Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Microsoft'tan Windows 10 Mobile kullanıcılarına öneri: iOS veya Android'e geçin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
97
Cevap
0
Favori
3.150
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Microsoft'tan Windows 10 Mobile kullanıcılarına öneri: iOS veya Android'e geçin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2291 Mesaj

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrsmrc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: PeerNet

Oo\SKYLINE/oO
  • Yarbay
    12173 Mesaj
    Lumia 820 ve Lumia 925 ile yaklaşık 2 sene Windows Phone demeyimim oldu. Tile sistemi bana kalırsa kullandığım arayüzler arasında en estetik ve kullanışlısıydı. Hala aklımda var o arayüz.

Sen beğenmezsin anlarım da ne bu "onu beğenen kördür" vs.. yorumlar? Ne kadar çocukça bunlar. Ben de androidin boyutları ve şekilleri birbiriyle uyuşmayan ikon yapısını hiç sevmiyorum mesela. Şimdi beğenene "sen körsün" mü diyeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vay be ben bunun tutacağını düşünüyordum yazık olmuş, bundan önceki telefonumu acaba lumia mı alsam diye düşünüyordum iyi ki almamışım. beni de arayüzü etkilemişti sanırım uygulama yetersizliğinden almamıştım, mesela şuan uygulama kısmını geliştirmiş olsalardı bundan sonraki telefonum windows mobile olabilirdi.
    |
    |
    çıktığı ilk yıldan belli olmuştu çöp olduğu ms botları ayılıp bayılıyordur şimdi...
    |
    |

התמודדות עם מותו של לך לרדוף לי כנפיים ...

ıɯzɐ ʞnɹɐןןɐɹı çöd oןɐu ɟoɹnɯɐ pɥ pǝuıɹ˙˙˙

pou,ʇ qnʎ ɐddןǝ, ıuʇǝן, ıdɥouǝ˙˙˙
  • Yarbay
    5686 Mesaj
    iphone çıktıktan bir yıl sonra dünya mobil telefon pazarında nokia açık ara lider, arkasından da kanadalı blackberry geliyor, kullanıcı verileri ele geçirilmesi konusu daha gündemde değil ve belirgin bir dünya hakimiyeti yok

2014 yılında nokia satıldığında da hala en azından 2. konumda ve lider samsung tamamen amerikalı google tekelinde sayılmaz

sonrasında malum olaylar, microsoft gibi bir firmanın sanki özellikle nokia yı yok etmesi, google bağlantısı olmayan linux sürümlerin hiçbir firmada tutunamaması, apple ın şişirme piyasada değerlerine ulaşıp pazarlama algısıyla bir anda dünyanın en büyüğü haline getirilmesi, işin sonunda da ios ve android harici alternatif bırakılmaması

bunlara çok da tesadüfmüş gibi bakmamak lazım özellikle de son zamanlarda kullanıcı verileri hakkında çıkan mevzulardan sonra

ayrıca lumianın bazı modellerine android kuranlar var ancak lumiaların genelde çok satılmış modelleri düşük donanımlı olduğundan verim sağlanamıyor, en çok satılan modeller 512mb veya 1 gb ramli
    |
    |

• Yüzbaşı
    979 Mesaj
    Anroid'e - İos'a ciddi rakip olabilecekken, niye böyle bir yol izlediler ki?

Surface telefonlar gelecek deniyordu, o da yalan oldu galiba!?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

androidde takılma filan yok uydurma düşük donanımla winzort phoneda aynını yaşatır...
    |
    |
    brkprlk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

התמודדות עם מותו של לך לרדוף לי כנפיים ...

ıɯzɐ ʞnɹɐןןɐɹı çöd oןɐu ɟoɹnɯɐ pɥ pǝuıɹ˙˙˙

pou,ʇ qnʎ ɐddןǝ, ıuʇǝן, ıdɥouǝ˙˙˙
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj

win10 nun da a.indiriyim okuldaki arkadaşlarımın win10 nunada diyen bi ben değilmişim demek :) hayır win7 pro lisansımı win 10 pro ya yükseltip şimdi win 7 pro mu lisanslı kullanamıyorum ona yazık ettim
    |
    |
    Spider_hip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5150 Mesaj

S3'u görsen bomba sanar polise verirsin. Teknolojiden anlamayanlar yorum yapmamalı.
    |
    |
    baltalı-katil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben de ve ailemde 3 adet vardı. uzun zaman önce baktık olmuyor. ios a geçtik. "biz o işi halletik zaten tavsiyen için sağol microsoft."
    ama sen söyleyince fark ettim. pc yi de mi ios a geçirsek. senle olmayacak sanırım..
    |
    |
  • Yarbay
    2554 Mesaj
    Windows Mobil telefonlar bence iyiydi, tutardı da ama sorun piyasada iki babayiğit -Android ve Ios- varken ve bu iki popüler işletim sistemine ait binlerce uygulama varken bunlar ile güreşecek üçüncü bir pehlivanın hiç şansı yoktu olmadı da.
    |
    |
  • Yarbay
    19595 Mesaj
    Nokia + Microsoft insanları resmen dolandırdı.

2014 yılında dolandırılanlardan biri de benim.

En çok yazılım desteği olan mobil yazılım Windows Phone olacak dediler, her uygulama hemen gelecek dediler, şuan bile Instagram hala beta.

Tarih başta Nokia'yı, devamında Microsoft'u unutmayacak, resmen büyük dolandırıcılık ve vurgun yaptılar.

Hoş Nokia'nın Allah belasını verdi, Microsoft'da iyice geriye gitti işletim sistemi bile çıkaramaz hale geldi artık.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Yeni bir işketim sistemi gelir inş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

samsung takozunu mu örnek gösteriyorsun o tanım dışı o takoz ioslada wp ilede kasar donanımı sorunlu...
    |
    |
    brkprlk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör