlari 300+ Turkish Liras a on spiris vermenin acisini 100 den fazla oyunu 1 tlye oynayan xbox severlerden cikarmaya calisiyor.Gidin kininizi sizi kaziklayan zihniyete kusun.Ucuz ve Turkce oyun oynamanin keyfini cikaranlari rahat birakin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Saçma sapan tartışmalar zaten.

Alıntıları Göster
    Bence forumdaki konsol kullanicilarinin %85i Playstation %10u xbox ve %5ide xbox'u olmamasina rahmen varmis gibi yorum atip sacmaliyan zavallilar, birde bunlari ciddiye alip cevap veriyoruz.Adamin attigi mesaj kadar oyun arsivim var her konsolada sahibim tartismaya giriyor

• quote:

Bence forumdaki konsol kullanicilarinin %85i Playstation %10u xbox ve %5ide xbox'u olmamasina rahmen varmis gibi yorum atip sacmaliyan zavallilar, birde bunlari ciddiye alip cevap veriyoruz.Adamin attigi mesaj kadar oyun arsivim var her konsolada sahibim tartismaya giriyor

Alıntıları Göster
    Arkadaşa bir Türkçe kitabı alalım da önce Türkçe öğrensin, sevaba gireriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.