Şimdi Ara

Microsoft Surface 64GB Windows 8 RT Tablet + TouchCover 950 TL Takas?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
     Microsoft Surface 64GB Windows 8 RT Tablet + TouchCover 950 TL Takas?  Microsoft Surface 64GB Windows 8 RT Tablet + TouchCover 950 TL Takas?  Microsoft Surface 64GB Windows 8 RT Tablet + TouchCover 950 TL Takas?
     Microsoft Surface 64GB Windows 8 RT Tablet + TouchCover 950 TL Takas?  Microsoft Surface 64GB Windows 8 RT Tablet + TouchCover 950 TL Takas?  Microsoft Surface 64GB Windows 8 RT Tablet + TouchCover 950 TL Takas?

Microsoft Surface 64 GB Windows RT işletim Sistemli Tablet PC

Ürünü 22.11.2012 Tarihinde İngiltere'den satın aldım.

Pek fazla kullanmadım. Toplam kullanım süresi en fazla 5-6 saattir.

Orjinal kutusunda sıfır gibi gönderilecektir.

Kutusu, Kullanım klavuzları, Garanti belgesi, Faturası, Şarj kablosu ayrıca Touchcover (dokunmatik klavyeli ekran koruyucusu) içerisindedir.

Siyah renktedir.

Şarj aleti İngiliz tiptir. Piyasadan 2-3 liraya satın alacağınız bir çevirici ile adaptör gerektirmeden standart 220v şebekede kullanabilirsiniz.

Üzerinde Windows RT işletim sistemi, ayrıca Microsoft Office 2013 full orjinal sürümü yüklüdür. Her yerde yanınızda Word, Excel dosyalarını açıp işlem yapabilirsiniz.

Windows RT görünüm dili İngilizce'dir. Türkçe dil henüz çıkmamıştır. Çıktığında Türkçe dil eklenebilir.

Ürün Özellikleri:http://www.microsoft.com/Surface/en-US/surface-with-windows-rt/specifications

120$ Değerinde TouchCover yanında gönderilecektir.
    Touch Cover Nedir? Tıklayın

Fiyat:
    Nakit: 1400 TL 950TL istiyorum.

TAKAS Tekliflerine Açığım

Sanalpazar ile taksitle almak isteyenler için %5 sanalpazar komisyonu ekleyerek ilan açılır.
    Satın alınma saatine göre aynı gün veya en geç ertesi gün kargoya verilir. Yurtiçi kargo ile gönderilecektir. Kargo bana ait.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 25 Haziran 2013; 11:26:43 >

• Bu ürünün turkıye de garantisi gecerlimi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.Macit

Bu ürünün turkıye de garantisi gecerlimi acaba?

Ürün İngiltere ürünüdür. Eğer Microsoft'un global garantisi varsa geçerli olabilir tam emin değilim.
  • Arkadaşlar fiyat düşmüştür. Yeni fiyat 1.300 TL dir.
  • niye satıyorsunuz hocam?
  • Bu alete program vb codec falan yukleniyor mu?
  • Fiyat düştü. 1250TL
  • s-pen desteği yok sanırım?
  • Fiyat 1.000 TL olmuştur.
  • İpad 4 32 gb wifi siyah ile takas düşünürsenüz pm bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nibbleArt kullanıcısına yanıt
    Olabilir. PM niz cevaplandı.
  • Selamin aleykum ipad2 32gb wifi takas dusunurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamin aleykum ipad2 32gb wifi takas dusunurmusunuz

• Slm lumia 800 ile tks dusunurmusunuz

• @ender, Lumia düşünmüyorum. Teşekkürler.

@dertlisair52, ipad 2 sahibiyim. 3 veya 4 ile düşünebilirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Microsoft Surface 64 GB Windows RT işletim Sistemli Tablet PC

Ürünü 22.11.2012 Tarihinde İngiltere'den satın aldım.

Pek fazla kullanmadım. Toplam kullanım süresi en fazla 5-6 saattir.

Orjinal kutusunda sıfır gibi gönderilecektir.

Kutusu, Kullanım klavuzları, Garanti belgesi, Faturası, Şarj kablosu ayrıca Touchcover (dokunmatik klavyeli ekran koruyucusu) içerisindedir.

Siyah renktedir.

Şarj aleti İngiliz tiptir. Piyasadan 2-3 liraya satın alacağınız bir çevirici ile adaptör gerektirmeden standart 220v şebekede kullanabilirsiniz.

Üzerinde Windows RT işletim sistemi, ayrıca Microsoft Office 2013 full orjinal sürümü yüklüdür. Her yerde yanınızda Word, Excel dosyalarını açıp işlem yapabilirsiniz.

Windows RT görünüm dili İngilizce'dir. Türkçe dil henüz çıkmamıştır. Çıktığında Türkçe dil eklenebilir.

Ürün Özellikleri:http://www.microsoft.com/Surface/en-US/surface-with-windows-rt/specifications

120$ Değerinde TouchCover yanında gönderilecektir.
    Touch Cover Nedir? Tıklayın

Fiyat:
    Nakit: 1400 TL 950TL istiyorum.

TAKAS Tekliflerine Açığım

Sanalpazar ile taksitle almak isteyenler için %5 sanalpazar komisyonu ekleyerek ilan açılır.
    Satın alınma saatine göre aynı gün veya en geç ertesi gün kargoya verilir. Yurtiçi kargo ile gönderilecektir. Kargo bana ait.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Tarafımdan biraz önce ödemesi yapıldı , iki tarafada hayırlı olsun :)

• PurpleSnow nickli arkadaşa satılmıştır. Kargo teslimatı yapılmıştır. Hayırlı olsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 22 Temmuz 2013; 15:15:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.