Şimdi Ara

Microsoft'tan Windows 10 Mobile kullanıcılarına öneri: iOS veya Android'e geçin (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o değil bu mobile yüzünden masaüstü sürümününde içine ettiler hiç kullanmadığım, formattan sonra sildiğim mağazayı masaüstüne getirdiler format attıkdan sonra arka planda çalışan 40 tane çalışan gereksiz uygulama gördüm şuan 7 tane var :) 33 tanesi benim için gereksiz ama bilmeyenlerin boş yere sisteminde yük.
  • Şuan hala lumia 830 kullanıyorum ve mesajı da bu telden yazıyorum. 3 yılı devirdim ve telefon hala akıcı fakat uygulama yok. Redmi note 7ye geçme zamanı geldi elveda Windows Phone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    "Tasarım" lafını etmedim kardeşim okuma yazma kursları oluyor belediyelerde önerim bu olur senin için.
  • Çoluk çocuk tayfası bu sistemi beğenmezdi. O konuda yorum yok.

Lakin

Clearblack amoled ve siyah temanın uyumu.

Dönemine göre önde oluşu. 2015 yılında android kumda oynuyordu.

People hub. (Tek uygulamada herkesin tüm paylaşımları, bilgileri)

Karanlık tema. (2014 te standarttı, android ve ios 2019 da anca düşünmeyi akıl etti)

İrili ufaklı bir sürü özelliği ile 2013, 2015 arasında androidden fersah fersah üstün ios ile kafa kafaya örtüşen sistemdi.

Çoluk çocuk tayfanın yapabileceği bir şey yoktu ama “iş bitirmek isteyen” insanlar için gayet akıcı, kaliteli, klas bir sistemdi. Kullanan bilirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Microsoft'tan Windows 10 Mobile kullanıcılarına öneri: iOS veya Android'e geçin

Bence senin B12n gelmiş git iğneni yaptır. Bombaya benzemekle neyi kastediyordun? İşlemcisini herhalde he?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Microsoft dünyanın en değerli şirketi şu an. Hangi geri gitmekten bahsediyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: se12g1

Windows'un Androide özel launcher uygulamasını kullanabilirsin. Arayüz Windows Mobile e benziyor.
    Microsoft launcheri diyorsan onu zaten kullanıyorum. yüzde 10 benziyor diyebiliriz belki
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    İkinci cümleyi oku sonra git okula yazdır kendini

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Rezil oldun hadi git. Önce sen hangi duyu organının meyi temsi ettiğini ve görmenin anlamını öğrensen iyi edersin

• Windows mobile'nin geleceği yoktu bunu ilk çıktığında anlamıştım

• Bende Lumia 820 vardı. Ben gayet memnundum, andorid'e göre çok daha kullanışlı geliyordu. Tabi uygulama desteği vb. işi bitirdi gibi çoğunlukla. MS zaten çarkı bulmuş. Aslında çok garip işleri var bir türlü anlamıyorum mesela Movie maker gibi güzel bir uygulamayı geliştirmek varken niye saçma sapan işler yaparsın.

• Microsoft'un sadece Windows gelistiren ve Windows Phone yapan bir sirket oldugu sanilip battigi falan dusunuluyor teknoloji sitesinde :D

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Herkesi terminal yapısına zorlamak pek mantıklı bir hareket değil. Ekstradan en aptalca işletim sistemi bence MacOS'dur, Windows değil.

WPnin batması şaşırtıcı değil, 950 kullanıyor kardeşim. O kadar bug ile, desteksizlik ile olacak şey bu idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reborned

Herkesi terminal yapısına zorlamak pek mantıklı bir hareket değil. Ekstradan en aptalca işletim sistemi bence MacOS'dur, Windows değil.

WPnin batması şaşırtıcı değil, 950 kullanıyor kardeşim. O kadar bug ile, desteksizlik ile olacak şey bu idi.
    Hocam Linux sistemler de artık yavaş yavaş söylediğiniz terminal yapısından uzaklaşıyor. Olaya sadece Ubuntu gibi insanı terminale bağlayan dağıtımlardan bakmamak lazım. Mesela Mint gibi klasik arayüz yapısına sahip güzel dağıtımların da sayısı artmaya başladı, başlayacak gibi. Artık bazı şeyler Windows benzeri otomatikleşmeye başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reborned

Mac aptal değildi, Apple kendi eliyle aptallaştırdı. Bide eskiden beri var olan kısıtlamaların üstüne saçma sapan kısıtlamalar getirdiler. Leopard, snow leopard günleri ne güzeldi halbuki.
    Yine de kullanım kolaylığı, performans ve stabilite olarak benim gözümde en iyisidir.
    Dipnot: Hackintosh kullanıcısı
  • Symbian gibi unutulacak olması üzücü...
  • Düştüğü hale bak yazık...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.